FC Vysočina - fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Diskuzní fórum
pro Admin 22/7/2018, 20:43

» Diskuzní fórum
pro Lufa 21/10/2016, 20:30

» Informace pro diskutující
pro Admin 26/12/2015, 22:22

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Similar topics
    Kdo je přítomen
    Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

    nikdo není přítomen

    [ Zobrazit celý seznam ]


    Nejvíce zde bylo současně přítomno 21 uživatelů dne 27/2/2016, 16:55

    Diskuzní fórum

    +28
    jivys
    Dihol59
    wolfdesigner
    smutnej fanda
    jiri kejnovsky
    FCVReferee
    Excalibur
    Václav Kotnour
    AJET0
    David_Zeman
    Vomi
    Smutnej_fanda
    Lufa
    milan jihlavský
    gennaro
    Hunter Highlander
    rafyre
    FRL
    Pepiik
    class2
    Ježek
    Borr
    Maty
    luui
    Ravl
    sema.boga
    smejky
    Admin
    32 posters

    Strana 9 z 20 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next

    Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Dihol59 16/4/2016, 19:43

    Kdyby byla plichta jak na podzim,tak u mě dobrý.Přesto si tipnu 1:2 affraid No
    Dihol59
    Dihol59

    Poèet pøíspìvkù : 42
    Karma : -1
    Join date : 25. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro milan jihlavský 16/4/2016, 19:25

    Zápas v Olmíku: mi spadl kámen ze srdce.... Smile Smile Smile Smile
    milan jihlavský
    milan jihlavský

    Poèet pøíspìvkù : 35
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 14/4/2016, 15:25

    Tak Štohanzl končí ve Slavii. Tak doufám , že ví , kam má jít ;-) . To by byla na podzim pro nás nej... posila !!!
    Ještě bych přibalil Rabušiceho , když v Liberci nehraje !
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 13/4/2016, 10:30

    Admin napsal:Přesně jak píše Lufa.
    Jen upřesním, žejeden z fanoušků Dukly sepsal dopis, ostatním se to líbilo, trochu se upravil po gramatické stránce a bylo v plánu ho předat vedení města a uveřejnit v médiích. Já jsem přišel s nápadem uveřejnit dopis jako petici na internetu, aby se pod ní mohli podepsat i Ti, co by se třeba nedostali k podpisu papírovému... Ten podpis tam není nijak zkontrolovaný, kromě potvrzení emailem. Nicméně tolik podpisů jsem nečekal.

    Já bych prozatím nic takového nepodnikal. Jednak teď frčí ta hokejová , takže tahle by byla jen takovou kopií . A mám trochu obavy , kolik by bylo podpisů ?! Protože jsem včera na netu sledoval diskuzi radních o zimáku a mám z toho smíšený pocity ?! Oni dodnes vlasně neví nic . Rekonstrukce x nový zimák ?! Takže výsledek nula ! A ta petice ?! Na radních byly vidět větší emoce , když jim donesli kafe , než když tu petici četli :-( . Nabývám dojmu , že tu bude stát dříve druhá tribuna , než nový ( opravený) zimák !! V tomhle pánům Tulis -Vaculík věřím. A věřím , že na tom stále pracují. Viz. infa na besedách . Protože tyto lidé jdou na město s hotovou věcí. Sami schání využití tribuny ( pečovatelák , chraněný dílny , ...) a potom také finance . A potom předloží městu hotovou věc. Narozdíl od Dukly. Ty jen chodí na město...a starejte se !
    Samo , že proti Dukle nic nemám. Jako každej sportovní fanoušek v okolí jsem na ní "vyrostl" :-) . Chodil jsem na hokej , co mě bral táta někdy od 1983 , kdy ještě hrávali Válek a spol. A dodnes na to vzpomínám ! Bohužel ta stará Dukla s tou dnešní má společnýho jen název , jinak nic :-( .
    Proto je u mě v Jihlavě klub číslo jedna FCV !!! :-) .
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 13/4/2016, 09:04

    Přesně jak píše Lufa.
    Jen upřesním, žejeden z fanoušků Dukly sepsal dopis, ostatním se to líbilo, trochu se upravil po gramatické stránce a bylo v plánu ho předat vedení města a uveřejnit v médiích. Já jsem přišel s nápadem uveřejnit dopis jako petici na internetu, aby se pod ní mohli podepsat i Ti, co by se třeba nedostali k podpisu papírovému... Ten podpis tam není nijak zkontrolovaný, kromě potvrzení emailem. Nicméně tolik podpisů jsem nečekal.
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Lufa 13/4/2016, 08:42

    Hunter Highlander napsal:
    Borr napsal:
    Admin napsal:
    Borr napsal:
    Admin napsal:Pro ty, které zajímá i hokej v Jihlavě, můžete podepsat petici za rekonstrukci Horáckého zimního stadionu. Jedná se spíše o dopis, ale takhle na něj můžeme dostat podpisy elektronicky.
    http://www.petice24.com/petice_za_rekonstrukci_horackeho_zimniho_stadionu

    Kdo trpí nevraživostí nebo dokonce nenávistí k hokeji v Jihlavě, zdržte se, pokud možno, zbytečných komentářů a tento post přehlédněte. Mad


    Máme dojem, že kecy jsou spíš obráceně, někteří HCD fans závidí nejvyšší soutěž a mají kecy. Obráceně nikoho neznám..
    Jinak sobota bude hodně důležitá, všechny týmy ve spodní části tabulky by měly teoreticky ztratit body, takže výhra by nás mohla hodně posilnit..

    Tady se můžeš přesvědčit, že i opačně je to bohužel možný...
    Z diskuze u petice...

    -----
    Kolik budou stát vstupenky na baráž až bude nový zimák 1000kč a za děti 950kč . Jděte někam . FCV Oléééééé
    -----
    Jedina ostuda je tady dukla,chteli byste cucat prachy z Jihlavy ale jinyho sponzora si najit to ne.Kdo by taky daval prachy do komunistu,lampasaci.FCV DO TOHO!
    -----
    a znám i další.

    Co se dá dělat. Já mám rád oba sporty, takže nemám potřebu takových výlevů  cheers


    Joo už tomu věřím, jednotlivci se vždycky najdou, já sleduju i nižší soutěžě ve fotbale i v hokeji i některý jiný sporty, kde se hrají vyšší soutěže v Jihlavě či v kraji a fandím všem, teda mimo UDH v hokeji Very Happy Myslím, že spoustu lidí chodí na oba sporty, tohle jsou jen prudiči..

    Hokej mě nebaví a tak se k němu nebudu vyjadřovat, ale když se píše petice za zimák tak se ptám kde podepsat petici za fotbalový stadión, alespoň za tribunu za druhou brankou aby to stadión opravdu připomínalo???

    Odpověď je jednoduchá - tu petici si vytvořili samotní fanoušci Dukly. takže pokud budou chtít mít petici fanoušci FCV za lepší stadion, nic jim nebrání aby si ji taky sepsali a dali ostatním na podepsání. Takže asi tolik k tomu , kde najdeš petici k podepsání Idea

    Lufa

    Poèet pøíspìvkù : 71
    Karma : -2
    Join date : 02. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Hunter Highlander 13/4/2016, 00:21

    Borr napsal:
    Admin napsal:
    Borr napsal:
    Admin napsal:Pro ty, které zajímá i hokej v Jihlavě, můžete podepsat petici za rekonstrukci Horáckého zimního stadionu. Jedná se spíše o dopis, ale takhle na něj můžeme dostat podpisy elektronicky.
    http://www.petice24.com/petice_za_rekonstrukci_horackeho_zimniho_stadionu

    Kdo trpí nevraživostí nebo dokonce nenávistí k hokeji v Jihlavě, zdržte se, pokud možno, zbytečných komentářů a tento post přehlédněte. Mad


    Máme dojem, že kecy jsou spíš obráceně, někteří HCD fans závidí nejvyšší soutěž a mají kecy. Obráceně nikoho neznám..
    Jinak sobota bude hodně důležitá, všechny týmy ve spodní části tabulky by měly teoreticky ztratit body, takže výhra by nás mohla hodně posilnit..

    Tady se můžeš přesvědčit, že i opačně je to bohužel možný...
    Z diskuze u petice...

    -----
    Kolik budou stát vstupenky na baráž až bude nový zimák 1000kč a za děti 950kč . Jděte někam . FCV Oléééééé
    -----
    Jedina ostuda je tady dukla,chteli byste cucat prachy z Jihlavy ale jinyho sponzora si najit to ne.Kdo by taky daval prachy do komunistu,lampasaci.FCV DO TOHO!
    -----
    a znám i další.

    Co se dá dělat. Já mám rád oba sporty, takže nemám potřebu takových výlevů  cheers


    Joo už tomu věřím, jednotlivci se vždycky najdou, já sleduju i nižší soutěžě ve fotbale i v hokeji i některý jiný sporty, kde se hrají vyšší soutěže v Jihlavě či v kraji a fandím všem, teda mimo UDH v hokeji Very Happy Myslím, že spoustu lidí chodí na oba sporty, tohle jsou jen prudiči..

    Hokej mě nebaví a tak se k němu nebudu vyjadřovat, ale když se píše petice za zimák tak se ptám kde podepsat petici za fotbalový stadión, alespoň za tribunu za druhou brankou aby to stadión opravdu připomínalo???
    Hunter Highlander
    Hunter Highlander

    Poèet pøíspìvkù : 50
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro David_Zeman 11/4/2016, 12:30

    sema.boga napsal:
    Vomi napsal:Souhlasím s hodnocením Kučery. Do tohohle zápasu byl neviditelnej, v sobotu poprvé zahrál. Ten zadek se mi taky líbil: Tlustý, Krejčí, Urdinov. Vaculík hrál slušně (toho často nechválím) a samozřejmě Hany. Podle herního projevu FCV na jaře jsem nabyl přesvědčení, že zápas s Příbramí prodali.
    Pořád jsem se divil, že nestaví Máru Jungra, ale slyšel jsem, že mu v létě končí smlouva a novou nepodepsal, protože mu ve Znojmě nabídli vyšší plat. Tak už se nedivím..

    Tohle spojeni Jungr x Znojmo jsem uz slysel v zimni pauze. A docela by me mrzelo , kdyby tam sel. Vokurkaře moc nemusim :-(  .

    Sám nevím, jak to je, ale asi se to spojení trochu nabízí. Mára tuším na Hladově postavil barák a jestli chce hrát ještě někdy ligu, tak tohle je asi poslední možnost. Taky mě to trochu mrzí, lidsky mi Mára hodně sedí, stejně jako se na něj rád dívám na hřišti...

    David_Zeman

    Poèet pøíspìvkù : 10
    Karma : 0
    Join date : 11. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 11/4/2016, 11:39

    Vomi napsal:Souhlasím s hodnocením Kučery. Do tohohle zápasu byl neviditelnej, v sobotu poprvé zahrál. Ten zadek se mi taky líbil: Tlustý, Krejčí, Urdinov. Vaculík hrál slušně (toho často nechválím) a samozřejmě Hany. Podle herního projevu FCV na jaře jsem nabyl přesvědčení, že zápas s Příbramí prodali.
    Pořád jsem se divil, že nestaví Máru Jungra, ale slyšel jsem, že mu v létě končí smlouva a novou nepodepsal, protože mu ve Znojmě nabídli vyšší plat. Tak už se nedivím..

    Tohle spojeni Jungr x Znojmo jsem uz slysel v zimni pauze. A docela by me mrzelo , kdyby tam sel. Vokurkaře moc nemusim :-( .
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Vomi 11/4/2016, 08:13

    Souhlasím s hodnocením Kučery. Do tohohle zápasu byl neviditelnej, v sobotu poprvé zahrál. Ten zadek se mi taky líbil: Tlustý, Krejčí, Urdinov. Vaculík hrál slušně (toho často nechválím) a samozřejmě Hany. Podle herního projevu FCV na jaře jsem nabyl přesvědčení, že zápas s Příbramí prodali.
    Pořád jsem se divil, že nestaví Máru Jungra, ale slyšel jsem, že mu v létě končí smlouva a novou nepodepsal, protože mu ve Znojmě nabídli vyšší plat. Tak už se nedivím..
    Vomi
    Vomi

    Poèet pøíspìvkù : 59
    Karma : 1
    Join date : 04. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 10/4/2016, 12:08

    Jinak Plzeň si to včera slušně pohlídala. Neuvěřitelný, co se v této kapr lize děje...
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 10/4/2016, 11:52

    Vkládám příspěvek z 18.3.2016 (tedy už neaktuální) od uživatele jiri kejnovsky, Nedopatřením asi vytvořil další téma :-) Téma i post mažu.
    ------------
    Konečně pěknej výkon FCV ! Je to k nevýře, ale v nadcházejícím kole mají všichni nejbližší nad náma takovej los, že pokud dáme Tepláky, půjdeme nahoru... Ruku na srdce, budem rádi, ale dojem z letošního působení dobrej nemám Rolling Eyes
    Já postrádám útok, od Voltra jsem čekal víc, Dvořáka dlouhodobě považuji za velkou přestupovou mávku (kolik dal mimo přáteláky z anás vlastně za ty dva roky gólů...-?) a Marcin za 4 roky smlouvy snad neodehrál celej zápas (takhle marodit ve fabrice, tak nás dávno vyhoděj...!)
    Naštěstí tady na tom fóru to takhle můžu říct bounce
    ------------
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 10/4/2016, 11:28

    S tou Příbramí mě naštvali, mohli dopředu říct, že jim to nechávají... Včera to bylo jiný, celkově mě nikdo nezklamal až na pár zbytečných chyb viz Krejčí či Urdinov. Šulek to táhne, nicméně tam nejmíň 2x úplně zazdil dobře rozjeté situace.. Aspoň že hrál konečně Kukoľ, když na jeho místě hraje střední obránce, tak to za moc nestojí, ta podpora na křídle prostě taková není. Překvapilo mě, že hrál Tlustý, ještě dva zápasy zpět střední obránce č. 4, ale vůbec nezklamal. A na to, že jsem byl skeptický k zimním přestupům, tak dva ze tří na přestup, Urdinov a Hronek hrají základ a dobře Exclamation

    Ravl napsal:Veledůležité tři body jsou po bojovném výkonu doma. Konečně jsem se zase mohl vracet ze stadionu s opravdu dobrou náladou. Dnes musím chválit celý tým. Snad jen Urdinov neměl svůj den, spoluhráči i trenér ho ale podrželi a tak to asi má být.
    Přece jen se zmíním o některých hráčích. Začnu Pavlem Dvořákem. Po dlouhé době odehrál celé utkání a proti dobře stavěné obraně Teplic to byla opravdu "šichta". Bojoval ukázkově a za mě klobouk dolů!!! Přál bych si, aby nastoupil i v dalších zápasech. Šulek - záloha FCV je v současné době bez tohoto hráče jen poloviční, klíčový hráč.
    Vaculík - při penaltě opět prokázal velkou psychickou odolnost, i když se ho hráči Teplic nesportovním chováním snažili rozhodit.Veledůležitou situaci zvládl na podtrženou 1.
    Kučera odehrál asi nejlepší zápas co přišel na hostování z Plísně.(Mimochodem, ta by získala titul i s dorostenci Evil or Very Mad)
    Kukolovi se podařilo rozhýbat pravou stranu, dobrý tah trenéra.
    Pokud FCV podá takový výkon i v Liberci, nemusíme se vracet s prázdnou. Škoda té kaňky s Příbramí...
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 10/4/2016, 11:10

    Veledůležité tři body jsou po bojovném výkonu doma. Konečně jsem se zase mohl vracet ze stadionu s opravdu dobrou náladou. Dnes musím chválit celý tým. Snad jen Urdinov neměl svůj den, spoluhráči i trenér ho ale podrželi a tak to asi má být.
    Přece jen se zmíním o některých hráčích. Začnu Pavlem Dvořákem. Po dlouhé době odehrál celé utkání a proti dobře stavěné obraně Teplic to byla opravdu "šichta". Bojoval ukázkově a za mě klobouk dolů!!! Přál bych si, aby nastoupil i v dalších zápasech. Šulek - záloha FCV je v současné době bez tohoto hráče jen poloviční, klíčový hráč.
    Vaculík - při penaltě opět prokázal velkou psychickou odolnost, i když se ho hráči Teplic nesportovním chováním snažili rozhodit.Veledůležitou situaci zvládl na podtrženou 1.
    Kučera odehrál asi nejlepší zápas co přišel na hostování z Plísně.(Mimochodem, ta by získala titul i s dorostenci Evil or Very Mad)
    Kukolovi se podařilo rozhýbat pravou stranu, dobrý tah trenéra.
    Pokud FCV podá takový výkon i v Liberci, nemusíme se vracet s prázdnou. Škoda té kaňky s Příbramí...
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 10/4/2016, 10:27

    Souhlas, včera se na to dalo koukat, důležitý 3 body doma!
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 10/4/2016, 10:24

    Tak včera dobrej vykon. Duležitý 3 body !!!

    Co ale musím zmínit ? Je výkon rozhodčího Královce. Žádný připískávání na žádnou stranu , žádné kouskování hry , .... Dlouho si nepamatuji takový výkon !!
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Lufa 9/4/2016, 16:12

    jiri kejnovsky napsal:Tak co, utrápíme je dnes? (Nebo sebe.... Very Happy ?)
    Snad to nezakřiknu 3 : 1 cheers

    Počítám s výhrou 2:0 Wink

    Lufa

    Poèet pøíspìvkù : 71
    Karma : -2
    Join date : 02. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty dnes

    Příspěvek pro jiri kejnovsky 9/4/2016, 15:05

    Tak co, utrápíme je dnes? (Nebo sebe.... Very Happy ?)
    Snad to nezakřiknu 3 : 1 cheers

    jiri kejnovsky

    Poèet pøíspìvkù : 14
    Karma : 0
    Join date : 18. 03. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 9/4/2016, 14:56

    Lufa napsal:Myslím že je docela hodně pravěpodobný, že mezi těma prudičema u té petice jsou podepsaní joudové z Třebíče a Brodu.

    Na netu je možný všechno, ale já vím i o takových lidech z Jihlavy. To tak prostě je a bude...
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Lufa 9/4/2016, 14:40

    Myslím že je docela hodně pravěpodobný, že mezi těma prudičema u té petice jsou podepsaní joudové z Třebíče a Brodu.

    Lufa

    Poèet pøíspìvkù : 71
    Karma : -2
    Join date : 02. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 9/4/2016, 14:01

    Admin napsal:
    Borr napsal:
    Admin napsal:Pro ty, které zajímá i hokej v Jihlavě, můžete podepsat petici za rekonstrukci Horáckého zimního stadionu. Jedná se spíše o dopis, ale takhle na něj můžeme dostat podpisy elektronicky.
    http://www.petice24.com/petice_za_rekonstrukci_horackeho_zimniho_stadionu

    Kdo trpí nevraživostí nebo dokonce nenávistí k hokeji v Jihlavě, zdržte se, pokud možno, zbytečných komentářů a tento post přehlédněte. Mad


    Máme dojem, že kecy jsou spíš obráceně, někteří HCD fans závidí nejvyšší soutěž a mají kecy. Obráceně nikoho neznám..
    Jinak sobota bude hodně důležitá, všechny týmy ve spodní části tabulky by měly teoreticky ztratit body, takže výhra by nás mohla hodně posilnit..

    Tady se můžeš přesvědčit, že i opačně je to bohužel možný...
    Z diskuze u petice...

    -----
    Kolik budou stát vstupenky na baráž až bude nový zimák 1000kč a za děti 950kč . Jděte někam . FCV Oléééééé
    -----
    Jedina ostuda je tady dukla,chteli byste cucat prachy z Jihlavy ale jinyho sponzora si najit to ne.Kdo by taky daval prachy do komunistu,lampasaci.FCV DO TOHO!
    -----
    a znám i další.

    Co se dá dělat. Já mám rád oba sporty, takže nemám potřebu takových výlevů  cheers


    Joo už tomu věřím, jednotlivci se vždycky najdou, já sleduju i nižší soutěžě ve fotbale i v hokeji i některý jiný sporty, kde se hrají vyšší soutěže v Jihlavě či v kraji a fandím všem, teda mimo UDH v hokeji Very Happy Myslím, že spoustu lidí chodí na oba sporty, tohle jsou jen prudiči..
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 9/4/2016, 13:38

    Borr napsal:
    Admin napsal:Pro ty, které zajímá i hokej v Jihlavě, můžete podepsat petici za rekonstrukci Horáckého zimního stadionu. Jedná se spíše o dopis, ale takhle na něj můžeme dostat podpisy elektronicky.
    http://www.petice24.com/petice_za_rekonstrukci_horackeho_zimniho_stadionu

    Kdo trpí nevraživostí nebo dokonce nenávistí k hokeji v Jihlavě, zdržte se, pokud možno, zbytečných komentářů a tento post přehlédněte. Mad


    Máme dojem, že kecy jsou spíš obráceně, někteří HCD fans závidí nejvyšší soutěž a mají kecy. Obráceně nikoho neznám..
    Jinak sobota bude hodně důležitá, všechny týmy ve spodní části tabulky by měly teoreticky ztratit body, takže výhra by nás mohla hodně posilnit..

    Tady se můžeš přesvědčit, že i opačně je to bohužel možný...
    Z diskuze u petice...

    -----
    Kolik budou stát vstupenky na baráž až bude nový zimák 1000kč a za děti 950kč . Jděte někam . FCV Oléééééé
    -----
    Jedina ostuda je tady dukla,chteli byste cucat prachy z Jihlavy ale jinyho sponzora si najit to ne.Kdo by taky daval prachy do komunistu,lampasaci.FCV DO TOHO!
    -----
    a znám i další.

    Co se dá dělat. Já mám rád oba sporty, takže nemám potřebu takových výlevů cheers

    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 9/4/2016, 10:08

    Počasí dnes nestojí za nic, ale chci věřit, že Vysočina dnes za tři body. Takže do ochozů... bounce
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 8/4/2016, 17:03

    O tom se nechci hádat, znám "extremisty" z obou Táborů...
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 8/4/2016, 16:58

    Admin napsal:Pro ty, které zajímá i hokej v Jihlavě, můžete podepsat petici za rekonstrukci Horáckého zimního stadionu. Jedná se spíše o dopis, ale takhle na něj můžeme dostat podpisy elektronicky.
    http://www.petice24.com/petice_za_rekonstrukci_horackeho_zimniho_stadionu

    Kdo trpí nevraživostí nebo dokonce nenávistí k hokeji v Jihlavě, zdržte se, pokud možno, zbytečných komentářů a tento post přehlédněte. Mad


    Máme dojem, že kecy jsou spíš obráceně, někteří HCD fans závidí nejvyšší soutěž a mají kecy. Obráceně nikoho neznám..
    Jinak sobota bude hodně důležitá, všechny týmy ve spodní části tabulky by měly teoreticky ztratit body, takže výhra by nás mohla hodně posilnit..
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 8/4/2016, 14:32

    Pro ty, které zajímá i hokej v Jihlavě, můžete podepsat petici za rekonstrukci Horáckého zimního stadionu. Jedná se spíše o dopis, ale takhle na něj můžeme dostat podpisy elektronicky.
    http://www.petice24.com/petice_za_rekonstrukci_horackeho_zimniho_stadionu

    Kdo trpí nevraživostí nebo dokonce nenávistí k hokeji v Jihlavě, zdržte se, pokud možno, zbytečných komentářů a tento post přehlédněte. Mad
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 8/4/2016, 09:38

    Tak zítra bude asi i super počasí na fotbal. Když se kouknu dneska z okna, tak bych raději ani nikam nelezl :-)
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Dihol59 7/4/2016, 19:43

    Sázím 100%na Fukse jocolor lol!
    Dihol59
    Dihol59

    Poèet pøíspìvkù : 42
    Karma : -1
    Join date : 25. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Lufa 7/4/2016, 12:45

    Myslím, že Teplice v sobotu uděláme. Akorát bych uzavřel sázku, jestli, co by maskot, bude běhat po hřišti vždy loajální Fuks nebo se někdo dobrovolně přihlásí. jocolor

    Lufa

    Poèet pøíspìvkù : 71
    Karma : -2
    Join date : 02. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro jiri kejnovsky 4/4/2016, 12:27

    Výkon na Viktorce dobrý Laughing , škoda, že to není častěji. Paradoxně, týmy okolo nás mají takovej los, že pokud dáme Tepláky, můžeme vyletět nahoru. Ruku na srdce, budeme rádi, al ez výkonu leto sodvázanej nejsem. Chybí mi tu útok, od Voltra jsem čekal víc, Dvořák je podle mně přestupová minela (kolik dal u nás za dva roky krom přáteláků gólů? Crying or Very sad ), Marcin promarodil čtyřleté angažmá (v kolbence by už dávno byl venku),uhrál vůbec celý zápas...? , ..... Rolling Eyes
    Aspoň že to můžu tady v klidu bez upravujících komentářů říct bounce

    jiri kejnovsky

    Poèet pøíspìvkù : 14
    Karma : 0
    Join date : 18. 03. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 3/4/2016, 10:15

    Včera sice prohra, ale výkon a nasazení zaslouží uznání. Bohužel jsme se nevyvarovali individuálních chyb a Plzeň měla hlavně při hlavičce Tlustého štěstí na své straně. Na své straně měla i rozhodčího Jecha, dárek na rozloučenou od Dáši.
    Vyzdvihl bych Vaculíka, opět nádherné zahrané míče vyzývající ke skórování. Urdinov doslova vymazal Petrželu, který se mu (jak je jeho zvykem) odměnil kopancem do zátylku. Rozhodčí samozřejmě nic neviděli. Další pozitivem je hra bez Kučery. Nerad zahrál dobře, i když po jeho faulu-nefaulu před šestnáckou jsme dostali druhý gól. Raději bych nechal hrát Nerada, je to náš kmenový hráč a myslím že je načase, aby dokázal proč ho Vysočina kupovala. Kučera je herně mimo, navíc pouze dočasná "výpomoc". Jako klíčového pro zálohu vidím v současné chvíli Šulka.
    No a teď Teplice. Tak všichni do ochozů, ať je i příští rok FCV prvoligová. Při osamostatnění ligy je možné, že sporných momentů ubude, což by právě pro FCV mohla být výhoda.Wink
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Hunter Highlander 3/4/2016, 09:28

    Miki napsal:Včerejší prohra se více méně čekala,ale co mě mile překvapilo byla předvedená hra FCV.Žádnej zanďour,ale otevřená hra s lídrem i  s některými šancemi,které fakt neumíme využít a proto nemáme body.Jediný naše štěstí je,že i ostatní před náma prohráli,takže nám bodově neutekli.

    Kdyby hráli s takovým nasazením proti Palermu tak je dnes pohled na tabulku o poznání veselejší.
    Hunter Highlander
    Hunter Highlander

    Poèet pøíspìvkù : 50
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Miki 3/4/2016, 09:16

    Včerejší prohra se více méně čekala,ale co mě mile překvapilo byla předvedená hra FCV.Žádnej zanďour,ale otevřená hra s lídrem i s některými šancemi,které fakt neumíme využít a proto nemáme body.Jediný naše štěstí je,že i ostatní před náma prohráli,takže nám bodově neutekli.

    Miki

    Poèet pøíspìvkù : 83
    Karma : 0
    Join date : 31. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 2/4/2016, 12:56

    Tak to bychom měli, Sigma si včera dokonce nahnala skóre, takže při rovnosti bodů jde před nás.
    Palermo nás může stát první ligu. Už čtrnáct dní se snažím pochopit, co se to vlastně v posledním domácím zápase stalo a nenacházím žádnou odpověď. Evil or Very Mad
    Ano, osamostatnění I. a II. ligy je cesta správným směrem. Ale nedělám si žádné plané naděje. Dokud budou v českém fotbale lidé jako Berbr,Horník a další, budou problémy a důvěra v ligu se nezvedne.
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro gennaro 1/4/2016, 22:09

    Vysledek Olomouce me vubec netesi. Uz jsme az po usi v druhe lize...

    gennaro

    Poèet pøíspìvkù : 41
    Karma : 3
    Join date : 29. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Vomi 1/4/2016, 11:54

    Aniž bych s níže uvedenými argumenty polemizoval, možná se blýská na lepší časy alespoň v tom, že se liga osamostatní Wink
    Vomi
    Vomi

    Poèet pøíspìvkù : 59
    Karma : 1
    Join date : 04. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Hunter Highlander 31/3/2016, 22:22

    Ravl napsal:Taky jsem zvědav, jak to bude v Plzni vypadat. Jak hra FCV, tak výkony rozhodčích. Bude hodně záležet na průběhu zápasu.

    Sám pro sebe si dělám "průzkum" a ptám se lidí ve svém okolí, proč ztrácejí zájem o dění v FCV, přestávají chodit na fotbal, i když v minulosti třeba nevynechali ani zápas. Dokonce se uvolňovali z práce, jen aby mohli na ligu.
    Nejčastěji slyším, že jim vadí nevyrovnané výkony týmu ( to neznamená prohry), neustálé prodeje hráčů, kteří jsou pro tým důležití a diváky fotbalem baví. Klub se nikam neposouvá a stagnuje. Sliby a prohlášení o dostavbě stadiónu a pohárech vyšuměli do ztracena. Dalším důvodem je nedůvěryhodnost ligy.

    Tvůj průzkum nelže i já to slýchám a zároveň pociťuji i na sobě,dříve jsem si když mi vycházela práce bral na zápasy dovolenou a každý ne úspěch hrozně prožíval,dnes začínám být pomalu apatický. Týmu chybí až na Hanyho osobnost kterou by diváci žrali jen šeď a průměr... Neustálé výměny trenérů,koncepce žádná.. Chtělo by to provětrat hlavně v nejvyšším vedení klubu. FCV OLÉ!
    Hunter Highlander
    Hunter Highlander

    Poèet pøíspìvkù : 50
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 31/3/2016, 21:16

    Taky jsem zvědav, jak to bude v Plzni vypadat. Jak hra FCV, tak výkony rozhodčích. Bude hodně záležet na průběhu zápasu.

    Sám pro sebe si dělám "průzkum" a ptám se lidí ve svém okolí, proč ztrácejí zájem o dění v FCV, přestávají chodit na fotbal, i když v minulosti třeba nevynechali ani zápas. Dokonce se uvolňovali z práce, jen aby mohli na ligu.
    Nejčastěji slyším, že jim vadí nevyrovnané výkony týmu ( to neznamená prohry), neustálé prodeje hráčů, kteří jsou pro tým důležití a diváky fotbalem baví. Klub se nikam neposouvá a stagnuje. Sliby a prohlášení o dostavbě stadiónu a pohárech vyšuměli do ztracena. Dalším důvodem je nedůvěryhodnost ligy.
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 31/3/2016, 20:29

    Ravl napsal:Důvody, proč už nikdo nechce na oficiálním a zároveň nefunkčním fóru FCV nic přispívat, ani se registrovat jsem se snažil p. Fuksovi vysvětlit na FCV facebooku. Samozřejmě marně. FCV ani pan Fuks chyby nedělá. Se stávajícím stavem jsou spokojeni. Kdo máte zájem, můžete si naši vzájemnou komunikaci vyhledat a udělat si vlastní názor.
    Ale je to paráda, že zde mohu napsat svůj názor a nikdo mi ho nesmaže, i když bude kritický. cheers

    Tak až budu mít blbou náladu, tak Ti něco smažu cyclops
    Já jsem si to poslechl osobně... Je to prostě mluvčí a PR manager, takže není asi možné čekat cokoliv jiného. Takhle jim to nepochybně vyhovuje a sponzoři a partneři klubu jsou nepochybně hned klidnější, když kritika není na oficiálním webu, za který platí tak ohromné peníze affraid

    Já jsem zvědav, co předvedeme v Plzni. Bude to přímo v TV, tak si snad rozhodčí nedovolí tolik :-) i když zatím to nevypadá, že by to na nás bylo potřeba.
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 31/3/2016, 20:23

    Důvody, proč už nikdo nechce na oficiálním a zároveň nefunkčním fóru FCV nic přispívat, ani se registrovat jsem se snažil p. Fuksovi vysvětlit na FCV facebooku. Samozřejmě marně. FCV ani pan Fuks chyby nedělá. Se stávajícím stavem jsou spokojeni. Kdo máte zájem, můžete si naši vzájemnou komunikaci vyhledat a udělat si vlastní názor.
    Ale je to paráda, že zde mohu napsat svůj názor a nikdo mi ho nesmaže, i když bude kritický. cheers
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Vomi 30/3/2016, 15:58

    Tak néé, to jsme si nerozuměli. Já myslel plichtu Ostrava Olomouc, na to jsem reagoval..
    Vomi
    Vomi

    Poèet pøíspìvkù : 59
    Karma : 1
    Join date : 04. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Lufa 30/3/2016, 14:42

    jiri kejnovsky napsal:To Ti teda nevím, plichtu na Viktorce...?
    Jinak zbývá posledních 200 lupenů, to jsou návštěvy Smile
    Oficiální klubovou diskuzi dovedlo vedení tam, kam chtělo, teď už jí můžou s klidem zrušit Razz

    Jo , taky tam občas nahlídnu. Dopadlo to jak jsem tu kdysi psal - zůstalo tam pár jedinců kteří se vesměs budou plácat po ramenou jak to ta Vysočina dobře dělá. Fuks včetně vedení je spokojeno, že sponzoři nevidí jak lidi nadávají na tu marnost.
    Poslední zápis tam dal Jindřich a trtatruck 19.3. Asi za nemístnou kritiku dostali od Fukse ban když už dál nepsali Rolling Eyes

    Lufa

    Poèet pøíspìvkù : 71
    Karma : -2
    Join date : 02. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro jiri kejnovsky 30/3/2016, 13:07

    To Ti teda nevím, plichtu na Viktorce...?
    Jinak zbývá posledních 200 lupenů, to jsou návštěvy Smile
    Oficiální klubovou diskuzi dovedlo vedení tam, kam chtělo, teď už jí můžou s klidem zrušit Razz

    jiri kejnovsky

    Poèet pøíspìvkù : 14
    Karma : 0
    Join date : 18. 03. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Vomi 29/3/2016, 08:53

    Já za nejpravděpodobnější považuji remízu. To by nám koneckonců vyhovovalo..

    Borr napsal:Jo na to jsem taky koukal, že pravděpodobně budeme zase 3 body od sestupu..

    Ravl napsal:Přečetl jsem si na iDnes, že Sigma Olomouc stále věří v šanci udržet nejvyšší soutěž. Nedivím se. Po domácím zápase s Palermem šanci od našeho týmu dostali. FCV zajíždí na hřiště Plzně a po tom, co jsem viděl naše poslední utkání nevěřím ani v bodík. Navíc Plzni jde o titul a jistě bude vše pojištěné dvojicí D+B.
    Olomouc naopak doma přivítá Baník a myslím, že je v silách Sigmy zápas zvládnout za 3 body. No a jsme tam kde jsme byli. Crying or Very sad
    Vomi
    Vomi

    Poèet pøíspìvkù : 59
    Karma : 1
    Join date : 04. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 29/3/2016, 00:10

    Jo na to jsem taky koukal, že pravděpodobně budeme zase 3 body od sestupu..

    Ravl napsal:Přečetl jsem si na iDnes, že Sigma Olomouc stále věří v šanci udržet nejvyšší soutěž. Nedivím se. Po domácím zápase s Palermem šanci od našeho týmu dostali. FCV zajíždí na hřiště Plzně a po tom, co jsem viděl naše poslední utkání nevěřím ani v bodík. Navíc Plzni jde o titul a jistě bude vše pojištěné dvojicí D+B.
    Olomouc naopak doma přivítá Baník a myslím, že je v silách Sigmy zápas zvládnout za 3 body. No a jsme tam kde jsme byli. Crying or Very sad
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 28/3/2016, 21:01

    Přečetl jsem si na iDnes, že Sigma Olomouc stále věří v šanci udržet nejvyšší soutěž. Nedivím se. Po domácím zápase s Palermem šanci od našeho týmu dostali. FCV zajíždí na hřiště Plzně a po tom, co jsem viděl naše poslední utkání nevěřím ani v bodík. Navíc Plzni jde o titul a jistě bude vše pojištěné dvojicí D+B.
    Olomouc naopak doma přivítá Baník a myslím, že je v silách Sigmy zápas zvládnout za 3 body. No a jsme tam kde jsme byli. Crying or Very sad
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 26/3/2016, 21:36

    sema.boga napsal:Tady to zas žije. Díky výbornému zkvalitnění ofi fóra zanikla jakákoliv komunikace fans Vysočina !

    No jo no. Chce to říct všem, kdo o tomhle fóru ještě nevědí, že mohou přispívat tady. Je otázka, jestli je ještě víc takových lidí Sad
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 26/3/2016, 19:08

    sema.boga napsal:
    Ravl napsal:V pondělí jsem se zašel podívat na Juniorskou ligu FCV - Sparta. Zhruba do 70.minuty hrála Vysočina výborně, ale najednou jako by hráčům došly síly a Sparta otočila z 2:0 na konečných 2:4. Třetí gól Sparty padl z jasného ofsajdu, který neviděl pouze asistent. Na slušné upozornění přihlížejících fanoušků následně pan asistent reagoval velmi arogantně, zřejmě dle pokynů získaných na seminářích pro rozhodčí vedených dvojicí B+D.
    Do oné 70.minuty lze vyzdvihnou výkony Nerada,Tlustého,Kriegsmanna,Maruše a Šerého. Trochu víc jsem čekal od Batioji, hodně se snažil, ale hlavně v osobních soubojích někdy tahal za kratší konec.
    Co se mi líbilo na hře Sparty? Stále nepřestávali věřit v možný úspěch, hecování spoluhráčů a víra v možný obrat. To mi například chybí v herním projevu našeho "A" týmu.
    Zápas sledovala i naše "generalita", pánové Tulis,Hipp,Bokša,Kučera atd. No uvidíme, jestli se dočkáme nějakých změn ať v brzké, či vzdálenější budoucnosti.





    ...teď jde o to , koho ta generalita sledovala ?! Jestli nehledala budoucí posily v týmu hostí ;-)
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 26/3/2016, 19:04

    Tady to zas žije. Díky výbornému zkvalitnění ofi fóra zanikla jakákoliv komunikace fans Vysočina !


    Naposledy upravil sema.boga dne 26/3/2016, 19:13, celkově upraveno 1 krát
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 24/3/2016, 18:54

    Mimochodem v zápase s Palermem dostal Kučera 4 žlutou kartu, což znamená že proti Plzni nenastoupí.
    Ta naše liga je samá náhoda. Laughing
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Sponsored content


    Sponsored content


    Návrat nahoru Goto down

    Strana 9 z 20 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next

    Návrat nahoru

    - Similar topics

     
    Povolení tohoto fóra:
    Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru