FC Vysočina - fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Diskuzní fórum
pro Admin 22/7/2018, 20:43

» Diskuzní fórum
pro Lufa 21/10/2016, 20:30

» Informace pro diskutující
pro Admin 26/12/2015, 22:22

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Similar topics
    Kdo je přítomen
    Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

    nikdo není přítomen

    [ Zobrazit celý seznam ]


    Nejvíce zde bylo současně přítomno 21 uživatelů dne 27/2/2016, 16:55

    Diskuzní fórum

    +28
    jivys
    Dihol59
    wolfdesigner
    smutnej fanda
    jiri kejnovsky
    FCVReferee
    Excalibur
    Václav Kotnour
    AJET0
    David_Zeman
    Vomi
    Smutnej_fanda
    Lufa
    milan jihlavský
    gennaro
    Hunter Highlander
    rafyre
    FRL
    Pepiik
    class2
    Ježek
    Borr
    Maty
    luui
    Ravl
    sema.boga
    smejky
    Admin
    32 posters

    Strana 20 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

    Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FCVReferee 28/12/2015, 12:00

    A když si projíždím kádr týmu, tak přicházíme a kostru. Totálně.

    FCVReferee
    FCVReferee

    Poèet pøíspìvkù : 48
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro class2 28/12/2015, 11:46

    sema.boga napsal:Meši do Liberce ?! Jánoš tady nechce hrát ?! Bude hezký jaro :-(

    i to vypovídá o tom, proč hrajeme na chvostu tabulky. Pokud tu jsou hráči, kteří tu nechtějí hrát, tak jaké můžeme čekat výkony.

    class2

    Poèet pøíspìvkù : 29
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FCVReferee 28/12/2015, 11:35

    Takže přicházíme o dva základní kameny sestavy. Jánošovi se nedivím, že chce odejít. Určitě má navíc než hrát u nás. A Meši už má čas taky odejít. Můžeme poděkovat za jeho služby a dostat za něj aspoň nějakou korunu ted. Když tu nechce být, tak musí odejít ted v zimě at za něj dostaneme aspoň pořádnej balík peněz.
    FCVReferee
    FCVReferee

    Poèet pøíspìvkù : 48
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 28/12/2015, 11:15

    ....tak koho dame do útoku ?! Dvořáka , Klímu , ...... ?!
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro class2 28/12/2015, 11:04

    sema.boga napsal:Meši do Liberce ?! Jánoš tady nechce hrát ?! Bude hezký jaro :-(

    je to divné. Na poslední tiskovce nás p. Bokša informoval, jak jsou hráči spokojení v Jihlavě, a že u Mešanoviče zbývá akorát podpis agenta - jen se mu nepodařilo během měsíce se s ním spojit... Mad

    class2

    Poèet pøíspìvkù : 29
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 28/12/2015, 10:39

    Meši do Liberce ?! Jánoš tady nechce hrát ?! Bude hezký jaro :-(
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro class2 28/12/2015, 10:33

    Admin napsal:Všechny zdravím, tak jsem založil jednoduché neoficiální fórum, kde můžeme diskutovat snad bez problémů Very Happy

    zdravím všechny fanoušky FC Vysočina. Zdá se, že toto forum bude mnohem lepší než současné oficiální...

    Nemáte nějaké info o Mešim? Prý končí...

    class2

    Poèet pøíspìvkù : 29
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 28/12/2015, 09:27

    S trenérem jsem to také netrefil. Hippa chtěla i Trnava. Třetí trenér v jednom ročníku je asi hodně. Uvidíme, kolik měsíců Hipp vydrží. Nevím, jestli je v lize tým, který by střídal trenéry tak často jako Vysočina. Nových tváří v kádru FCV pro jarní část ligy je dost, bude zajímavé sledovat jak se změní herní styl mužstva. Osobně přeji novému kouči hodně úspěchů v FCV a snad nám konečně vydrží trochu delší čas, což bude znamenat, že FCV se daří. Wink
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 27/12/2015, 22:52

    No tak s trenerem jsem to netrefil. Myslel jsem , ze uz nikdo neprijde. Tak uvidime jak to bude slapat.... hlavne ať si do toho nenecha kecat od Kucery pri staveni sestavy .
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 27/12/2015, 21:42

    Blby je , že zase máme kus mančaftu v luftě. Teď budeme čekat , jestli nám naše "top" týmy pustí pro nás klíčový borce - Kuča , Jánoš
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FCVReferee 27/12/2015, 21:20

    Tak snad se panu Hippovi povede zvládnout tu naší školku.
    FCVReferee
    FCVReferee

    Poèet pøíspìvkù : 48
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FCVReferee 27/12/2015, 18:59

    Hlavně Harba si úplně stejně tehdy vydupal přestup z Hradce do FCV. Bohužel v Jihlavě si ho chtěli udržet Very Happy a to se mu jaksi nelíbilo... a za to co ted řekl at jde doprdele, co jsme sledoval Trnavu a viděl pár zápasů, tak je vyčichlej jak buh ví co.
    FCVReferee
    FCVReferee

    Poèet pøíspìvkù : 48
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 27/12/2015, 18:56

    Vzhledem k tomu, co prohlásil, bych ho tady už nechtěl. Nicméně je ho určitě škoda...
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 27/12/2015, 18:52

    Docela mě mrzí Harba , že tu nechce hrát. Rád bych ho tu zase viděl. A myslim , ze by byl platnej !
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FCVReferee 27/12/2015, 18:33

    Zdravím pánové, co se týče odchodu Batioja, tak se mrkněte na pár tiskovek po zápase a na závěrečnou s Bokšou. Z toho lze vyčíst proč tu nezůstal. Dá se říct, že za tím stojí ekonomické hledisko a ochota bránit. Navíc dle mě jak se oženil, tak chce hrát i jinde...
    FCVReferee
    FCVReferee

    Poèet pøíspìvkù : 48
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ježek 27/12/2015, 18:25

    Duo Bokša Kučera je pro vedení ideální, jak s nároky na posily, tak platově. Fakticky však tým vede Kučera.

    Ježek

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 2
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 27/12/2015, 18:13

    Myslím, že p. Bokša zůstane v roli hlavního trenéra dokud p.Kučera nedokončí studium potřebné profi-licence. Poté převezme tým jako hlavní trenér.
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 27/12/2015, 17:17

    Taky mam obavy , jak bude mladej Kuča vypadat. Všichni na něj sází , jak ma spasitele . Jinak s novym trenerem souhlasim . ....akorat , ze neprijde. To už by byl predstavenej :-( .
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ježek 27/12/2015, 17:01

    Zdravím fandy FCV, chválím za založení fóra.
    Jinak zimní posily, jako vždy, nadějní hráči do budoucna. Chybí mi lídr, u Kučery těžko říct, jak bude po půl ročním vysedávání na lávce hrát.
    S novým trenérém nepočítám, Kučera to povede dál.

    Ježek

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 2
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 27/12/2015, 13:15

    Vlastnit a provozovat fotbalový, nebo jiný sportovní klub patří k dobrému PR společnosti (v našem případě PSJ). Fotbal je zcela profesionální byznys, který je v českých podmínkách štědře dotovaný veřejným sektorem. Věřte, že p.Fuks velmi dobře ví co dělá, ale hlavně proč to dělá. Pokud by se v Jihlavě nehrála nejvyšší fotbalová soutěž,byla by to pro fandy tohoto sportu škoda,ale chleba by levnější nebyl a Země by se točila dál, tomu věřte.
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 27/12/2015, 13:01

    Otázka je, jak se tým rozjede na začátku jara. Vždycky se nám jedna polovina sezóny vydařila, tak snad se to povede znovu.

    Jinak fórum jsem založil spontánně a během chvilky, takže zdaleka jsem ani neprošel všechna nastavení. Necháme tomu volný průběh a s případnými troly si snad poradíme.
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 27/12/2015, 11:29

    Jinak posily.. jediné plus vidím v tom, že se konečně shání hráči na posty, na které potřebujeme a ne systémem bereme toho, kdo je volný zadara.. budeme mít zdvojené posty.. otázka je, zda to budou opravdu posily, takových hráčů, kteří pak k ničemu nebyli jsme už představili jako "posily"..
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 27/12/2015, 11:23

    Mě teda u Batiojy napadlo, že by tu nemusel zůstat, když moc nehrál a bylo řečeno, že se shání krajní záložníci. Třeba nám někdo vysvětlí proč, jestli špatně bránil či neplnil nějaké taktické pokyny. Jinak nevím proč se zbavujeme takového hráče.
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Maty 27/12/2015, 11:20

    Náš kádr jednoznačně potřeboval a ještě potřebuje pročistit. Trenéři a vedení jistě moc dobře vědí, proč už nepočítaj s Přeučilem a Batiojou. Baty hrál na pohled dobře, ovšem asi nesplňoval představy klubu. Z mého pohledu nebyl efektivní a špoatně bránil. Co vím tak hodně stál, hodně bere a očekávání byly mnohem vyšší. Na kraj zde máme stejné či lepší hráče - Kuky, Váca, Fulny, Šulo. Věřím, že posilou bude i Novotný.
    Jo a kritizovat dlouholetou práci Mirka Fukse pro FCV a jeho fanoušky a nevidět jeho podíl na tom, že se fotbal na Vysočině vůbec dostal na tuhle úroveň, může jen ten kdo nevytáhl hlavu z vlastní prdele. Myslím, že by se někteří lidi, kteří "fandí" FCV měli probrat ze snů a falešnejch představ a uvědomit si, že maj obrovský štěstí, že se v té naší studený díře našli pánové Vaculík a Tulis a dotáhli sem prvoligovej fotbal. To že se asi vždycky budeme prát o záchranu v nejvyšší lize, osobně beru jako úspěch. Jsem rád, že díky nim zde na ligu vůbec mohu chodit. Dost dobře nechápu, jak jsou vůbec schopní rozpočet na ligu poskládat. A to, že se na rozpočtu podílí prodej hráčů je logické. Klobouk dolů před tím, že takové hráče vychováme a zatím vždycky jsme je dokázali nahradit.


    Naposledy upravil Maty dne 27/12/2015, 12:30, celkově upraveno 1 krát
    Maty
    Maty

    Poèet pøíspìvkù : 34
    Karma : -4
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 27/12/2015, 11:04

    Já si sám pro sebe udělal seznam hráčů FCV a za jejich jména dosadil tip jak dopadnou v lednovém přestupovém období. U Jungra jsem si udělal otazník. Při jeho herní vytíženosti v podzimní části ligy jsem to viděl 50/50 jestli zůstane a nebo odejde. U koho jsem se 100% zmýlil je Batioja. Vůbec by mě nenapadlo, že by mohl odejít. Nechci se chlubit, ale vše ostatní jsem trefil.
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 27/12/2015, 10:47

    Hodně napový výsledky v přípravě. Jestli budou sbírat zas takovy laty , jak před podzimem , tak to můžou rovnou zabalit. A docela rád bych zase viděl Jungra v sestavě. Shání rychlé koně na strany zalohy a jeho nechají sedět. Čekal jsem , že ho teď v zimě budou chtít někam pustit, když ho nestavěli.
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 27/12/2015, 09:46

    Já za sebe posečkám s hodnocením nových tváří v týmu. Nejdříve je musím vidět na hřišti "v akci", pak budu hodnotit.
    Nezbývá nám než věřit, že hráče opravdu dlouhodobě sledovali a nekupují zajíce v pytli. Obecně si nemyslím, že pokud přijde hráč z nižší soutěže, nemůže být posilou. Naopak. Najít relativně levného hráče, který je schopen nejen zvládnout první ligu,ale i výkonnostně růst je správná cesta pro FCV. Musíme brát realitu takovou, jaká je. Omezené finanční prostředky klubu. I když Tomáš Kučera přestoupil do Plísně, takže zase nějaký milion přiteče.

    Nevíte prosím někdo, jestli záložník Jindřich Kučera je ještě kmenovým hráčem FCV, nebo do FK Kolín, kde v současné době působí přestoupil??  Dík za info    Wink
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro luui 26/12/2015, 23:38

    Ahojky, díky adminovi za zapracování na těchto stránkách a myslím, že už teď po pár hodinách ostrého provozu má víc registrovaných diskutujících než MF na oficiálních stránkách...
    Doufám, že sem zamíří co nejvíc našich fanoušků a celé slavné PR v čele s MF se bude moct než chytit za nos, protože tady nad tím tu moc mazat příspěvky, kde ne že byl někdo sprostý, ale že se třeba svým příspěvkem nepříjemně přiblížil pravdě, už nebudou... ale chtěli to tak... nechť to tak mají...
    Jinak, co se týče přestupové politiky FCV zůstává rozum stát... tým, který je na pomezí sestupu a to jen dík tomu že se Bohemce a Olomouci na podzim moc nedařilo předloží jako posílení to, co předkládá??? Tak nevím, kdo by měl skončit na konci sezóny za námi... až se obávám, že nás i ten Baník ještě přejede... Sad ale třeba se pletu a ti borci z třetích lig co nás posílí se ukáží jako opory týmu Smile))
    Jestli můžu svůj názor, tak Vaculík chce aby i tento jeho podnik byl výdělečný... a v druhé lize to půjde líp... kupovat mladé hráče, od města si nechat platit jejich výchovu a pak prodávat... ale obávám se, že Vydrů, Teclů nebo Kopiců už v dorostu moc neběhá...
    Ale ještě chci dodat, že se rád budu mýlit, že jestli nás tihle Novotní, Hronkové či Urdinové ještě rád před vedením klubu smeknu...

    luui

    Poèet pøíspìvkù : 23
    Karma : 1
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 26/12/2015, 23:19

    Porad cekam na ty patricny kroky co povedou FCV k udrzeni v lize a vono nic. Zas jen kupa nadejnejch. Cekal jsem treba trenera ?! Ted budeme cekat a modlit se , ze se vrati Kucera a bude nam neco platnej ?!
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 26/12/2015, 23:00

    "Staré" fórum bylo snad nejslušnější v lize. Kdykoli jsem zavítal na stránky jiných prvoligových týmů, byla to doslova žumpa. Ano, kritika se stupňovala, ale je třeba se ptát, jestli oprávněně a nebo jestli jsme všichni hlupáci, kteří nerozeznají běh od chůze.
    Ještě si neodpustím jednu poznámku na adresu p. Fukse. Je škoda, že jakékoli podněty, či návrhy fandů automaticky smete ze stolu. Fandové nejsou pro p. Fukse partneři, ale pouze statistická čísla do tabulek návštěvnosti zápasů, popřípadě zajímavý zdroj příjmů do pokladny FCV. Trochu málo, co myslíte???
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 26/12/2015, 22:42

    To Ravl:
    Přesně tak. Osobně si troufnu tvrdit, že pokud se to tady nezvrhne v nějakou hrůzu, tak to tady ve slušných intencích udržíme za minimálního úsilí. Já na "starém" fóru nic hrozného neviděl, i když poslední příspěvky neznám, protože už jsem viděl jenom info o zrušení. Spíš někomu vadilo, že lidé nazývají věci pravými jmény.
    Je těžký obhájit to, že tým hraje hovno, hráči po zápase chlastají, dělají ostudu po Jihlavě a fanoušek je za blbce... K tomu ta rádoby výměna trenérů atd.
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 26/12/2015, 22:34

    Tak p. Fuks se "chlubí" na oficiálním, ale ve skutečnosti zazděném fóru FCV 25 registracemi. No já bych se styděl a sypal si popel na hlavu. Prvoligový klub má 25 registrovaných!! Jedna bota za druhou. Pracovat s fanoušky se bude management FCV učit ještě hodně dlouho. Někdy mi celá naše liga připadá, jako spolek, kterému jsou fandové fuk a je na ně pohlíženo jen jako na stádo hloupých ovcí.
    Na zazděné fórum FCV se nebudu registrovat už z principu. Odmítám kolektivní vinu. Jestli někdo na bývalém fóru urážel a to kohokoli, mohl mu konkrétně p. Fuks zablokovat registraci. Celé je to spíše nezvládnutí situace ze strany FCV. Přitom nové registrační podmínky se dají obejít stejně lehce, jako ty předchozí, pokud někdo bude chtít skrývat, nebo měnit svou identitu.
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 26/12/2015, 22:09

    No přece to naše, takže tohle Very Happy Jinak asi ještě založím téma pro různé návrhy, nápady atd... Případně to můžeme rozsekat na různá témata... Jako třeba Obecná diskuze, Horké novinky, Aktuální zápas...
    Případně můžeme změnit i vzhled třeba na tmavé téma. Prostě, jak se nám bude líbit santa
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 26/12/2015, 21:55

    Tak jsem zvedavej , ktere forum bude frekventovanejsi ?!
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro smejky 26/12/2015, 17:36

    Pod stromeček jsem dostal permanentku na jarní utkání FCV. I možná proto jsem mnohem více zvědavý na nové posily, které v poslední době dorazily do kádru. A o odchodu Batioji bych též uvítal více info!!!

    smejky

    Poèet pøíspìvkù : 1
    Karma : 0
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 26/12/2015, 17:30

    Jsem stejného názoru. Vždy byla vidět jeho velká snaha, nebyl "líný" na krok. Dostával se do šancí, jen škoda, že jich více nevyužil. Možná měl kvůli své subtilní postavě trochu problém při osobních soubojích, ale nevyhýbal se jim. Snad byl problém v komunikaci??
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 26/12/2015, 17:20

    Divný bylo, že ho trenér skoro nestavěl, i když z mého pohledu byl vždycky mezi nejlepšími na place. Nevím, co za tím je.. Mad Mad
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 26/12/2015, 17:04

    No a teď k fotbalu.
    Jistě jste zaregistrovali pohyb v kádru FCV. Osobně jsem spokojen s jeho obměnou, jen mi nějak nejde "pod vousy" odchod Batioji. Jestli někdo znáte důvody jeho odchodu, podělte se prosím. Dík


    Naposledy upravil Ravl dne 26/12/2015, 17:24, celkově upraveno 1 krát
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 26/12/2015, 16:37

    Budu se snažit udržet to v normálních mezích, u PC nebo notebooku jsem skoro pořád, takže to tady snad nějak zvládneme Very Happy
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 26/12/2015, 16:35

    Zdravím všechny fandy FCV a děkuji za tento super nápad. Very Happy Doufám, že se ujme už jen z principu. Svoboda slova a ducha opět vítězí.
    Jen bych hned na začátku chtěl poprosit Admina, aby dohlédl na tyto stránky. Byla by škoda, kdyby se z nich stala "žumpa". Myšlenka je to skvělá.
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 26/12/2015, 14:31

    Všechny zdravím, tak jsem založil jednoduché neoficiální fórum, kde můžeme diskutovat snad bez problémů Very Happy


    Naposledy upravil Admin dne 28/12/2015, 19:34, celkově upraveno 2 krát
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Sponsored content


    Sponsored content


    Návrat nahoru Goto down

    Strana 20 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

    Návrat nahoru

    - Similar topics

     
    Povolení tohoto fóra:
    Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru