FC Vysočina - fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Diskuzní fórum
pro Admin 22/7/2018, 20:43

» Diskuzní fórum
pro Lufa 21/10/2016, 20:30

» Informace pro diskutující
pro Admin 26/12/2015, 22:22

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Similar topics
    Kdo je přítomen
    Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

    nikdo není přítomen

    [ Zobrazit celý seznam ]


    Nejvíce zde bylo současně přítomno 21 uživatelů dne 27/2/2016, 16:55

    Diskuzní fórum

    +28
    jivys
    Dihol59
    wolfdesigner
    smutnej fanda
    jiri kejnovsky
    FCVReferee
    Excalibur
    Václav Kotnour
    AJET0
    David_Zeman
    Vomi
    Smutnej_fanda
    Lufa
    milan jihlavský
    gennaro
    Hunter Highlander
    rafyre
    FRL
    Pepiik
    class2
    Ježek
    Borr
    Maty
    luui
    Ravl
    sema.boga
    smejky
    Admin
    32 posters

    Strana 11 z 20 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next

    Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Pepiik 27/2/2016, 18:17

    rafyre napsal:lemplove druholigovy Mad

    Hlupaku

    Pepiik

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 0
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ježek 27/2/2016, 17:38

    Velká škoda dnešní prohry, co je nám platný, že druhou půli jsme Slovácko přehrávali, klíčová byla neproměněná tutovka Hronka a hned z protiútoku obdržený gól. Pochválil bych za nasazení, agresivitu a bojovnost.

    Ježek

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 2
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 27/2/2016, 16:54

    Brutální tlak na konci, ale ta koncovka... Je pravda, že při té střele z voleje po rohu Vaculíka mělo Slovácko štěstí, ale takhle to zase prodrbat... Ještě je to jedinej zápas na tiketu, kterej mi nevyšel, měl jsem remízu :-( tak to nasere dvojnásob.
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro rafyre 27/2/2016, 16:51

    lemplove druholigovy Mad
    rafyre
    rafyre

    Poèet pøíspìvkù : 19
    Karma : 0
    Join date : 28. 12. 15
    Location : Florida

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 27/2/2016, 16:27

    Nekoukáte někdo na fotbal? hraje za nás nějakej Václavík s č. 11 jak furt říká komentátor.. Very Happy
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 26/2/2016, 15:49

    Včera jsem koukl na Spartu a jsem rád, že to dopadlo dobře. Na mezinárodní scéně jsem schopen fandit všem českým týmům. A jak tak ležím v posteli a usínám, napadlo mě jak by bylo super, kdyby něco podobného jednou dokázala FCV. Ale po chvilce jsem se vrátil do reality. Ono by úplně stačilo, kdyby se podařilo ve všech zápasech naší kapr ligy pískat rovinu. Hned by to jinak bavilo. A kolik lidí by si najednou našlo cestu na stadion, kdyby mohli věřit, že o výsledku rozhodne pouze výkon hráčů a nikoli rozhodčích podle předem daného klíče... Sad
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Vomi 24/2/2016, 09:25

    To se mi nezdá, kdyby měli kupovat zápas s Jihlavou, tak by museli kupovat všechno. Navíc museli bejt přesvědčený, že u nás vyhrají. Tak proč to, kurva, ty rozhodčí dělaj???

    sema.boga napsal:Ten rozhodci , to je síla !! Nekoupila Slavie i toho Patáka ?!  Pískal , jak jejich !
    Vomi
    Vomi

    Poèet pøíspìvkù : 59
    Karma : 1
    Join date : 04. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro rafyre 20/2/2016, 20:13

    Patak pig ma prej Cinskej pas....
    rafyre
    rafyre

    Poèet pøíspìvkù : 19
    Karma : 0
    Join date : 28. 12. 15
    Location : Florida

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 20/2/2016, 13:08

    http://tv.isport.blesk.cz/embed/2597099%22%20frameborder=%220%22%20webkitallowfullscreen=%22true%22%20mozallowfullscreen=%22true%22%20allowfullscreen=%22true%22/

    dobrý hodnocení, jsem zvědavej na 2. kolo..
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ježek 19/2/2016, 23:39

    Zápas plný nepřesných přihrávek z obou stran. Tento bod bych přirovnal k podzimnímu bodu se Spartou, pro nás naprosto nic neřeší, my musíme zvládnout zápasy se spodkem tabulky a většinu těchto zápasů máme doma, tam se bude rozhodovat. Pochválit mohu naší bojovnost a Rakovana, ten byl pro mě jediné milé překvapení. Zklamáním pro mě jsou opakovaně výkony Šulka, zkušený a dobrý hráč, který by měl tým táhnout, byl opět jeden z nejhorších na hřišti.

    Ježek

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 2
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 19/2/2016, 21:00

    A jinak dobrej zápas, mělo to bejt min. 2:2 jak jsem tipoval, těch zahozenejch šancí... Ale bod dobrej, Slávije měla šancí víc..
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 19/2/2016, 20:58

    No možností je více:
    a) Paták byl koupenej
    b) Paták je naprosto neschopnej
    c) Paták je fanda Slávije
    d) Paták si vsadil 0-2
    e) Paták byl namol
    f) ....

    sema.boga napsal:Ten rozhodci , to je síla !! Nekoupila Slavie i toho Patáka ?!  Pískal , jak jejich !
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 19/2/2016, 20:51

    Ten rozhodci , to je síla !! Nekoupila Slavie i toho Patáka ?! Pískal , jak jejich !
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Lufa 19/2/2016, 20:18

    Tak jsem viděl jen první poločas. Tu zahozenou tutovku, kdy je na malým vápně Voltr sám před golmanem a místo střely nahrává na obsazenýho hráče jsem nějak nepobral. Druhou půlku jsem neviděl ae Slávka prý měla minimálně 10 šancí, takže bod asi dobrej.

    Lufa

    Poèet pøíspìvkù : 71
    Karma : -2
    Join date : 02. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 19/2/2016, 17:40

    2:2 Voltr, Kučera - Mešanovič, Škoda .... aa už musím běžet nebo tam budu poslení Smile

    Lufa napsal:Koukám že tady to žije podobně jako na ofiko stránkách. Jak to dneska tipujete borci ?
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 19/2/2016, 17:20

    Já dneska bohužel nemůžu. Jsem na cestě do Českých Budějovic. ..
    Nicméně v body moc nevěřím, ale budu rád, když překvapíme a budu se plést.
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Lufa 19/2/2016, 17:17

    Koukám že tady to žije podobně jako na ofiko stránkách. Jak to dneska tipujete borci ?

    Lufa

    Poèet pøíspìvkù : 71
    Karma : -2
    Join date : 02. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 18/2/2016, 18:23

    Podle mě první jasná a od Kukoľa pěkná pí*ovina, Tecl běžel celkem z úhlu a stačilo ho stínovat, možná by trefil, možná ne. Jenže Kukoľ a karty, to už je klasika. Druhá podle mě nebyla, řekl bych že Krejčí trefil míč, kterej na to Hanuš chytl. Pochybuju, že ten míč takhle trefil Tecl, to by byl pěknej nekop. Jenže míč pryč, tak se skácel.. Pencle by měla bejt jasná a to podle mě není, i když ten záznam není na takové rozhodnutí úplně průkaznej. Zajímavý je ještě tohle:

    http://tv.isport.blesk.cz/video/2595668/jablonec-jihlava-po-padu-voltra-se-penalta-nepiskala.html

    V komentáři proběhlo, že ho jablonečák zápasnicky sundal a ten záznam tomu i napovídá, ale není to tam pořádně vidět. Hipp řekl, že se na to vše musí ještě pořádně podívat, tak by mě zajímal jeho názor. Jenže to už se člověk nikde nedozví. Nedej bože, aby jsem si proti Peltovi stěžovali, to bysme si asi nasrali do bot Sad Zajímavý, že jeden čas Berbrová mluvila o (ne)chybách rozhodčích, pak už toho nechala a zrovna teď by se to hodilo, když i v tisku proběhlo, že rozhodčí chybovali zrovna náhodou ve prospěch Sparty, Slavie a Jablonce, jenže to nikdo neřeší. Pravda body to nevrátí, ale mělo by bejt jasný stanovisko..

    Smutnej_fanda napsal:Ravl: Zápas v Jablonci jsem bohužel osobně neviděl, ale podle dostupných videí a informací bych řekl, že obě červené i penalta byly v pořádku. Nebo snad ne?
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 18/2/2016, 18:04

    Po pravdě řečeno, já bych se zase zblil z těch tvých fuksovských keců, jak máme bejt vůbec rádi, že máme 1. ligu a jak tady může klub fungovat. Podle tebe je správnej fanoušek kterej chválí a špatnej, kterej kritizuje? To seš trochu mimo(ň).. A SL se hraje i v menších městech a v oblastech, kde je víc profi týmů pohromadě.. Kvůli tomu, že jsme v lize se máme podle tebe spokojit s tím, že se budeme neustále plácat o sestup?? Pokud by ses podíval, co jsem psal na ofiko fóru, tak jsem málo kdy kritizoval, jenže letos je ta situace nejhorší a kritiku si zaslouží a vůbec to neznamená, že bych nebyl vděčnej, že nemusím chodit na 2. nebo 3. ligu, ale na první. To že vedení klub dotáhlo na ligy ještě neznamená, že i teď dělá všechno dobře. To že pan Tulis na setkání hodinu mluví jak dotáhl klub do ligy už je nuda a pokud M.Fuks bez ohledu na okolnosti pořád nám tluče do hlavy to samý, tak je to taky opruz. A to mám p. Tulise rád za to co dokázal a M.Fukse taky za to co pro klub dělá.. Jen prostě letos jsme opravdu adeptem č. 1 na druhé sestupové místo, to už si myslí skoro každej.

    Maty napsal:Z těch keců některých rádoby fanoušků tady by se člověk zblil.... tomu říkám výsměch všem správným fandům a lidem který FCV drží v lize. A taky jde o absolutní nepochopení toho jak tady prvoligový klub vůbec může fungovat a měřit se s nejlepšíma.
    Místo toho abyste ocenili výkon mančaftu v Jablonci, jasný zlepšení proti podzimu, nebo něco řekli k výkonu hráčů nebo k sestavě, tak se tady zase melou stokrát omleté a z pohledu FCV neřešitelné sračky, jako sou odchody hráčů. Jen malá poznámka - kdyby sem chodily druholigové posily tak tu první ligu dávno nehrajem nebo vlastně ani nevykopem.
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Smutnej_fanda 18/2/2016, 13:18

    Ravl: Zápas v Jablonci jsem bohužel osobně neviděl, ale podle dostupných videí a informací bych řekl, že obě červené i penalta byly v pořádku. Nebo snad ne?
    Smutnej_fanda
    Smutnej_fanda

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 2
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 18/2/2016, 11:24

    Mě tedy zápas v Jablonci, ani to, na jakých principech funguje fotbal v Česku klidným nenechává. Nevím komu se může líbit soutěž, kde se nerozhoduje výkony na hřišti, ale podrazy a kšeftíky v zákulisí ve jménu nadřazenosti některých klubů a jejich ekonomickém zvýhodnění. Každý hold máme jiné nároky na fungování společnosti ve které žijeme. No
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Maty 17/2/2016, 17:08

    FCVReferee napsal:Mě ten zápas v Jablonci nechává klidným. Po těch věcech co se kolem toho zápasu vznášely jsem nic jiného ani nečekal. Berbr, Lerch a spol. prostě to bude boj proti větrným mlýnům. A bohužel v FCV nikdo nemá ostré lokty. Takže pokud se zachráníme sportovní cestou, bude se to dát považovat za zázrak.

    To, že klub se snaží chovat ekonomicky a nedopadnout jako Baník, či spousta ostatních klubů bych moc nevyčítal.
    Ale co mohu vyčítat je obraz hry FC Vysočina. Dřív fotbalem bavili, poslední dva roky se potácí ve víru sebeuspokojení. Tak to vidím já. A já nesedím ve vedení FCV, ale  vím jedno. To co my tady kritizujem, tak oni to vědí. Ví co je špatně. Ale prostě někdy jsou cesty komplikované jak z toho začarovanýho kruhu vyběhnout. U nás by tomu pomohla jedině pořádná injekce od movitého sponzora. Jenže my si musíme uvědomit jednu věc, jsme na Vysočině a prostě krom PSJ tady nikdo není kdo chce dělat fotbal. Naplnit rozpočet bezmála 70 míčů. Spousta z nás si ani nedokáže představit co takový obnost peněz obnáší sehnat. Průměrně z nás si každý sáhne na 240 000kč ročně. Krát 45let = 10 800 000kč. Takže roční rozpočet FC Vysočiny = 7 ekonomicky výdělečných životů lidí.

    Jeden člověk by musel pracovat 7 životů aby naplnil jeden roční rozpočet mizernýho fotbalu.

    Ale dost ekonomických hrátek.

    Já FCV fandím reálně od roku 96, kdy jsme začal chodit na první zápasy. Kdo z vás si schválně ještě pamatuje na Hoštálka, či Hekerleho... hrálo se na mizerném trávníku, kde v rohu se věčně držela voda a hrálo se jak na bazéně. VIP neexisotval, občerstvení byl jen stará hněda bouda. A kdo v tý době by řekl, že za 10 let bude FCV v 1.lize? A za 15 let jí hrát stabilně. Když se hrály poháry, tak byl problem si najít místo a vidět prvoligový klub v Jihlavě.

    Ted to tady všechno máme a zbytečně remcáme jak to dělá FCV špatně. Fakt sorry, ale kdo pamatuje, tak si těhle chvil váží.
    Samozřejmě, že mi není jedno, že hrajeme o záchranu. Ale věřím, že pokud se podaří poskládat solidní tým tak se na ty lepší časy blýskat bude.

    Už jednou vedení udělato to, že podrželo hráče. Kdy klub citil, že muže jít výš a jak to dopadlo? Hráči tratili na hodnotě, protože nenaplnili očekávání a od tý doby to s klube šlo zle. Takže ja doufám v zapracování mladých naději a postupný vzestup.

    Věřte, že I toho pana majítele Vaculíka to nemusi do nekonečna bavit a muže s tím seknout.

    A my zas budem chodit jen na 2.ligu, ne-li na MSFL jak to potkalo ostatní kluby, co neuváženě vlítli do 1.ligy.

    Děkuji za přečtení a pokud se nad tím zamyslíte, bude to jenom dobře :-))

    FCV!!!!!!!

    Krásně napsáno!!! Mluvíš mi ze srce i z duše!!! Díky.
    Maty
    Maty

    Poèet pøíspìvkù : 34
    Karma : -4
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FCVReferee 17/2/2016, 10:02

    FC PSJ Jihlava
    M.Bílek, M.Padrnos, P.Pospíchal - D.Bratršovský, V.Hekerle (2), R.Chylík (1), M.Kadlec, T.Kaplan (10), I.Koníø (9), P.Kuchta, P.Maléø (4), P.Moravec, R.Pøibyl (7), R.Sláma (2), L.Slavík (4), L.Stanìk (3), P.Svítil, M.Šancl (2), L.Šebek (2), P.Tržil (1), K.Veèeøa (6), P.Wiener, M.Zimèík.
    Trenér: Tibor Duda

    Jinak tohle byla tehdejší sestava co nám vybojovala postup do 2.ligy :-)) to už je safra pravěk.
    FCVReferee
    FCVReferee

    Poèet pøíspìvkù : 48
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FCVReferee 17/2/2016, 09:34

    Mě ten zápas v Jablonci nechává klidným. Po těch věcech co se kolem toho zápasu vznášely jsem nic jiného ani nečekal. Berbr, Lerch a spol. prostě to bude boj proti větrným mlýnům. A bohužel v FCV nikdo nemá ostré lokty. Takže pokud se zachráníme sportovní cestou, bude se to dát považovat za zázrak.

    To, že klub se snaží chovat ekonomicky a nedopadnout jako Baník, či spousta ostatních klubů bych moc nevyčítal.
    Ale co mohu vyčítat je obraz hry FC Vysočina. Dřív fotbalem bavili, poslední dva roky se potácí ve víru sebeuspokojení. Tak to vidím já. A já nesedím ve vedení FCV, ale vím jedno. To co my tady kritizujem, tak oni to vědí. Ví co je špatně. Ale prostě někdy jsou cesty komplikované jak z toho začarovanýho kruhu vyběhnout. U nás by tomu pomohla jedině pořádná injekce od movitého sponzora. Jenže my si musíme uvědomit jednu věc, jsme na Vysočině a prostě krom PSJ tady nikdo není kdo chce dělat fotbal. Naplnit rozpočet bezmála 70 míčů. Spousta z nás si ani nedokáže představit co takový obnost peněz obnáší sehnat. Průměrně z nás si každý sáhne na 240 000kč ročně. Krát 45let = 10 800 000kč. Takže roční rozpočet FC Vysočiny = 7 ekonomicky výdělečných životů lidí.

    Jeden člověk by musel pracovat 7 životů aby naplnil jeden roční rozpočet mizernýho fotbalu.

    Ale dost ekonomických hrátek.

    Já FCV fandím reálně od roku 96, kdy jsme začal chodit na první zápasy. Kdo z vás si schválně ještě pamatuje na Hoštálka, či Hekerleho... hrálo se na mizerném trávníku, kde v rohu se věčně držela voda a hrálo se jak na bazéně. VIP neexisotval, občerstvení byl jen stará hněda bouda. A kdo v tý době by řekl, že za 10 let bude FCV v 1.lize? A za 15 let jí hrát stabilně. Když se hrály poháry, tak byl problem si najít místo a vidět prvoligový klub v Jihlavě.

    Ted to tady všechno máme a zbytečně remcáme jak to dělá FCV špatně. Fakt sorry, ale kdo pamatuje, tak si těhle chvil váží.
    Samozřejmě, že mi není jedno, že hrajeme o záchranu. Ale věřím, že pokud se podaří poskládat solidní tým tak se na ty lepší časy blýskat bude.

    Už jednou vedení udělato to, že podrželo hráče. Kdy klub citil, že muže jít výš a jak to dopadlo? Hráči tratili na hodnotě, protože nenaplnili očekávání a od tý doby to s klube šlo zle. Takže ja doufám v zapracování mladých naději a postupný vzestup.

    Věřte, že I toho pana majítele Vaculíka to nemusi do nekonečna bavit a muže s tím seknout.

    A my zas budem chodit jen na 2.ligu, ne-li na MSFL jak to potkalo ostatní kluby, co neuváženě vlítli do 1.ligy.

    Děkuji za přečtení a pokud se nad tím zamyslíte, bude to jenom dobře :-))

    FCV!!!!!!!
    FCVReferee
    FCVReferee

    Poèet pøíspìvkù : 48
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 16/2/2016, 16:12

    Maty napsal:Z těch keců některých rádoby fanoušků tady by se člověk zblil.... tomu říkám výsměch všem správným fandům a lidem který FCV drží v lize. A taky jde o absolutní nepochopení toho jak tady prvoligový klub vůbec může fungovat a měřit se s nejlepšíma.
    Místo toho abyste ocenili výkon mančaftu v Jablonci, jasný zlepšení proti podzimu, nebo něco řekli k výkonu hráčů nebo k sestavě, tak se tady zase melou stokrát omleté a z pohledu FCV neřešitelné sračky, jako sou odchody hráčů. Jen malá poznámka - kdyby sem chodily druholigové posily tak tu první ligu dávno nehrajem nebo vlastně ani nevykopem.

    Souhlas, co jsem viděl, tak hra vypadala docela dobře. Holt v 10 a následně v 9 se toho proti Jablonci nedalo moc uhrát.
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Maty 16/2/2016, 16:09

    Z těch keců některých rádoby fanoušků tady by se člověk zblil.... tomu říkám výsměch všem správným fandům a lidem který FCV drží v lize. A taky jde o absolutní nepochopení toho jak tady prvoligový klub vůbec může fungovat a měřit se s nejlepšíma.
    Místo toho abyste ocenili výkon mančaftu v Jablonci, jasný zlepšení proti podzimu, nebo něco řekli k výkonu hráčů nebo k sestavě, tak se tady zase melou stokrát omleté a z pohledu FCV neřešitelné sračky, jako sou odchody hráčů. Jen malá poznámka - kdyby sem chodily druholigové posily tak tu první ligu dávno nehrajem nebo vlastně ani nevykopem.
    Maty
    Maty

    Poèet pøíspìvkù : 34
    Karma : -4
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 16/2/2016, 11:25

    A co Míra Fuks?? Je na prodej, není na prodej?? Laughing
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 15/2/2016, 23:23

    Jo to mě taky napadlo jako jediná možnost, pokud by dostal nabídku, tak je jasné, že bysme mu přece nebránili Evil or Very Mad
    Už by to asi chtělo do áčka zapracovat Štěpánka a Klímu, abysme zase měli koho prodávat a měli chechtáky na druho a třetiligové posily.. Embarassed


    Pepiik napsal:
    Lufa napsal:jivys: Kdo tu byl z těch nadějných dobrej je už prodanej a myslím, že Tecl byl na několik let poslední talentovanej mlaďoch. Nikdo mě dál nenapadá.  Takže nějak netuším koho letos v létě budou muset prodat aby se naplnil rozpočet.

    HANUSE Laughing
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Pepiik 15/2/2016, 22:48

    Lufa napsal:jivys: Kdo tu byl z těch nadějných dobrej je už prodanej a myslím, že Tecl byl na několik let poslední talentovanej mlaďoch. Nikdo mě dál nenapadá.  Takže nějak netuším koho letos v létě budou muset prodat aby se naplnil rozpočet.

    HANUSE Laughing

    Pepiik

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 0
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Lufa 15/2/2016, 18:48

    jivys: Kdo tu byl z těch nadějných dobrej je už prodanej a myslím, že Tecl byl na několik let poslední talentovanej mlaďoch. Nikdo mě dál nenapadá. Takže nějak netuším koho letos v létě budou muset prodat aby se naplnil rozpočet.

    Lufa

    Poèet pøíspìvkù : 71
    Karma : -2
    Join date : 02. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro jivys 15/2/2016, 11:58

    luui napsal:
    Admin napsal:
    Excalibur napsal:Viděl jsem jen první poločas, ale červená pro Kukola byla jasná.

    To jo, ale ta druhá červená a penalta? WTF? Tecl slušnej divadelník.

    Hmm... když jsem viděl, jak dal Nerad gól na Bohemce a divákům se za to málem omlouval... A na druhou stranu Stáník zahraje takovou komédii... jestli ona mu nějaká Jihlava není někde u zadele... ale na druhou stranu... proč ne... Vede se to tu od desíti k pěti, talenti jim došli, nasadili útlumový program... na co být hrd?

    Tak o něčem to vypovídá. Klub se chlubí úspěšnou prací s mládeží a kolik jich hraje v A týmu? Vyletí tak na jednu sezonu a hned rychle pryč. Tulis vždy řekne, že přerostli klub a oni někde zahřívají lavičku. Nejhorší případ je nekopa Kliment, klub sice vydělal, ale z něj už nikdy slušný fotbalista nebude. Nemá ani na stabilní místo v kaprlize. Když jsem viděl jak "slavil" a omlouval se Baroš, bylo mi smutno.

    jivys

    Poèet pøíspìvkù : 24
    Karma : -1
    Join date : 19. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Smazání témat.

    Příspěvek pro Admin 15/2/2016, 11:41

    Ahoj, přesouvám zřejmě omylem založená témata do hlavního vlákna.

    Přestup hráče.
    Václav Kotnour Yesterday at 14:47
    Jánoš.........! Takovou dobu byl (i nebyl) v Jihlavě, dělal se z něho klíčový hráč a já nevím co, aby nakonec přestoupil do Mladé Boleslavi. Co si má asi člověk myslet?

    Re: Přestup hráče.
    Příspěvek od luui Today at 08:52

    To je jednoduchý... že co není zadarmo to neberem...

    Jánoš ani na lavičce
    Příspěvek pro AJET0 za Sat 13 Feb 2016 - 15:51

    Jánoš ani na Lavičce, to musí bejt v Jihlavě asi super parta a atmosféra, když šel Jánoš radši do Prahy a seknul s fotbalem...
    Nevíte kde je nějakej online? nebo přenos?

    Re: Jánoš ani na lavičce
    Příspěvek pro Pepiik za Sat 13 Feb 2016 - 16:38
    AJET0 napsal:

    Stahni si synot ligu do mobilu na google play a nebo denik sport
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Jestli prohrajeme doma se Slávií a venku i se Slováckem, nevidím to růžově.

    Příspěvek pro Václav Kotnour 15/2/2016, 10:38

    luui napsal:
    Admin napsal:
    Excalibur napsal:Viděl jsem jen první poločas, ale červená pro Kukola byla jasná.

    To jo, ale ta druhá červená a penalta? WTF? Tecl slušnej divadelník.

    Hmm... když jsem viděl, jak dal Nerad gól na Bohemce a divákům se za to málem omlouval... A na druhou stranu Stáník zahraje takovou komédii... jestli ona mu nějaká Jihlava není někde u zadele... ale na druhou stranu... proč ne... Vede se to tu od desíti k pěti, talenti jim došli, nasadili útlumový program... na co být hrd?

    Václav Kotnour

    Poèet pøíspìvkù : 13
    Karma : 0
    Join date : 17. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro luui 15/2/2016, 08:59

    Admin napsal:
    Excalibur napsal:Viděl jsem jen první poločas, ale červená pro Kukola byla jasná.

    To jo, ale ta druhá červená a penalta? WTF? Tecl slušnej divadelník.

    Hmm... když jsem viděl, jak dal Nerad gól na Bohemce a divákům se za to málem omlouval... A na druhou stranu Stáník zahraje takovou komédii... jestli ona mu nějaká Jihlava není někde u zadele... ale na druhou stranu... proč ne... Vede se to tu od desíti k pěti, talenti jim došli, nasadili útlumový program... na co být hrd?

    luui

    Poèet pøíspìvkù : 23
    Karma : 1
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 14/2/2016, 14:07

    Excalibur napsal:Viděl jsem jen první poločas, ale červená pro Kukola byla jasná.

    To jo, ale ta druhá červená a penalta? WTF? Tecl slušnej divadelník.
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Excalibur 14/2/2016, 10:32

    Viděl jsem jen první poločas, ale červená pro Kukola byla jasná.

    Excalibur

    Poèet pøíspìvkù : 1
    Karma : 0
    Join date : 17. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 14/2/2016, 10:09

    Tak ta prohra by mě ani tak naštvala, ale 2 červené karty a možná zraněný Hanuš :-(
    Bohužel jsem včera viděl jen prvních 20 minut a hra nevypadala vůbec špatně.
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Václav Kotnour 13/2/2016, 23:42

    Neví někdo co se stalo Hanymu? Nevypadalo to že by do něj někdo zajel.

    Václav Kotnour

    Poèet pøíspìvkù : 13
    Karma : 0
    Join date : 17. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Hunter Highlander 13/2/2016, 23:16

    Ravl napsal:Tecl je taky dobrý "odchovanec Vysočiny". Když vidí, že na míč nedosáhne, tak nafilmuje faul. Ostuda, hanba. Říkejte si co chcete.

    Souhlas...
    Hunter Highlander
    Hunter Highlander

    Poèet pøíspìvkù : 50
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Hunter Highlander 13/2/2016, 23:14

    Ravl napsal:Mirek dobře věděl, proč angažoval Ivánka kamaráda. Hned v úvodním zápase svou práci odvedl na podtrženou jedničku.  FCV strčí hlavu do písku a hurá do druhé ligy. Protože je předem dané, že sestoupit musí "Asiaté" ( kluby z Moravy) řečeno slovníkem Romana Berbra alias Lorda Voldemorta. Kdo by také šel proti Peltovy, vždyť "dohodil" Jihlavě milióny na rekonstrukci hřiště v areálu na Stoupách. Takže srazit podpatky a domů!


    Nejsem tak naivní že bych si myslel že dnes v Peltově vyhrajeme ale ztráta tří hráčů do dalších utkání to je mazec... Bohužel vypadá to tak že doprovodíme Baník o patro níže a ruku na srdce lize asi chybět nebudeme....Sad
    Hunter Highlander
    Hunter Highlander

    Poèet pøíspìvkù : 50
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 13/2/2016, 22:07

    Mirek dobře věděl, proč angažoval Ivánka kamaráda. Hned v úvodním zápase svou práci odvedl na podtrženou jedničku. FCV strčí hlavu do písku a hurá do druhé ligy. Protože je předem dané, že sestoupit musí "Asiaté" ( kluby z Moravy) řečeno slovníkem Romana Berbra alias Lorda Voldemorta. Kdo by také šel proti Peltovy, vždyť "dohodil" Jihlavě milióny na rekonstrukci hřiště v areálu na Stoupách. Takže srazit podpatky a domů!
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ježek 13/2/2016, 21:22

    Už delší čas přemýšlím, že přestanu český fotbal sledovat a chodit na Vysočinu. Pelta, Berbr, Damková, teď nově Horník, Křetínského taška a další prasárny našeho fotbalu mě pěkně štvou, nějak na to přestávám mít žaludek. Ještě počkám co přinese osamostatnění ligy, ale jestli to bude nadále fraška a náš klub bude i nadále radši strkat hlavu do písku, už si permici nekoupím a končím.

    Ježek

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 2
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 13/2/2016, 20:30

    Ravl napsal:FC Vysočina je na fotbalové mapě Časka k smíchu. Otloukánek, který slouží pouze k výchově a prodeji hráčů komukoli. Hlavně byznys. Jak mě náš fotbal nebaví a zároveň štve. Tady to opravdu nemá cenu....

    Tohle je bohužel pravda.
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro rafyre 13/2/2016, 20:01

    tak to vypada ze Jihlava dostane takhle jeste parkrat pres drzku a doprovodi Banicek...
    rafyre
    rafyre

    Poèet pøíspìvkù : 19
    Karma : 0
    Join date : 28. 12. 15
    Location : Florida

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro AJET0 13/2/2016, 20:00

    Ravl napsal:FC Vysočina je na fotbalové mapě Časka k smíchu. Otloukánek, který slouží pouze k výchově a prodeji hráčů komukoli. Hlavně byznys. Jak mě náš fotbal nebaví a zároveň štve. Tady to opravdu nemá cenu....

    Bohužel souhlas...

    AJET0

    Poèet pøíspìvkù : 14
    Karma : 0
    Join date : 17. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 13/2/2016, 19:39

    FC Vysočina je na fotbalové mapě Časka k smíchu. Otloukánek, který slouží pouze k výchově a prodeji hráčů komukoli. Hlavně byznys. Jak mě náš fotbal nebaví a zároveň štve. Tady to opravdu nemá cenu....
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 13/2/2016, 19:30

    Tecl je taky dobrý "odchovanec Vysočiny". Když vidí, že na míč nedosáhne, tak nafilmuje faul. Ostuda, hanba. Říkejte si co chcete.
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 13/2/2016, 19:15

    Mirek Peltů zkušeně, neponechal nic náhodě. Mariáš, všechny trumfy měl předseda v ruce. Pane Hipp, vítejte v české fotbalové lize. Neutral
    Jak to asi Míra Fuks okecá....?
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro AJET0 13/2/2016, 18:10

    tak v podstatě se ty červený písknout daly.... No, jinak obávám se, že takové útočníky jako Ordoš a Mahmutovič nemáme...

    AJET0

    Poèet pøíspìvkù : 14
    Karma : 0
    Join date : 17. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro class2 13/2/2016, 17:57

    Tak to je hodně tvrdý direkt. 2x červená, zraněný Hanuš a Peltaven má body...

    class2

    Poèet pøíspìvkù : 29
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Sponsored content


    Sponsored content


    Návrat nahoru Goto down

    Strana 11 z 20 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next

    Návrat nahoru

    - Similar topics

     
    Povolení tohoto fóra:
    Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru