FC Vysočina - fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Diskuzní fórum
pro Admin 22/7/2018, 20:43

» Diskuzní fórum
pro Lufa 21/10/2016, 20:30

» Informace pro diskutující
pro Admin 26/12/2015, 22:22

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Similar topics
    Kdo je přítomen
    Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

    nikdo není přítomen

    [ Zobrazit celý seznam ]


    Nejvíce zde bylo současně přítomno 21 uživatelů dne 27/2/2016, 16:55

    Diskuzní fórum

    +28
    jivys
    Dihol59
    wolfdesigner
    smutnej fanda
    jiri kejnovsky
    FCVReferee
    Excalibur
    Václav Kotnour
    AJET0
    David_Zeman
    Vomi
    Smutnej_fanda
    Lufa
    milan jihlavský
    gennaro
    Hunter Highlander
    rafyre
    FRL
    Pepiik
    class2
    Ježek
    Borr
    Maty
    luui
    Ravl
    sema.boga
    smejky
    Admin
    32 posters

    Strana 16 z 20 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next

    Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Maty 12/1/2016, 17:26

    luui napsal:hmmm, tak už nám to začalo... a není divu že to dopadlo takto, stavět kádr pro záchranu z třetiligových fotbalistů to nejde... mně tedy bohužel přijde, že vedení staví tým pro druhou ligu... jinak mi to hlava nebere... úmyslný, řízený sestup s tím, že budou hrát v klidu 2.ligu za penízky města, vychovávat hvězdy a pak výhodně prodávat... jinak tomu nerozumím...
    jako naposled Klimenta... utržit 30M a neinvestovat nic... a teď, prodat jedinýho chlapa, který byl schopen se prosadit... když jsou na sestup... to jsem zvědav na tu posilu co za něj má přijít... zlatý voči...

    Tak sem myslel, že dementní příspěvky zde bude psát jenom FRL. Toto vážně může napsat jen debil či nepřítel klubu. Proboha, tak proč ten Vaculík do ligy vůbec postoupil, rve prachy do přestupů a mění trenéry. Vždyť by to mohl hrát s juniorama, ne? Ach jo. Značku luui si ale vyvabuji z ofic fóra, kde jeho blbý černý vize stejně nikdy nebyly naplněný, tudíž sem v klidu.
    Maty
    Maty

    Poèet pøíspìvkù : 34
    Karma : -4
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty je to v háji...

    Příspěvek pro luui 12/1/2016, 16:20

    hmmm, tak už nám to začalo... a není divu že to dopadlo takto, stavět kádr pro záchranu z třetiligových fotbalistů to nejde... mně tedy bohužel přijde, že vedení staví tým pro druhou ligu... jinak mi to hlava nebere... úmyslný, řízený sestup s tím, že budou hrát v klidu 2.ligu za penízky města, vychovávat hvězdy a pak výhodně prodávat... jinak tomu nerozumím...
    jako naposled Klimenta... utržit 30M a neinvestovat nic... a teď, prodat jedinýho chlapa, který byl schopen se prosadit... když jsou na sestup... to jsem zvědav na tu posilu co za něj má přijít... zlatý voči...

    luui

    Poèet pøíspìvkù : 23
    Karma : 1
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Havlik.libor 12/1/2016, 14:23

    Tvl proč se na nějakou tipsportligu nevyserou dělaj jen ostudu opět příprava jak se patří.

    Havlik.libor

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 4
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Havlik.libor 12/1/2016, 14:20

    1:4 fuuuuj jdu zas blejt

    Havlik.libor

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 4
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Havlik.libor 12/1/2016, 14:17

    No už 3:1 pro bohemku co na to říct zas jen připrava... zkoušíme...blablabla...

    Havlik.libor

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 4
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FRL 12/1/2016, 09:46

    http://sport.aktualne.cz/kostal-je-zpatky-jednani-s-berbrem-o-samostatne-lize-posunul/r~bd06fb7eb8a411e5bfa90025900fea04/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=A&utm_term=position-4

    FRL

    Poèet pøíspìvkù : 24
    Karma : 1
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Pepiik 11/1/2016, 23:00

    No do Slavie sel ,protoze je to motorova mys co brousi lajnu a jestli je rychlej ?No je mu 30?Patril k nejrychlejsim hracum myslim,ze ze sve rychlosti moc neztratil :-) Proc by sel do Jihlavy ,ikdyz vynecham to,ze jsme ho vychovali tak hlavne proto,ze jsem cetl,ze se snim nepocita a ikdyz odjel do Nymburka na soustredeni mel by mit svoleni k hledani angazma.Cas ukaze jestli to byla fama.

    Pepiik

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 0
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Smutnej_fanda 11/1/2016, 22:16

    Peppik: Štohanzl? Jednak nevěřím, že by se mu ze Slavie do Jihlavy teď chtělo, navíc vedení chce mladé, dravé, rychlě (a tipuji i levné). A to Honza už taky není.
    Smutnej_fanda
    Smutnej_fanda

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 2
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Smutnej_fanda 11/1/2016, 20:57

    Chlapi, vyhodit hráče ze soupisky na webu je otázka jednoho kliknutí a asi tří vteřin času. Proto bych to jako měřítko toho, kdo tu bude, fakt nebral. :-)
    Smutnej_fanda
    Smutnej_fanda

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 2
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Pepiik 11/1/2016, 19:59

    Ve stredu hriste je nehoraznej pretlak vidim to na odchod Harby,nebo malo vytizenyho Jungra.By me zajimalo a doufam,ze budu mit moznost se zeptat osobne,koho se tykala ta prestavba kadru a pokud odpoved bude Kosak,Teplej,Preucil tak budu asi zlej.Hlavne by me zajimalo proc neprisel v ramci vymeny Stohanzl je to Vysocak,rvac a at mi nikdo nerika,ze je to charakterove spatnek chlap a ze se k nam nehodi.

    Pepiik

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 0
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 11/1/2016, 19:28

    Havlik.libor napsal:Harba tam je tedy aspoň zatím.

    Takže tam máme 27 hráčů + Koutek, Kučera a slávista. 30 hráčů. Přijde mi, že přes proklamace opět děláme to, co se už vymstilo, že doplňujeme kvantitu, ale ne kvalitu (mimo Kučery a ten tu ještě není..) Jsem zvědav, kdo vypadne
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Havlik.libor 11/1/2016, 18:43

    Harba tam je tedy aspoň zatím.

    Havlik.libor

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 4
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FCVReferee 11/1/2016, 17:45

    Jinak na stránkách už je upravená soupiska. Batioja tam zůstal, ale Harba ne. Takže doufám, že ho někdo koupí ze zahraničí. My pošleme fůru procent do Hradce Králové a za zbytek koupíme snad nějakého útočníka.
    FCVReferee
    FCVReferee

    Poèet pøíspìvkù : 48
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FCVReferee 11/1/2016, 17:41

    Kurva, proč zase hostování???!!! Doufám, že tam je aspoň opce. Protože, pak je tohle nesmysl. Víc jak Voltra bych bral na přestup Mikulu. Ale to je věc názoru.
    FCVReferee
    FCVReferee

    Poèet pøíspìvkù : 48
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro gennaro 11/1/2016, 17:20

    Diopa bych také zkusil, ale pochybuji, že na základě přístupu k Batiojovi, budou chtít zkoušet dalšího hráče, který nemluví česky.

    gennaro

    Poèet pøíspìvkù : 41
    Karma : 3
    Join date : 29. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Smutnej_fanda 11/1/2016, 17:10

    A proč Diopa ne? Je to útočník, 22 let. Klidně bych ho zkusil.
    Smutnej_fanda
    Smutnej_fanda

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 2
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 11/1/2016, 15:32

    Já oba Very Happy Jen čtu teď že o Voltra se zajímá Zlín, ale nevím koho jiného bysme sem chtěli, Diopa snad ne a zbytek jede se slávií na soustředění
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 11/1/2016, 15:23

    gennaro napsal:Ze Slávie bych bral Vošahlíka, na přestup.

    Ja Štohanzla !!
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro gennaro 11/1/2016, 15:02

    Ze Slávie bych bral Vošahlíka, na přestup.

    gennaro

    Poèet pøíspìvkù : 41
    Karma : 3
    Join date : 29. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 11/1/2016, 14:22

    Pepiik napsal:http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/257139/slavia-upousti-pretlak-hruby-miri-do-baniku-na-odchodu-je-i-voltr.html

    Tak k nam Bazal.

    Tak Voltr prý do středy na marodce, pak asi k nám? Vypadá to tak, nikoho jiného, kdo by ještě mohl přijít z sks nevidím.
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Pepiik 11/1/2016, 13:38

    http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/257139/slavia-upousti-pretlak-hruby-miri-do-baniku-na-odchodu-je-i-voltr.html

    Tak k nam Bazal.

    Pepiik

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 0
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro David_Zeman 11/1/2016, 13:21

    FRL napsal:
    sema.boga napsal:
    FRL napsal:
    sema.boga napsal:Porad cekam na ty patricny kroky co povedou FCV k udrzeni v lize a vono nic. Zas jen kupa nadejnejch. Cekal jsem treba trenera ?! Ted budeme cekat a modlit se , ze se vrati Kucera a bude nam neco platnej ?!

    Kuči se vrátí jen na půl roku, jelikož nám už bohužel nepatří. Vedení je rádo, že kluky zpeněží a dolepí rozpočet. Tudíš sezona mezi (smetánkou) bude stát méně. Ale když tu dalších 30 let budu mít chodit jen na Spartu, Plzeň, Slávii tak mě to taky omrzí... Co.. omrzí... mě už to nebaví dneska Exclamation

    A to bys radši chodil na Vlašim, Třinec , Varnsdorf ?!  Jestli to taky nebude , že by fanoušek měl chodit na zápasy svýho týmu , ať hraje s kýmkoliv Wink

    Svýho týmu... Týmu kerej se mění rychleji než roční období... týmu bez reálných konkrétních ambicí.. týmu z kterýho každej radši prchá jelikož tu jsou hovno peníze?

    Zpět k tvé otázce, ANO raději bych chodil na tebou zmíněné celky, jelikož by bylo oč hrát. Tady se hraje vysloveně o hovno! Zápas co zápas člověk neví, co ho čeká jestli se má zápasu bát nebo se na něj těšit!!!

    Jen abych si ujasnil tvou teorii cipísku - takže bys radši chodil pravidelně na Vlašim, Třinec, Varnsdorf... ale aby ses nebál každého zápasu, tak by se nesmělo hrát ani o postup ani o sestup? A kdyby se náhodou hrálo o postup a nezadařilo se, tak budeš zase nadávat, že je to tady v prdeli, že ani do tý ligy postoupit nedokážeme? :-)

    David_Zeman

    Poèet pøíspìvkù : 10
    Karma : 0
    Join date : 11. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 11/1/2016, 13:20

    No, tak se začíná něco dít...
    http://www.ceskatelevize.cz/sport/fotbal/synot-liga/326062-slavia-jiz-zuzuje-kadr-nepocita-s-hrubym-voltrem-ci-hrubesem/
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FRL 11/1/2016, 12:41

    sema.boga napsal:
    FRL napsal:
    sema.boga napsal:Porad cekam na ty patricny kroky co povedou FCV k udrzeni v lize a vono nic. Zas jen kupa nadejnejch. Cekal jsem treba trenera ?! Ted budeme cekat a modlit se , ze se vrati Kucera a bude nam neco platnej ?!

    Kuči se vrátí jen na půl roku, jelikož nám už bohužel nepatří. Vedení je rádo, že kluky zpeněží a dolepí rozpočet. Tudíš sezona mezi (smetánkou) bude stát méně. Ale když tu dalších 30 let budu mít chodit jen na Spartu, Plzeň, Slávii tak mě to taky omrzí... Co.. omrzí... mě už to nebaví dneska Exclamation

    A to bys radši chodil na Vlašim, Třinec , Varnsdorf ?!  Jestli to taky nebude , že by fanoušek měl chodit na zápasy svýho týmu , ať hraje s kýmkoliv Wink

    Svýho týmu... Týmu kerej se mění rychleji než roční období... týmu bez reálných konkrétních ambicí.. týmu z kterýho každej radši prchá jelikož tu jsou hovno peníze?

    Zpět k tvé otázce, ANO raději bych chodil na tebou zmíněné celky, jelikož by bylo oč hrát. Tady se hraje vysloveně o hovno! Zápas co zápas člověk neví, co ho čeká jestli se má zápasu bát nebo se na něj těšit!!!

    FRL

    Poèet pøíspìvkù : 24
    Karma : 1
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 11/1/2016, 12:06

    Tak jsem zvědav na toho druhého fotbalistu... Tohle nás asi nevytrhne
    http://www.fcvysocina.cz/clanek.asp?id=Na-hostovani-prichazi-krajni-zaloznik-Josef-Bazal-5510
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FCVReferee 9/1/2016, 20:24

    FCVReferee napsal:Tak tipujem kdo přijde ze Slavie.

    Za mě někdo z tria Bazal, Mikula, Voltr

    http://fotbal.idnes.cz/v-jihlave-musi-nahradit-mesanovi-e-dr9-/fotbal.aspx?c=A160108_105734_fotbal_par

    Pan Salichov má trochu opožděné informace Very Happy
    FCVReferee
    FCVReferee

    Poèet pøíspìvkù : 48
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro gennaro 9/1/2016, 18:56

    Jestli pujde Voltr nebo některý z hráčů Slavie o které máme zájem jinam, tak je to na okamžitý vyhazovav sportovního managera, součástí přestupu Mešiho musí být přestup nebo hostovačka hráče Slavie k nám.

    gennaro

    Poèet pøíspìvkù : 41
    Karma : 3
    Join date : 29. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 9/1/2016, 15:42

    Borr napsal:Tak koukám, jak dneska hraje Slavia a Mikula či bazal hrají za Áčko, tak myslím že ti nepřijdou, tipuju to na někoho z Béčka, kde hrál třeba Štohy a Voltr. Ten mi přijde nejpravděpodobnější, když jim přišli dva útočníci

    Štohanzla si myslim nepusti , ale Voltr by byl dobrej. Ale jeste si bude vymejslet Gotwaldov
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 9/1/2016, 13:53

    Tak koukám, jak dneska hraje Slavia a Mikula či bazal hrají za Áčko, tak myslím že ti nepřijdou, tipuju to na někoho z Béčka, kde hrál třeba Štohy a Voltr. Ten mi přijde nejpravděpodobnější, když jim přišli dva útočníci
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Souhlasím,také chodím na FCV od dob MSFL.O to víc mě děsil herní projev týmu v podzimní části ligy.Nejhorší co pamatuji.Jen Meši a Hanuš snesli přísnější měřítko.

    Příspěvek pro Ravl 9/1/2016, 11:57

    Miki napsal:Díky adminovi za nové fórum.Na tom ofi už zbývá jen rodné číslo a číslo bankovního konta a můžu si povídat o fotbale ? Doufám,že si tam p.Fuks pojede více méně oficiální prohlášení klubu a bude mazat med několika zbloudilcům,kteří si nebudou moc ani zanadávat.
    Mám dojem, že po odchodu Mešiho se řadíme mezi favority sestupu,protože za kvalitního hráče nikdy nepřišla adekvátní náhrada.Opravdu se chci ale mýlit,protože FCV je můj srdeční klub,na který chodím od jeho působení v MSFL.
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 9/1/2016, 11:46

    Slávka by mohla pustit Štohanzla . To by byl tahoun i do kabiny !! ( nevim jestli ještě nepatří Bolce ?!)
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Maty 8/1/2016, 18:38

    sema.boga napsal:
    Maty napsal:
    sema.boga napsal:Tak Šural by do Slavky jit neměl. Což je pro nás vlastně dobře. Alespoň nám zbyde větší výběr za Mešiho :-)

    Spíš naopak. Kdyby do Slavie šel, tak by u sešívaných byla ještě větší konkurence, teda ještě lepší výběr hráčů na hostování. Věřím že vedení zvolí dobře. Zrovna Mikula by se mi do obrany moc líbil. Stejně tak Voltr do útoku.

    No , nevim. Šural je asi víc ceněnej , takže by Liberec vybíral první.

    Na tom asi něco bude
    Maty
    Maty

    Poèet pøíspìvkù : 34
    Karma : -4
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 8/1/2016, 18:21

    Maty napsal:
    sema.boga napsal:Tak Šural by do Slavky jit neměl. Což je pro nás vlastně dobře. Alespoň nám zbyde větší výběr za Mešiho :-)

    Spíš naopak. Kdyby do Slavie šel, tak by u sešívaných byla ještě větší konkurence, teda ještě lepší výběr hráčů na hostování. Věřím že vedení zvolí dobře. Zrovna Mikula by se mi do obrany moc líbil. Stejně tak Voltr do útoku.

    No , nevim. Šural je asi víc ceněnej , takže by Liberec vybíral první.
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Maty 8/1/2016, 17:48

    sema.boga napsal:Tak Šural by do Slavky jit neměl. Což je pro nás vlastně dobře. Alespoň nám zbyde větší výběr za Mešiho :-)

    Spíš naopak. Kdyby do Slavie šel, tak by u sešívaných byla ještě větší konkurence, teda ještě lepší výběr hráčů na hostování. Věřím že vedení zvolí dobře. Zrovna Mikula by se mi do obrany moc líbil. Stejně tak Voltr do útoku.
    Maty
    Maty

    Poèet pøíspìvkù : 34
    Karma : -4
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 8/1/2016, 17:29

    Tak Šural by do Slavky jit neměl. Což je pro nás vlastně dobře. Alespoň nám zbyde větší výběr za Mešiho :-)
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Miki 8/1/2016, 12:38

    Díky adminovi za nové fórum.Na tom ofi už zbývá jen rodné číslo a číslo bankovního konta a můžu si povídat o fotbale ? Doufám,že si tam p.Fuks pojede více méně oficiální prohlášení klubu a bude mazat med několika zbloudilcům,kteří si nebudou moc ani zanadávat.
    Mám dojem, že po odchodu Mešiho se řadíme mezi favority sestupu,protože za kvalitního hráče nikdy nepřišla adekvátní náhrada.Opravdu se chci ale mýlit,protože FCV je můj srdeční klub,na který chodím od jeho působení v MSFL.

    Miki

    Poèet pøíspìvkù : 83
    Karma : 0
    Join date : 31. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 8/1/2016, 10:20

    ....tak kdo přijde z tý Slávky ?! Nebo čekáme co zbyde ?!
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 7/1/2016, 22:44

    Jak by řekl Bohuš: ,,A teď si Vás kůpím, všecky."
    http://fotbal.idnes.cz/slavia-fotbal-posily-zeleznik-dez-/fotbal.aspx?c=A160107_223127_fotbal_ald
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Smutnej_fanda 7/1/2016, 22:11

    Prosím admina o vymazání omylem zdublovaného příspěvku. (ADMIN: double smazán :-)

    Celý podzim jsem se bál, že v zimní pauze odejdou Hanuš a Mešanović a bude po lize. Muris je pryč a já nevěřím, že přivedeme srovnatelnou náhradu. Z jara mám vítr...
    Smutnej_fanda
    Smutnej_fanda

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 2
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Hunter Highlander 7/1/2016, 20:23

    sema.boga napsal:
    Hunter Highlander napsal:
    FCVReferee napsal:Tak tipujem kdo přijde ze Slavie.

    Za mě někdo z tria Bazal, Mikula, Voltr
    Za Mešiho chabý náhrady,navíc hostovačky,proboha proč???? Vedení dělá vše pro sestup,Hippa mi je už teď líto... Evil or Very Mad

    Slávka nemá důvod prodávat. Peněz naj jak s.aček.  A třeba se jim někdo u nás rozehraje , tak si ho zase stáhnou a mi budem zas brečet :-( .
    No jo no,jsme holt jenom dojný krávy...
    Hunter Highlander
    Hunter Highlander

    Poèet pøíspìvkù : 50
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 7/1/2016, 20:20

    Hunter Highlander napsal:
    FCVReferee napsal:Tak tipujem kdo přijde ze Slavie.

    Za mě někdo z tria Bazal, Mikula, Voltr
    Za Mešiho chabý náhrady,navíc hostovačky,proboha proč???? Vedení dělá vše pro sestup,Hippa mi je už teď líto... Evil or Very Mad

    Slávka nemá důvod prodávat. Peněz naj jak s.aček. A třeba se jim někdo u nás rozehraje , tak si ho zase stáhnou a mi budem zas brečet :-( .
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Hunter Highlander 7/1/2016, 19:31

    FCVReferee napsal:Tak tipujem kdo přijde ze Slavie.

    Za mě někdo z tria Bazal, Mikula, Voltr
    Za Mešiho chabý náhrady,navíc hostovačky,proboha proč???? Vedení dělá vše pro sestup,Hippa mi je už teď líto... Evil or Very Mad
    Hunter Highlander
    Hunter Highlander

    Poèet pøíspìvkù : 50
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FCVReferee 7/1/2016, 19:14

    Tak tipujem kdo přijde ze Slavie.

    Za mě někdo z tria Bazal, Mikula, Voltr
    FCVReferee
    FCVReferee

    Poèet pøíspìvkù : 48
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 7/1/2016, 19:13

    No , tak se dotahuje hostování dvou slávistů. Jak jsem psal , vzal bych Voltra. .....ale proč jen hostovačka ?! ..... nebo s opcí  na přestup ?!


    Naposledy upravil sema.boga dne 7/1/2016, 19:15, celkově upraveno 1 krát
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FCVReferee 7/1/2016, 19:02

    Hm a to ještě z top týmů sháni Mladá Boleslav brankáře. Hany v létě odejde, pokud bude mít formu jakou má ted.
    FCVReferee
    FCVReferee

    Poèet pøíspìvkù : 48
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 7/1/2016, 17:54

    Otázka je koho by se měla týkat ta takzvaná přestavba či čistka, mimo Jánoše a Mešiho odchází jen Přeučil, který skoro nehrál a možná Batioja
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FCVReferee 7/1/2016, 17:27

    Budme trochu optimisti, pokud se 2,5 roku opakovala stejná situace a vedení odvolávalo jen trenéry, tak ted budme rádi za tu čistku. Je to správný krok, bohužel v situaci, kdy hrozí sestup. Raději tu budu mít mladého kluka, co bude makat, než frajera co bude vyřvávat, že tréninky jsou moc těžký a že se na to muže vysrat atd.

    Do útoku nám zůstal Klíma, Marcin, Dvořák, Harba. Klíma něco umět musí když hraje v U19, na Marcina jsem nadával, že to je simulant, ale bohužel zranění jsou zranění. Dvořák na to s jakou pompou sem šel (už tehdy jsem říkal, že to je náhrada za Mešiho, který odejde) se bohužel neprosazuje, protože nemá dostatečnou podporu. Haris? Uvidíme, třeba ho Hipp zpracuje a bude makat. Meši taky byl sezonu pryč.

    Případ Batioja, že se nevrací? Je to dopad situace, kdy tým jak bylo napsano odešel na posledních 20 minut zápasu. Zde je příčina, proč Batioja ne. S tím, když na druhé straně hraje Vaculík, který s tím má občas taky problémy se hýbnout ač dle statistik to byl jeden z našich nejrychlejších hráčů.

    A jaká bude kostra týmu? Kdo ví... ale rozhodně nevidím budoucnost v dvojici Kučera - Marek to byla strašná bída když spolu hráli.

    A hlavně jak se tu pořád spoléhaji na Kučeru. Kučera těžil ze spolupráce s Jánošem, to ho vytáhlo. Další věc je, že ve středu hřiště nemáme vysokého hráče, který by nám pomáhl ve vzdušných soubojích. Já bych byl spokojený s triem Šulek-Nerad-Kučera to už ten střed má parametry. A na kraje běhavý kluky s trochou techniky.
    FCVReferee
    FCVReferee

    Poèet pøíspìvkù : 48
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 7/1/2016, 17:21

    Nic jinýho bych ani nečekal... Budeme prostě doufat. Když se ale koukám na první 2 zápasy jara, docela se bojím, že koncem února jsme na sestupu a jeden z nejdůležitějších zápasů bude Olomouc.
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro class2 7/1/2016, 17:16

    class2 napsal:
    sema.boga napsal:Docela by mě zajímaly detaily přestupu Mešiho. Jasný , že částku neřeknou , ale jestli přijde někdo na výměnu ?!
    Naše ofi stránky zase spí ?!

    Včera na iSportu spekulovali o částce 5 mega. O výměně nic.

    Vyjádření k Mešimu na fóru - M. Fuks: Žádný hráč, který z FC Vysočina přestoupil do většího klubu, z Jihlavy neodcházel ve zlém a vždy si platově i sportovními ambicemi výrazně polepšil. Musíme si uvědomit, že fotbalový život je velice krátký a fotbalista by byl sám proti sobě, kdyby nabízenou příležitost nevyužil. Pokud Meši odejde, a já ještě nemám dohodu klubů oficiálně potvrzenou, tak se mu nikdo nemůže divit! V FC Vysočina je už šest let, užil si přeraženou nohu i utržený křížový vaz, tudíž moc dobře ví, že fotbalová budoucnost je nejistá a taková šance posunout se dál už nemusí přijít. Navíc do Česka přišel z Bosny s cílem vydělat finance a maximálně se fotbalově zviditelnit. Třeba i do bosenské reprezentace. Z FC Vysočina je však k tomu cíli výrazně dál, než třeba ze Slavie.

    class2

    Poèet pøíspìvkù : 29
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro class2 7/1/2016, 17:11

    sema.boga napsal:Docela by mě zajímaly detaily přestupu Mešiho. Jasný , že částku neřeknou , ale jestli přijde někdo na výměnu ?!
    Naše ofi stránky zase spí ?!

    Včera na iSportu spekulovali o částce 5 mega. O výměně nic.

    class2

    Poèet pøíspìvkù : 29
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Sponsored content


    Sponsored content


    Návrat nahoru Goto down

    Strana 16 z 20 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next

    Návrat nahoru

    - Similar topics

     
    Povolení tohoto fóra:
    Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru