FC Vysočina - fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Diskuzní fórum
pro Admin 22/7/2018, 20:43

» Diskuzní fórum
pro Lufa 21/10/2016, 20:30

» Informace pro diskutující
pro Admin 26/12/2015, 22:22

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Similar topics
    Kdo je přítomen
    Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

    nikdo není přítomen

    [ Zobrazit celý seznam ]


    Nejvíce zde bylo současně přítomno 21 uživatelů dne 27/2/2016, 16:55

    Diskuzní fórum

    +22
    Hunter Highlander
    Miki
    serval43
    milan jihlavský
    Lufa
    Pepiik
    luui
    sema.boga
    Havlik.libor
    Admin
    rafyre
    class2
    ji.ke
    gennaro
    David_Zeman
    Vomi
    dozlo
    Dihol59
    jivys
    Ježek
    Ravl
    AJET0
    26 posters

    Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

    Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Líp bych to nenapsal

    Příspěvek pro AJET0 21/10/2016, 21:01

    MLuvíš mi z duše. Líp bych to nenapsal. Mě nevadí, když se nedaří, ale vadí mi, když se nedaří proto, že se na to sere. To mi vadí. A za to bych vyhodil. U nás v práci platí jedna zásada a sice ta, že pokud by někdo něco ukradl, tak jde. A když někdo na něco sere, tak má problémy, a tady bych to chtěl vidět taky.

    serval43 napsal:to co jsem napsal, má samozřejmě hlubší příčiny a důvody, mění se hráči a zejména trenéři - tím hrobařem je jednoznačně osoba ředitele klubu a jeho politika při tvorbě kádru A mužstva!! Kdo chce, tak se okamžitě pouští za první nabídku klubu, vůbec se neřeší,  jestli je výhodná pro FCV. Z řady odchodů (kromě  Klimenta) se dalo získat daleko více. Hráči, kteří odchází nejsou nahrazováni adekvátně, často je náhradou, ten, kdo je v kádru, ale z výkonnostních důvodů moc nehrál, často hrál i na jiném postu. Letos po dlouhé době došlo ke změnám v kádru směrem k posílení, ale jednou obměnou (která měla přijít daleko dříve) se problémy za x let nevyřeší. Navíc posily byly vytypovány špatně, někteří nedostali skoro žádnou příležitost (Záviška, Šamánek), někteří na to nemají Blaič), někteří, kteří měli být oporou zůstávají daleko za očekáváním (Zoubele, Rosa, ale i Rabušic, ten sice maká, ale formu nemá)... K tomu si doplňme nesmyslný odchod Harby (a v kádru zbyl jediný útočník) a nezájem o Kučeru (ze strany FCV neměl nabídku) v průběhu sezóny....

    AJET0

    Poèet pøíspìvkù : 14
    Karma : 0
    Join date : 17. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty bída bída

    Příspěvek pro AJET0 21/10/2016, 20:54

    Přesně tak, bída s nouzí. Jedinej kdo dnes něco zkusil, protože to bylo to, co našim chybělo, byl Štěpánek. Jinak souhlasím, že to co hrál dnes Vaculík bylo do nebe volající. Urdinov, Rabušic, těžká bída. Ještě nebyl špatný Hronek. Ten alespoň něco se Štěpánkem hrál, nebo spíš bojoval, jinak na to naši sr.li.

    AJET0

    Poèet pøíspìvkù : 14
    Karma : 0
    Join date : 17. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 21/10/2016, 20:43

    Tak jsem dneska čistou jedna vsadil jen za 200, ale ani po prvním gólu jsem tomu nevěřil. Hra byla bídná a máme se štěstím jeden bod.
    Dukla běhala, dojížděla souboje a byla celkově úplně jinde.
    Všichni vidí, že Vaculík už tahá nohy, ale trenér kouká s rukama v kapse a střídá ho až 20 minut potom...
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Sponsored content


    Sponsored content


    Návrat nahoru Goto down

    Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

    Návrat nahoru

    - Similar topics

     
    Povolení tohoto fóra:
    Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru