FC Vysočina - fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Diskuzní fórum
pro Admin 22/7/2018, 20:43

» Diskuzní fórum
pro Lufa 21/10/2016, 20:30

» Informace pro diskutující
pro Admin 26/12/2015, 22:22

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Similar topics
    Kdo je přítomen
    Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

    nikdo není přítomen

    [ Zobrazit celý seznam ]


    Nejvíce zde bylo současně přítomno 21 uživatelů dne 27/2/2016, 16:55

    Diskuzní fórum

    +28
    jivys
    Dihol59
    wolfdesigner
    smutnej fanda
    jiri kejnovsky
    FCVReferee
    Excalibur
    Václav Kotnour
    AJET0
    David_Zeman
    Vomi
    Smutnej_fanda
    Lufa
    milan jihlavský
    gennaro
    Hunter Highlander
    rafyre
    FRL
    Pepiik
    class2
    Ježek
    Borr
    Maty
    luui
    Ravl
    sema.boga
    smejky
    Admin
    32 posters

    Strana 10 z 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

    Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 24/3/2016, 16:52

    V pondělí jsem se zašel podívat na Juniorskou ligu FCV - Sparta. Zhruba do 70.minuty hrála Vysočina výborně, ale najednou jako by hráčům došly síly a Sparta otočila z 2:0 na konečných 2:4. Třetí gól Sparty padl z jasného ofsajdu, který neviděl pouze asistent. Na slušné upozornění přihlížejících fanoušků následně pan asistent reagoval velmi arogantně, zřejmě dle pokynů získaných na seminářích pro rozhodčí vedených dvojicí B+D.
    Do oné 70.minuty lze vyzdvihnou výkony Nerada,Tlustého,Kriegsmanna,Maruše a Šerého. Trochu víc jsem čekal od Batioji, hodně se snažil, ale hlavně v osobních soubojích někdy tahal za kratší konec.
    Co se mi líbilo na hře Sparty? Stále nepřestávali věřit v možný úspěch, hecování spoluhráčů a víra v možný obrat. To mi například chybí v herním projevu našeho "A" týmu.
    Zápas sledovala i naše "generalita", pánové Tulis,Hipp,Bokša,Kučera atd. No uvidíme, jestli se dočkáme nějakých změn ať v brzké, či vzdálenější budoucnosti.
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Proti Olmíku odešli v půlce desítky lidí, proti Příbrami už stovky. Pokud se nebude na Vikroce konat zázrak, tak ne Tepláky přijde tristní návštěva.

    Příspěvek pro jiri kejnovsky 21/3/2016, 10:46

    Borr napsal:
    Lufa napsal:Co tam včera Voltr předváděl za techniku ve vápně ,která předcházela našemu druhýmu gólu ? To jsem nějak nepobral.
    Sledoval jsem zápas jen na internetu tak mi asi jeho myšlenka unikla.

    Jsem netušil že to byl Voltr kterej to celý předtím zavinil přiblblým opakováným simulováním. Prostě nechal míč soupeři, asi se mu zrovna nechtělo hrát..

    Proti Olmíku odešli v půlce desítky lidí, proti Příbrami už stovky. Pokud se nebude na Vikroce konat zázrak, tak ne Tepláky přijde tristní návštěva.

    jiri kejnovsky

    Poèet pøíspìvkù : 14
    Karma : 0
    Join date : 18. 03. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 19/3/2016, 11:20

    Lufa napsal:Co tam včera Voltr předváděl za techniku ve vápně ,která předcházela našemu druhýmu gólu ? To jsem nějak nepobral.
    Sledoval jsem zápas jen na internetu tak mi asi jeho myšlenka unikla.

    Jsem netušil že to byl Voltr kterej to celý předtím zavinil přiblblým opakováným simulováním. Prostě nechal míč soupeři, asi se mu zrovna nechtělo hrát..
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Lufa 19/3/2016, 10:55

    Co tam včera Voltr předváděl za techniku ve vápně ,která předcházela našemu druhýmu gólu ? To jsem nějak nepobral.
    Sledoval jsem zápas jen na internetu tak mi asi jeho myšlenka unikla.

    Lufa

    Poèet pøíspìvkù : 71
    Karma : -2
    Join date : 02. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Hunter Highlander 19/3/2016, 10:49

    Ravl napsal:Na oficiálním, dnes nefunkčním fóru FCV nám bylo hlavně p. Fuksem "vysvětleno", že fandové svými příspěvky škodí klubu. Neškodí klubu víc hráči výkonem, jaký včera předvedli? Nedostali včera od hráčů políček do tváře právě tolik kritizovaní fandové FCV?
    Odpověď ponechám na Vašem uvážení.

    Naprostej souhlas,protože jestli chtějí hráči takhle pokračovat tak přestanou chodit i takový skalní jako jsem já!! Tým kvalitu nemá ale mohl by alespoň bojovat a ne se trapně ploužit po hřišti jako včera. A ještě jedna věc mě štve,máme tady hostovačky ze Slávie,ti kluci nic nehrajou a naše naděje jsou v juniorce nebo na hostovačkách,navíc za juniorku hraje i Batiocha...
    Hunter Highlander
    Hunter Highlander

    Poèet pøíspìvkù : 50
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 19/3/2016, 09:30

    Na oficiálním, dnes nefunkčním fóru FCV nám bylo hlavně p. Fuksem "vysvětleno", že fandové svými příspěvky škodí klubu. Neškodí klubu víc hráči výkonem, jaký včera předvedli? Nedostali včera od hráčů políček do tváře právě tolik kritizovaní fandové FCV?
    Odpověď ponechám na Vašem uvážení.
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 19/3/2016, 09:16

    Musím souhlasit, prohry samozřejmě patří ke sportu, ale prohrát se Starkolandem a ještě k tomu takovým "výkonem", jaký nám včera předvedli hráči FCV je prostě neomluvitelné. Celá FCV mě strašně zklamala.
    Záměrně píši celá FCV, protože hrajeme prakticky celé jaro bez útoku. Nemáme útočníka. Budu se opakovat, ale přestupová politika FCV je na úrovni IV. třídy okresní soutěže.
    Nabízí se otázka, proč v takové situaci nedostane šanci mladý Klíma? Horší než včera to být nemůže.
    Mimochodem, víte jaký klučina nám dal včera třetí gól za Palermo?
    Myslel jsem, že se z toho trochu vyspím, ale zklamání mě neopustilo, navíc se všude objevují ostudné články a komentáře na adresu FCV. Zase se budu opakovat, ale není lehké být fandou FCV. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 19/3/2016, 08:16

    Hroznej fotbal ! Jedinej kdo chtel hrat byl Urdinov .( jak tu uz nekdo psal ) . V utoku nikdo .......
    A nejvic me na tom stve , ani ne prohra samotna , ale s kym a jak se prohralo !!!!
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Miki 19/3/2016, 06:32

    To si z nás ti sráči nagelovaný dělají prdel? Chodím na Vysočinu od MSFL,ale tohle byl ten nejhanebnější výkon,jakej sem na domácím hřišti viděl !!! Ani jeden si po včerejšku nezaslouží dres FCV a Demeter s Voltrem by ani neměli o sobě říkat,že jsou 1ligový fotbalisti.Ten zápas byl naprostej výsměch všem fandům.

    Miki

    Poèet pøíspìvkù : 83
    Karma : 0
    Join date : 31. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 19/3/2016, 03:06

    Sorry chlapci, dneska jsem nebyl, páč jsem výjimečně vyrazil na výjezd hokeje...Byla to taky celkem blamáž, rozhodčí nás nešetřil a Ústí prostě dnes lepší.
    Fotbal jsem sledoval jen na telefonu, ale podle reakcí a informací od lidí, co tam byli, to byla opravdu velká bída :-(
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Dihol59 18/3/2016, 23:07

    Omlouvám za svůj optimistický tip-realiata je realita.Otázka zní- kdo se omluví nám fandům za svůj ostudný výkon? cherry lol!
    Dihol59
    Dihol59

    Poèet pøíspìvkù : 42
    Karma : -1
    Join date : 25. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 18/3/2016, 21:52

    Hunter Highlander napsal:
    Ježek napsal:Před zápasem jsem byl přesvědčen, že neprohrajeme, že Příbram je dole a ani s pomocí sudí nás neporazí. Ale již po deseti minutách jsme na tribuně věděli, že je zle. Tak, jak nastoupili naši hráči do zápasu, to byla šílenost, naprosto nepřipravení, nekoncetrovaný na zápas. Co to jako mělo bejt? Totální podcenění nebo se jim jen dnes nechtělo hrát? Pak je jasné, že se dostaneš do křeče. Ještě nikdy jsem ze stadionu FCV neodešel před koncem zápasu, dnes poprvé a to deset minut po zahájení druhé půle.

    Dnes to byl z naší strany snad nejhorší výkon co pomatuju a to chodím už od MSFL... Kdybych byl příznivcem konspirací tak bych snad řekl že se hrálo podle scénáře že dnes vyhraje palermo..... Hráči a vedení proberte se!! Dnes jste z fanoušků Vysočiny udělaly kašpary....

    Vypadalo to tak, zdálo se mi, že se snažil jen Urdinov, ten asi nerozuměl dobře česky pokynům Embarassed
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Hunter Highlander 18/3/2016, 21:45

    Ježek napsal:Před zápasem jsem byl přesvědčen, že neprohrajeme, že Příbram je dole a ani s pomocí sudí nás neporazí. Ale již po deseti minutách jsme na tribuně věděli, že je zle. Tak, jak nastoupili naši hráči do zápasu, to byla šílenost, naprosto nepřipravení, nekoncetrovaný na zápas. Co to jako mělo bejt? Totální podcenění nebo se jim jen dnes nechtělo hrát? Pak je jasné, že se dostaneš do křeče. Ještě nikdy jsem ze stadionu FCV neodešel před koncem zápasu, dnes poprvé a to deset minut po zahájení druhé půle.

    Dnes to byl z naší strany snad nejhorší výkon co pomatuju a to chodím už od MSFL... Kdybych byl příznivcem konspirací tak bych snad řekl že se hrálo podle scénáře že dnes vyhraje palermo..... Hráči a vedení proberte se!! Dnes jste z fanoušků Vysočiny udělaly kašpary....
    Hunter Highlander
    Hunter Highlander

    Poèet pøíspìvkù : 50
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ježek 18/3/2016, 21:38

    Před zápasem jsem byl přesvědčen, že neprohrajeme, že Příbram je dole a ani s pomocí sudí nás neporazí. Ale již po deseti minutách jsme na tribuně věděli, že je zle. Tak, jak nastoupili naši hráči do zápasu, to byla šílenost, naprosto nepřipravení, nekoncetrovaný na zápas. Co to jako mělo bejt? Totální podcenění nebo se jim jen dnes nechtělo hrát? Pak je jasné, že se dostaneš do křeče. Ještě nikdy jsem ze stadionu FCV neodešel před koncem zápasu, dnes poprvé a to deset minut po zahájení druhé půle.

    Ježek

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 2
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 18/3/2016, 21:18

    Namlsán včerejší fotbalovou lahůdkou v podobě postupu Sparty přes italské Lácio jsem se těšil i na dnešní fotbalovou "bitvu" FCV versus Starkoland.
    Že rozhodčí budou mít potřebné notičky a potlačí káru pro Járu s Palerma jsem samozřejmě věděl předem, ale zároveň jsem věřil, že FCV bude bojovat stejně jako na Dukle a uválčíme i přes nepřízeň rozhodčích alespoň bod.
    Co jsem byl ale nucen sledovat po celou dobu utkání, nelze nazvat jinak než fotbalovou blamáží v podání domácího týmu. Starkovci vůbec pomoc od rozhodčích nepotřebovali, náš tým se prostě rozhodl, že tři body odevzdá dobrovolně.
    A tak pokud některý z hráčů najde tu odvahu, prosím o vysvětlení, protože to, co jsem dnes viděl, mi hlava nebere. Nepřál bych Vám slyšet milí hráči, co jsem byl nucen vyslechnou od ostatních diváků na tribuně v reakci na Váš dnešní "výkon". Já budu mírnější ve výrazech - prostě OSTUDA!!!!!
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Lufa 18/3/2016, 20:37

    2850 lidí ?? tvl, tam byla tak s bídou tisícovka.

    Lufa

    Poèet pøíspìvkù : 71
    Karma : -2
    Join date : 02. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 18/3/2016, 20:11

    To byla ostuda dneska na n-tou, to nebylo ani na druhou ligu. Nechápu, proč neřeknou dopředu, že to musí Starkovu nechat, ať ani nechodíme.. No
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro rafyre 18/3/2016, 19:56

    hnus fialovej od jihlavskych "mladiku". druha liga jim bude vic sluset.. Shocked
    rafyre
    rafyre

    Poèet pøíspìvkù : 19
    Karma : 0
    Join date : 28. 12. 15
    Location : Florida

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro milan jihlavský 18/3/2016, 17:53

    2:1,2985 diváků olééééééééééééééééé Laughing
    milan jihlavský
    milan jihlavský

    Poèet pøíspìvkù : 35
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 18/3/2016, 17:39

    Jsem zvědavej na náš výkon a na výkon rozhodčího proti Palermu, sice mi to jméno rozhodčí moc neříká, ale minule pískal Příbram - Slovácko pod dohledem Patáka, dneska stejný sestav i s Patákem. Aby to nebyl taky nějakej Berbrův kůň..
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Dihol59 18/3/2016, 13:07

    Tak určitě,Palermo na jaře nedalo ještě gól,z toho plyne jasný tip 2:0,diváků 3333 Question confused
    Dihol59
    Dihol59

    Poèet pøíspìvkù : 42
    Karma : -1
    Join date : 25. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Vomi 18/3/2016, 13:00

    Tak dnes 3899 fanoušků, 1:0
    Vomi
    Vomi

    Poèet pøíspìvkù : 59
    Karma : 1
    Join date : 04. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro David_Zeman 14/3/2016, 14:27

    Dihol59 napsal:Štěstíčku se musí jít naproti,to já znám.Ale ruku na srdce,z pohledu na naši hru bolí oči.Jinak tyto tři body mají cenu zlata.Osobně jsem zklamán z Kučery,čekal jsem od něj lepší výkonnost alien

    To tak napůl nesouhlasím, hra není kdovíjaká (i když třeba druhá půlka s Olomoucí celkem ušla), ale ten přechod do útoku je docela slušnej a bleskovej, škoda té nízké produktivity. Ale myslím, že pan Hipp ví co dělá a mám z něho moc dobrý pocit a i tohle se časem zlepší. Z Kuči je hodně cítit, že vnímá velkou zodpovědnost a snaží se to brát někdy až moc na sebe, někdy ale předvede naprosto nadstandardní přihrávku... třeba vysunutí Voltra proti Dukle a nebo Hronka proti Olomouci. Smile

    David_Zeman

    Poèet pøíspìvkù : 10
    Karma : 0
    Join date : 11. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Dihol59 14/3/2016, 13:56

    Štěstíčku se musí jít naproti,to já znám.Ale ruku na srdce,z pohledu na naši hru bolí oči.Jinak tyto tři body mají cenu zlata.Osobně jsem zklamán z Kučery,čekal jsem od něj lepší výkonnost alien
    Dihol59
    Dihol59

    Poèet pøíspìvkù : 42
    Karma : -1
    Join date : 25. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Miki 14/3/2016, 11:20

    No konečně to štěstí sedlo i na nás Very Happy S tou Příbramí to bude fakt o rozhodčím.Koho nám sem sehrané duo D+B pošle a s jakejma instrukcema...parchanti.

    Miki

    Poèet pøíspìvkù : 83
    Karma : 0
    Join date : 31. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 13/3/2016, 14:08

    Ravl : Souhlasim s Vaculíkem. V obraně se trápí , nemá rychlost. Patří do zálohy. Je to borec , co u toho kopání taky přemejšlí .
    A s tím útokem ... ?! Zatim hrajeme bez . Musíme si vychovat někoho novýho. Klímu , Marcina ( když bude zdravej?! ) ......
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 13/3/2016, 12:02

    Včera na Dukle fotbalová bitva. Tak si představuji, že by tým měl hrát každý zápas. Když nemáme tak velkou fotbalovou kvalitu, je potřeba maximální nasazení. Musím FCV pochválit, se štěstím, ale důležité tři bodíky. Obrana pracovala výborně, Kryštůfek hraje na pravém beku mnohem lépe než na pozici stopera. Urdinov na levé straně hraje také dobře, ale je spíše defenzivně laděný hráč, podpora útoku nebude jeho silnou stránkou. Přesto se mi jeho hra líbí. V osobních soubojích je pro soupeře velmi nepříjemný, hraje tvrdě,na hranici faulu. Dobrý nákup. Krejčí se v posledních dvou zápasech vyvaroval fatálních chyb, které tým sráželi. Šura = spolehlivost, dobře čte hru.
    Často jsem v minulosti ještě na oficiálním, dnes již mrtvém fóru kritizoval Vaculíka. Dnes ho musím chválit. Jeho výkony jsou nesrovnatelné s minulou sezónou. Like a Star @ heaven
    Naopak Kučera je na 30% svých schopností a fotbalovém umu. Odchod do Plzně a vysedávání na lavičce mu hodně uškodil. Co mě doslova zvedá ze židle jsou jeho nepřístojné diskuze s rozhodčími. Měl by se více soustředit na hru, má co dohánět! scratch
    Hronek? Smekám...
    Bohužel bude brzy prodán. Agent se už těší na provize.
    Hrotové hráče Mešanoviče a Voltra vůbec nelze srovnávat. Kvalita v koncovce je u Mešanoviče v jiné dimenzi. U Voltra lze vyzdvihnout pohyb, ale jinak ligový podprůměr. V současné době nemáme na hrotu kvalitu.
    Zápas s Příbramí bude s největší pravděpodobností o rozhodčích. Jako hlavní zřejmě nastoupí Paták a to bude mazec. Zápas jen pro opravdu silné nátury.
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Hunter Highlander 12/3/2016, 22:37

    Vomi napsal:Taky jsem doufal v 0:0, tohle je hodně dobrý. Už je svět zase hezčí sunny

    Admin napsal:Parádní výsledek z Dukly. Fotbal stál sice za hovno, hlavně první poločas, ale dneska jsem tipoval spíš 0:0... Štěstí stálo při nás. Teď doma šmiknout Příbram a nemám strach o záchranu bounce cheers

    Fotbal moc koukatelnej nebyl,Dukla hrála líp, ale FCV byla nebezpečnější. Ráno jsem koukal na ČT Sport na druhou ligu a to byl fakt humus fotbal, tak se snad odrazíme a do té žumpy nespadneme. FCV Olééé
    Hunter Highlander
    Hunter Highlander

    Poèet pøíspìvkù : 50
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro class2 12/3/2016, 19:51

    Admin napsal:Parádní výsledek z Dukly. Fotbal stál sice za hovno, hlavně první poločas, ale dneska jsem tipoval spíš 0:0... Štěstí stálo při nás. Teď doma šmiknout Příbram a nemám strach o záchranu bounce cheers

    Příbram se neporáží - té pomáhají rozhodčí. Teď jsou dole, tak vyhrají, i kdyby měl rozhodčí nařídit v prodloužení penaltu za faul ve středovém kruhu Smile

    class2

    Poèet pøíspìvkù : 29
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Vomi 12/3/2016, 19:40

    Taky jsem doufal v 0:0, tohle je hodně dobrý. Už je svět zase hezčí sunny

    Admin napsal:Parádní výsledek z Dukly. Fotbal stál sice za hovno, hlavně první poločas, ale dneska jsem tipoval spíš 0:0... Štěstí stálo při nás. Teď doma šmiknout Příbram a nemám strach o záchranu bounce cheers
    Vomi
    Vomi

    Poèet pøíspìvkù : 59
    Karma : 1
    Join date : 04. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 12/3/2016, 19:22

    Admin napsal:Parádní výsledek z Dukly. Fotbal stál sice za hovno, hlavně první poločas, ale dneska jsem tipoval spíš 0:0... Štěstí stálo při nás. Teď doma šmiknout Příbram a nemám strach o záchranu bounce cheers

    ...hlavne ať Příbram zas před zápasem s náma nemění trenéra
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 12/3/2016, 19:18

    Měli jsme už podruhé venku pěknou kliku, po Teplicích i na Dukle, to jsou 4 body navíc, které se sakra hodí. Máme doma ještě Příbram, Teplice, Bohemians, Boleslav a Ostravu, tak snad aspoň 9 bodů uhrajeme, to by bylo 32 a pohoda Laughing

    Admin napsal:Parádní výsledek z Dukly. Fotbal stál sice za hovno, hlavně první poločas, ale dneska jsem tipoval spíš 0:0... Štěstí stálo při nás. Teď doma šmiknout Příbram a nemám strach o záchranu bounce cheers
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 12/3/2016, 18:57

    Parádní výsledek z Dukly. Fotbal stál sice za hovno, hlavně první poločas, ale dneska jsem tipoval spíš 0:0... Štěstí stálo při nás. Teď doma šmiknout Příbram a nemám strach o záchranu bounce cheers
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Hunter Highlander 9/3/2016, 17:35

    Lufa napsal:
    sema.boga napsal:Nevite někdo , na jak dlouho má podepsáno Hronek ? Já jen , kdy nám odejde :-( .
    Jestli je náš a Hronkovi vydrží jeho střelecká aktivita , tak to vidím tak že v létě máme co prodávat. Pochybuju totiž že vedení změní taktiku - kdo chce jít pryč, ať si jde.

    No a jestli nedejbože sestoupíme tak to nebude jenom on ale pořádnej průvan,snad se to nestane.
    Hunter Highlander
    Hunter Highlander

    Poèet pøíspìvkù : 50
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Lufa 9/3/2016, 10:59

    sema.boga napsal:Nevite někdo , na jak dlouho má podepsáno Hronek ? Já jen , kdy nám odejde :-( .
    Jestli je náš a Hronkovi vydrží jeho střelecká aktivita , tak to vidím tak že v létě máme co prodávat. Pochybuju totiž že vedení změní taktiku - kdo chce jít pryč, ať si jde.

    Lufa

    Poèet pøíspìvkù : 71
    Karma : -2
    Join date : 02. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Hunter Highlander 8/3/2016, 21:41

    sema.boga napsal:
    Borr napsal:Tak porpvé jsem letos nemohl na zápas a důležitá výhra... kdyžtak příště zase nejdu, jestli to pomůže Very Happy

    Tak jsme na tom stejne :-)

    Tak se pánové také přidávám :-)
    Hunter Highlander
    Hunter Highlander

    Poèet pøíspìvkù : 50
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 7/3/2016, 19:13

    Nevite někdo , na jak dlouho má podepsáno Hronek ? Já jen , kdy nám odejde :-( .
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 7/3/2016, 17:27

    Borr napsal:Tak porpvé jsem letos nemohl na zápas a důležitá výhra... kdyžtak příště zase nejdu, jestli to pomůže Very Happy

    Tak jsme na tom stejne :-)
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 7/3/2016, 14:00

    Tak porpvé jsem letos nemohl na zápas a důležitá výhra... kdyžtak příště zase nejdu, jestli to pomůže Very Happy
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Vomi 7/3/2016, 13:25

    Mě nejvíc zklamal Kučera. Je tady jako posila a vůbec nebyl vidět. Do doby, než jsme dostali gól, tak jsem si říkal: no jo, hraje 2 a 3 od konce- bylo to jalový. Jinak klíčový vítězství, na termín i dost diváků (so, tenis, biatlon). Snad už bude líp.
    Vomi
    Vomi

    Poèet pøíspìvkù : 59
    Karma : 1
    Join date : 04. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Miki 6/3/2016, 09:28

    Tipoval jsem 3:1,ale i 2:1 je dobrý cheers Jako vždy výbornej Hanuš,k Hronkovi by se mohl ještě někdo se střílením gólů přidat.Po příchodu dobrej i Bazal.Kdo je ale naprostej tragéd je Dvořák.Nustojí žádnej souboj,každej ho odstčí a on je pak otrávenej,že nebyl odpískanej faul.I Hrba uplně z formy by tam udělal víc práce.

    Miki

    Poèet pøíspìvkù : 83
    Karma : 0
    Join date : 31. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Dihol59 5/3/2016, 13:08

    sema.boga napsal:Dneska už to dame za tři body ! Holomóóci nepomužou ani čachry s kartama !
    Jedině vítězství-tip 3888 diváků 3:1,Voltr hattrick affraid cherry
    Dihol59
    Dihol59

    Poèet pøíspìvkù : 42
    Karma : -1
    Join date : 25. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 5/3/2016, 08:37

    Dneska už to dame za tři body ! Holomóóci nepomužou ani čachry s kartama !
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 4/3/2016, 20:45

    Tak Vepřek může v sobotu nastoupit, komise s ním zastavila řízení..
    .. naopak ho zahájila s Martinem Hálou, ovšem také on může hrát.
    To je zase komedie a la FAČR, pokud Vepřek nedostal 4 žlutou, musel ji dostat Hála, tak má stát a ne že si to odbude až další zápas... To asi bude odveta poháru s Plzní ne?? Twisted Evil
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Havlik.libor 4/3/2016, 15:42

    Tak zítra to vidím ne na jasnou ale výhru 2:1 jak jsem je naživo viděl na na slovácku mají nato kluci jen to musi začit padat!Vysočina olé!!

    Havlik.libor

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 4
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro class2 29/2/2016, 15:17

    Podle mě je podstatný, že kluci bojují. Chleba se bude lámat až třeba teď s Olomoucí. To bude důležitý zápas, ale i tak zbývá do konce ligy ještě dost kol. A v kaprlize se může stát cokoliv... Very Happy



    Smutnej_fanda napsal:Miki: Tak jsme rádi, že jsi nám to napsal. Fanoušky, které by Jihlava ve druhé lize ztratila, stejně nepotřebujeme. :-)

    Lidi, klid! Zatím za sebou máme zápasy, ve kterých jsme mohli jen překvapit. Jablonec a Slavia jsou momentálně nad naše síly - kvalitou kádru jsou úplně jinde - a na Slovácku jsme dosud nezískali ani bod. :-)

    Rozhodující bitvy nás teprve čekají. Takže je potřeba zachovat klid a v sobotu přijít fandit proti Olomouci!

    Vysočina olé!

    class2

    Poèet pøíspìvkù : 29
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Smutnej_fanda 29/2/2016, 08:56

    Miki: Tak jsme rádi, že jsi nám to napsal. Fanoušky, které by Jihlava ve druhé lize ztratila, stejně nepotřebujeme. :-)

    Lidi, klid! Zatím za sebou máme zápasy, ve kterých jsme mohli jen překvapit. Jablonec a Slavia jsou momentálně nad naše síly - kvalitou kádru jsou úplně jinde - a na Slovácku jsme dosud nezískali ani bod. :-)

    Rozhodující bitvy nás teprve čekají. Takže je potřeba zachovat klid a v sobotu přijít fandit proti Olomouci!

    Vysočina olé!
    Smutnej_fanda
    Smutnej_fanda

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 2
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Miki 28/2/2016, 20:57

    Tohle je boj o záchranu? Z 9 bodů máme 1,hráči ,kteří dávali góly v přípravě mají asi vystřílenej prach atd.atd.Co je nám platný,že hra není špatná a hráči bojujou ale hraje se o body a ty nejsou.2.liga je na dohled a já tím pádem končím,protože 2ligový mančafty mě nezajímaji a naši zkorumpovanou kaprligu sleduju jenom kvuli FCV.Pokuď bude ve vedení našeho fotbalu chátra P+B+D a další jim podobný tak se nic nezmění.

    Miki

    Poèet pøíspìvkù : 83
    Karma : 0
    Join date : 31. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Pepiik 28/2/2016, 00:19

    rafyre napsal:
    Pepiik napsal:
    rafyre napsal:lemplove druholigovy Mad

    Hlupaku
                                                                                                                                                                                           do koho se navazis burane??

    Ja ti vlastne ani nevim ?Asi do tebe heled!

    Pepiik

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 0
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro rafyre 27/2/2016, 20:49

    Pepiik napsal:
    rafyre napsal:lemplove druholigovy Mad

    Hlupaku
    do koho se navazis burane??
    rafyre
    rafyre

    Poèet pøíspìvkù : 19
    Karma : 0
    Join date : 28. 12. 15
    Location : Florida

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Sponsored content


    Sponsored content


    Návrat nahoru Goto down

    Strana 10 z 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

    Návrat nahoru

    - Similar topics

     
    Povolení tohoto fóra:
    Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru