FC Vysočina - fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Diskuzní fórum
pro Admin 22/7/2018, 20:43

» Diskuzní fórum
pro Lufa 21/10/2016, 20:30

» Informace pro diskutující
pro Admin 26/12/2015, 22:22

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Similar topics
    Kdo je přítomen
    Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

    nikdo není přítomen

    [ Zobrazit celý seznam ]


    Nejvíce zde bylo současně přítomno 21 uživatelů dne 27/2/2016, 16:55

    Diskuzní fórum

    +28
    jivys
    Dihol59
    wolfdesigner
    smutnej fanda
    jiri kejnovsky
    FCVReferee
    Excalibur
    Václav Kotnour
    AJET0
    David_Zeman
    Vomi
    Smutnej_fanda
    Lufa
    milan jihlavský
    gennaro
    Hunter Highlander
    rafyre
    FRL
    Pepiik
    class2
    Ježek
    Borr
    Maty
    luui
    Ravl
    sema.boga
    smejky
    Admin
    32 posters

    Strana 5 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

    Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro gennaro 28/7/2016, 14:01

    Ježek napsal:
    Borr napsal:Tak už si tipnu na sobotu sestavu a výsledek: Hanuš - Blaić, Krejčí, Rosa, Urdinov - Šulek, Urblík - Vaculík, Hronek, Ikaunieks - Dvořák, náhr. Rakovan, Kryštůfek, Štěpánek, Zoubele, Fulnek, Batioja, Šamánek, ani na lávku se nevejdou Kotnour, Pedro, Novotný, Záviška, Harba.. Doufám že to mám dost komplexní Very Happy
    Výsledek 1:1, gól FCV nekopa Dvořák Smile
    Vyčerpávající  Very Happy. Takhle to asi Hipp opravdu postaví, pokud nebudou zdravotní komplikace. Nejvíc se zřejmě rozhoduje na střední záloze, zda nechá sedět Zoubeleho nebo Urblíka.
    Já bych podle přípravných zápasů nechal sedět Dvořáka, dal do útoku Ikauniekse a do zálohy Batioju, ale jsem jen fanoušek, trenér je vidí i při tréninku, tak snad se do správné sestavy trefí.
    Na sobotu už se těším a věřím v překvapení  Smile .
    Do základu, bych dal Šamánka a Batioju, Dvořáka na tribunu.

    gennaro

    Poèet pøíspìvkù : 41
    Karma : 3
    Join date : 29. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Miki 28/7/2016, 11:01

    Pokuď by dostavba takhle vypadala v reálu,tak by to byla bomba. cheers

    Miki

    Poèet pøíspìvkù : 83
    Karma : 0
    Join date : 31. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Hunter Highlander 28/7/2016, 07:14

    sema.boga napsal:Tak co , vrati se Rambo ? Ze by jsme meli konecne utok ? (Podle iSportu se jedna !)

    Taky jsem to četl,uvidíme ale byl by to dobrý signál i pro ostatní odchovance.
    Hunter Highlander
    Hunter Highlander

    Poèet pøíspìvkù : 50
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 28/7/2016, 05:32

    Tak co , vrati se Rambo ? Ze by jsme meli konecne utok ? (Podle iSportu se jedna !)
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Hunter Highlander 27/7/2016, 17:41

    Ježek napsal:
    sema.boga napsal:Mrknete na ofi stranky. Clanek o druhe tribune ;-) .
    Jo bylo by to hezký, ale jestli na to dají politici peníze, to vidím pesimisticky.

    Vypadá to fantasticky, jsem nadšený a začínám věřit že to klapne když Tulis říkal že PSJ je schopno přes dotace sehnat zhruba polovinu. Taky je dobře vyřešen boční sektor pro hosty,za to tleskám.
    Hunter Highlander
    Hunter Highlander

    Poèet pøíspìvkù : 50
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ježek 27/7/2016, 13:47

    Borr napsal:Tak už si tipnu na sobotu sestavu a výsledek: Hanuš - Blaić, Krejčí, Rosa, Urdinov - Šulek, Urblík - Vaculík, Hronek, Ikaunieks - Dvořák, náhr. Rakovan, Kryštůfek, Štěpánek, Zoubele, Fulnek, Batioja, Šamánek, ani na lávku se nevejdou Kotnour, Pedro, Novotný, Záviška, Harba.. Doufám že to mám dost komplexní Very Happy
    Výsledek 1:1, gól FCV nekopa Dvořák Smile
    Vyčerpávající Very Happy. Takhle to asi Hipp opravdu postaví, pokud nebudou zdravotní komplikace. Nejvíc se zřejmě rozhoduje na střední záloze, zda nechá sedět Zoubeleho nebo Urblíka.
    Já bych podle přípravných zápasů nechal sedět Dvořáka, dal do útoku Ikauniekse a do zálohy Batioju, ale jsem jen fanoušek, trenér je vidí i při tréninku, tak snad se do správné sestavy trefí.
    Na sobotu už se těším a věřím v překvapení Smile .

    Ježek

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 2
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ježek 27/7/2016, 13:39

    sema.boga napsal:Mrknete na ofi stranky. Clanek o druhe tribune ;-) .
    Jo bylo by to hezký, ale jestli na to dají politici peníze, to vidím pesimisticky.

    Ježek

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 2
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 27/7/2016, 13:22

    Mrknete na ofi stranky. Clanek o druhe tribune ;-) .
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Kdo chce, to je právě to slovo, znám lidi co ti o prázdninách přijdou v pátek a v neděli, ale v sobotu nejdou, protože nepojedou z chaty na fotbal a zpátky. Takže žádný kecy.

    Příspěvek pro Ježek 27/7/2016, 12:05

    Hunter Highlander napsal:
    Ježek napsal:Sobota o prázdninách, to je pro návštěvnost nejhorší možný den. Nevěřím, že na Plzeň bude vyprodáno.

    O prázdninách je každej den blbej, to jsou jen kecy, kdo chce a nebrání mu v tom něco závažnýho tak přijde.
    Já jsem zvědavej na to nový občerstvení.

    Ježek

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 2
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 27/7/2016, 00:30

    Tak už si tipnu na sobotu sestavu a výsledek: Hanuš - Blaić, Krejčí, Rosa, Urdinov - Šulek, Urblík - Vaculík, Hronek, Ikaunieks - Dvořák, náhr. Rakovan, Kryštůfek, Štěpánek, Zoubele, Fulnek, Batioja, Šamánek, ani na lávku se nevejdou Kotnour, Pedro, Novotný, Záviška, Harba.. Doufám že to mám dost komplexní Very Happy
    Výsledek 1:1, gól FCV nekopa Dvořák Smile
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Hunter Highlander 26/7/2016, 15:42

    Ježek napsal:Sobota o prázdninách, to je pro návštěvnost nejhorší možný den. Nevěřím, že na Plzeň bude vyprodáno.

    O prázdninách je každej den blbej, to jsou jen kecy, kdo chce a nebrání mu v tom něco závažnýho tak přijde.
    Já jsem zvědavej na to nový občerstvení.
    Hunter Highlander
    Hunter Highlander

    Poèet pøíspìvkù : 50
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ježek 26/7/2016, 10:28

    Sobota o prázdninách, to je pro návštěvnost nejhorší možný den. Nevěřím, že na Plzeň bude vyprodáno.

    Ježek

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 2
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 26/7/2016, 09:13

    Tak pátky nebo neděle by byly lepší, v pátek jsou zase ještě někteří lidi v práci. S čím mě ale náš fotbal totálně sere je, že nejsou chopný naplánovat termíny utkání trochu víc dopředu, aspoň mkěsíc. Teď se ještě neví termín zápasu se Slávií, tj. víkend za 2 a půl týdne, teď o prázdninách, kdy si lidi plánují často víkendy dopředu.. Prostě hlavní je TV a na diváky se sere (ale samozřejmě se oficiálně tvrdí opak..) Evil or Very Mad

    Miki napsal:Toho Marcina znám fakt jenom podle jména.Jedno z dalších šlápnutí ..vedle. Ale co mě dost vadí jsou ty domácí sobotní termíny.Když jsem to řekl doma, tak z toho žádná radost nebyla.Pátek v podvečer (17-18)mi vyhovoval víc.Jak jste na tom vy?
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Miki 26/7/2016, 08:27

    Toho Marcina znám fakt jenom podle jména.Jedno z dalších šlápnutí ..vedle. Ale co mě dost vadí jsou ty domácí sobotní termíny.Když jsem to řekl doma, tak z toho žádná radost nebyla.Pátek v podvečer (17-18)mi vyhovoval víc.Jak jste na tom vy?

    Miki

    Poèet pøíspìvkù : 83
    Karma : 0
    Join date : 31. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Vomi 26/7/2016, 07:53

    FCVReferee napsal:Jinak si neodpustím jednu věc. Proč v týmu je pořád Marcin? Proč pořád dotujeme jeho léčbu a on se válí někde v Prešově? K čemu nám je takový kluk, který při vší uctě, zatím ještě nic neukázal, je mu 22 let a z toho od 19 let jen marodí. Za FC odehrál v ačku jen 5 minut za 3 sezony.

    To je snad takový supertalent, nebo má takovou supersmlouvu, že ho nemužeme vyhodit?

    Porcelánový Tomáš pomalu končí, je potřeba někomu předat štafetu Very Happy
    Vomi
    Vomi

    Poèet pøíspìvkù : 59
    Karma : 1
    Join date : 04. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FCVReferee 24/7/2016, 12:54

    Jinak si neodpustím jednu věc. Proč v týmu je pořád Marcin? Proč pořád dotujeme jeho léčbu a on se válí někde v Prešově? K čemu nám je takový kluk, který při vší uctě, zatím ještě nic neukázal, je mu 22 let a z toho od 19 let jen marodí. Za FC odehrál v ačku jen 5 minut za 3 sezony.

    To je snad takový supertalent, nebo má takovou supersmlouvu, že ho nemužeme vyhodit?
    FCVReferee
    FCVReferee

    Poèet pøíspìvkù : 48
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ježek 23/7/2016, 22:54

    Konkurence v týmu je velká a je to znát. Doufám, že budou hrát ti z nejlepší formou. Za mě, v celé přípravě se mi nejvíc líbili Urblík a Batioja.

    Ježek

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 2
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 23/7/2016, 21:04

    Tak trenér už má asi finální sestavu v hlavě, nicméně dnešní zápas mu asi moc nepomohl, obrana a záloha podala dobrej výkon vč. všech náhradníků, z útoku mě příliš nepřesvědčil ani jeden ze 4.. Ale souhlasím, že Urblík nejlepším hráčem na hřišti, čekal jsem, že bude pro ligu spíš náhradníkem za Zoubelem a Hronkem, ale byl by hřích nechat ho na lavici. Jsem zvědavej, jak to trenér vyřeší příští sobotu, kdy už asi budou fit i Zoubele s Hronkem. Nečekal bych, že budeme mít přetlak v záloze, navíc se výborně ukázali i náhradníci Štěpánek, Batioja, Záviška.
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FCVReferee 23/7/2016, 19:56

    Dnešní generálka, nevím jak jí hodnotit. Každopádně... Urblík, Urblík, Urblík !!! Jestli bude hrát tak dobře a sebevědomě jak v připravě, tak se máme na co těšit. Co se týče Harise, tak nevím kam se to z něj podělo... snaží se, ale pořád to není to co dřív. A Dvořák, proboha... dobře, umí stáhnout nakopávané míče, ale tím to končí...
    FCVReferee
    FCVReferee

    Poèet pøíspìvkù : 48
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 17/7/2016, 20:07

    Mimochodem v Salzburgu se hrálo na tomhle stadiónku: Smile
    https://de.wikipedia.org/wiki/MyPhone_Austria_Stadion
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FCVReferee 16/7/2016, 19:35

    Tak proti jejich béčku v celku dobrý zápas. Posily se zatím předvádí ve výborném světle. Snad budou kluci i psychicky odolní... A pevně věřím, že Rosa a Zoubele potvrdí roli lídrů a ten tým nakopnou a vyhecujou. Takový hráč byl nejvíc potřeba aby ostatní zbláznil. Naposled to byl Karlík... a tomu kde je konec?
    FCVReferee
    FCVReferee

    Poèet pøíspìvkù : 48
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 16/7/2016, 18:25

    S tím souhlasím. Jinak při zranění Hronka asi podle očekávání.
    Naladil jsem přenos, tak uvidíme, co předvedeme.

    Ježek napsal:Tak dnešní sestava mi jen potvrdila, že trenéři se snaží předělat nově příchozího Ikauniekse z hroťáka na levého záložníka. V útoku (proti Pardubicím) se mi líbil, ale v záloze teda nehrál nic moc. Nevím proč by na levé záloze nemohl hrát Batioja, v přípravě jeden z nejlepších hráčů. Zajímalo by mě v čem je s ním problém. A ať mi někdo neříká, že v bránění, viděl jsem ho, jak loni za juniorku i v letošní přípravě, brání rozhodně lépe jak Ikaunieks. Ten patří na hrot místo Dvořáka. Ale jen můj názor, rozhodující je jak to vidí trenér.
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ježek 16/7/2016, 17:58

    Tak dnešní sestava mi jen potvrdila, že trenéři se snaží předělat nově příchozího Ikauniekse z hroťáka na levého záložníka. V útoku (proti Pardubicím) se mi líbil, ale v záloze teda nehrál nic moc. Nevím proč by na levé záloze nemohl hrát Batioja, v přípravě jeden z nejlepších hráčů. Zajímalo by mě v čem je s ním problém. A ať mi někdo neříká, že v bránění, viděl jsem ho, jak loni za juniorku i v letošní přípravě, brání rozhodně lépe jak Ikaunieks. Ten patří na hrot místo Dvořáka. Ale jen můj názor, rozhodující je jak to vidí trenér.

    Ježek

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 2
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 13/7/2016, 22:37

    jivys napsal:Tak koukám kádr se změnil, ale v přípravě padáme zase tam kde jsme byli a nedáváme goly. Co se ale nezmění je Fuks, ten baví skoro jak Ovčáček. Duisburg, silný soupeř s výborným týmem, který sestoupil z 2 bundesligy!!!! Tak ať hrají jen s mužstvy do divize, tam to bude vyrovnané.


    Vždyť to jsou pořád stejný kecy. Přepočítávat kvalitu a sílu klubu na počet obyvatel a počet fanoušků na FB, může dneska fakt jenom debil. Víc k tomu nemám a nikdo mi to nemůže smazat cheers
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Dihol59 13/7/2016, 22:29

    jivys napsal:Tak koukám kádr se změnil, ale v přípravě padáme zase tam kde jsme byli a nedáváme goly. Co se ale nezmění je Fuks, ten baví skoro jak Ovčáček. Duisburg, silný soupeř s výborným týmem, který sestoupil z 2 bundesligy!!!! Tak ať hrají jen s mužstvy do divize, tam to bude vyrovnané.
    Tys mi promluvil z duše,přesně tak jsem to chtěl napsat jocolor affraid lol!
    Dihol59
    Dihol59

    Poèet pøíspìvkù : 42
    Karma : -1
    Join date : 25. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro jivys 13/7/2016, 19:45

    Tak koukám kádr se změnil, ale v přípravě padáme zase tam kde jsme byli a nedáváme goly. Co se ale nezmění je Fuks, ten baví skoro jak Ovčáček. Duisburg, silný soupeř s výborným týmem, který sestoupil z 2 bundesligy!!!! Tak ať hrají jen s mužstvy do divize, tam to bude vyrovnané.

    jivys

    Poèet pøíspìvkù : 24
    Karma : -1
    Join date : 19. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 13/7/2016, 19:37

    Tak koukám, že Voltr je v Karviné. Díval jsem se na poslední čtvrtinu dnešního zápasu a nedostali jsme se ke střele, snad to tak bylo až po prostřídání..
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Hunter Highlander 11/7/2016, 22:10

    serval43 napsal:u těch odchodů se často vedení chovalo neprofesionálně - nejen, že pustili každého, ale taky vedení většinou kývlo na první nabídku odstupného (kolik dáte, tolik dáte...) a nesnažilo se získat víc!, Po dlouhé době dochází aspoň k nějakému posílení a obměně kádru, berme to jako první vlaštovku toho, že si vedení uvědomilo, že prvoligový fotbal se nedá hrát s neustálým oslabováním kádru...., jistě jde o peníze, ale když se nebude hrát o záchranu, ale blíže středu tabulky, tak bude víc chodit diváků a snadnější se získají další sponzoři,  

    Uvidíme až se začne hrát na ostro,ale i já si myslím že letošní doplnění má hlavu a patu,jen to nezakřiknout.
    Hunter Highlander
    Hunter Highlander

    Poèet pøíspìvkù : 50
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro serval43 11/7/2016, 18:45

    u těch odchodů se často vedení chovalo neprofesionálně - nejen, že pustili každého, ale taky vedení většinou kývlo na první nabídku odstupného (kolik dáte, tolik dáte...) a nesnažilo se získat víc!, Po dlouhé době dochází aspoň k nějakému posílení a obměně kádru, berme to jako první vlaštovku toho, že si vedení uvědomilo, že prvoligový fotbal se nedá hrát s neustálým oslabováním kádru...., jistě jde o peníze, ale když se nebude hrát o záchranu, ale blíže středu tabulky, tak bude víc chodit diváků a snadnější se získají další sponzoři,
    serval43
    serval43

    Poèet pøíspìvkù : 136
    Karma : -6
    Join date : 24. 04. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Vomi 11/7/2016, 14:05

    Tak o poháry hrát nebudeme (ani by jsme je neměli kde hrát) a když se hraje o sestup, tak to má aspoň grády. Snad jich letos bude míň (těch grády). Já se na obměněnou sestavu těším a výjimečně jsem mírně optimisticky naladěn.
    Vomi
    Vomi

    Poèet pøíspìvkù : 59
    Karma : 1
    Join date : 04. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Václav Kotnour 11/7/2016, 11:31

    Proč odcházejí do jiných klubů po "pár zápasech" odehraných v Jihlavě, je věc k zamyšlení. Hlavním důvodem jsou prý peníze. Jednak pro samotného hráče, tak i pro náš klub. Nejsme, a zřejmě nikdy nebudeme tak ekonomicky silný klub, abychom je zde udrželi. Takže se s tím smiřme. Je to ale smutné, chodit rok co rok na boje o záchranu a tvářit se jak jsme šťastní, že zde vidíme hrát jednou za rok Spartu, nebo Plzeň. Ty každoroční sestupové problémy nám fanouškům vadí. Je to jak chodit do kina, na pořád stejný film. Proto se nelze divit že reakce nejsou zrovna pozitivní. Místo toho abychom byli vděční, že dění v klubu není lidem lhostejné, předloží se jim, že z důvodů.....blablabla, můžeme být vlastně rádi, že se tady 1.liga vůbec hraje. To mně tak trochu vadí. Hrajme trochu lepší fotbal a permanentky budou určitě vyprodány. Vše souvisí se vším!

    Václav Kotnour

    Poèet pøíspìvkù : 13
    Karma : 0
    Join date : 17. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro serval43 10/7/2016, 16:08

    Pokud vím, tak Klíma byl skoro celý jaro zraněný (nehrál ani za juniorku), takže potřebuje především hrát. Hipp bude, bohužel, preferovat hru na jednoho útočníka, takže je lepší,když Klíma se někde rozehraje a třeba na jaře 2017 už bude v kádru. Jinak k té preferenci odchovanců, byla zde řada, která po pár zápasech za áčko kývla na první nabídku a šla jinam, FCV jim byla ukradená.
    serval43
    serval43

    Poèet pøíspìvkù : 136
    Karma : -6
    Join date : 24. 04. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 10/7/2016, 15:47

    Tak já myslím, že tentokrát to posilování dobrý, Blaič, Rosa, Zoubele, Ikaunieks by mohli být v základu a když vezmu, že v základu asi budou i Urdinov a Hronek, kteří přišli před půl rokem, tak jsme dost obměnili. Jen mi přijde, že máme v kádru až moc hráčů, nevím co si vedení slibuje od Šamánka, Závišky apod. Harba je pro mě záhada, ten jestli se ještě prosadí, tak to bude pro mě překvapení. Dvořák kapitola sama o sobě, viděl jsem ho hrát v přípravě poločas a herně do kombinace, sklepávání, přihrávky dobrý, ale v zakončení naprosto jalovej, bez důrazu....
    jivys napsal:Tak co říkáte na sestavu pro soustředění? Za mě nejhorší momentálně útok, měli dostat šanci mladé pušky. Dvořák a Harba se už neprobudí a Šamánek na základ nemá. Jediný je ten nový a o něm toho moc nevíme. minimálně Klíma tam měl zůstat a dostat šanci.
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro jivys 10/7/2016, 15:31

    Tak co říkáte na sestavu pro soustředění? Za mě nejhorší momentálně útok, měli dostat šanci mladé pušky. Dvořák a Harba se už neprobudí a Šamánek na základ nemá. Jediný je ten nový a o něm toho moc nevíme. minimálně Klíma tam měl zůstat a dostat šanci.

    jivys

    Poèet pøíspìvkù : 24
    Karma : -1
    Join date : 19. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro David_Zeman 8/7/2016, 14:10

    Admin napsal:Tak to je smutný, když FCV nepovažují za zajímavý klub... A čí je to zodpovědnost? Já vím, špatně fandících fanoušků.

    Čí je to zodpovědnost? Co třeba ta, že esports zkrátka nemá personální obsazení v tomhle obodobí letních svátků? Nebo má psát onlajny Míra Fuks? Jo prostě pokaždý se najde prostředek jak si kopnout do klubu... Smile

    David_Zeman

    Poèet pøíspìvkù : 10
    Karma : 0
    Join date : 11. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 7/7/2016, 22:53

    Tak to je smutný, když FCV nepovažují za zajímavý klub... A čí je to zodpovědnost? Já vím, špatně fandících fanoušků.
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Václav Kotnour 7/7/2016, 20:15

    Podle sdělení Míry Fukse, je to prý výlučně v kompetenci e-sportu, zda onlajnový přenos z FCV zařadí. Crying or Very sad

    Václav Kotnour

    Poèet pøíspìvkù : 13
    Karma : 0
    Join date : 17. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 7/7/2016, 16:58

    serval43 napsal:na livesport zápas byl...

    Pravda, já to hledal jako FC Vysočina... Razz
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro serval43 7/7/2016, 07:34

    na livesport zápas byl...
    serval43
    serval43

    Poèet pøíspìvkù : 136
    Karma : -6
    Join date : 24. 04. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 6/7/2016, 22:13

    Pepiik napsal:Co treba zajit na fotbal ? A necucet doma :-)
    Ja dneska byl a leva strana hodne nebezpecna(Batioja,Urdinov)

    Sice souhlas, ale co třeba dovolená, jiný program, práce atd. Já to měl na Sofascore, takže jsem průběžný výsledek měl, ale že to není na onlajny.cz a dokonce ani na livesport, kde je snad všechno, tak to mě teda zarazilo.
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ježek 6/7/2016, 22:07

    Druhý poločas dobrej fotbal. Šancí dost, jen ta koncovka.
    Dnes podle mě nejlepší Urdinov a Batioja.

    Ježek

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 2
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 6/7/2016, 20:46

    Přišel jsem na fotbal, chci se kouknout, kdo hraje, tabule vypnuté, onlajny nejsou, výborný Shocked Chodí dost lidí, snad by i ta tabule se dala pustit. Ale jinak výkon přes porážku dobrej.. jen aby to tak šlo v sezóně, teda myslím výkonem, ne výsledkově Smile
    Václav Kotnour napsal:Všechny "Horní - Dolní" jsou dnes na onlajnech, pouze FCV ne!  To už jsme vážně tak neschopní a nedokážeme si dnešní duel s Brnem umístit na onlajny. Zajímalo by mně kdo to má v klubu na starosti. Neví to někdo?
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Havlik.libor 6/7/2016, 20:45

    Byl jsem a celkem jsem spokojenej hra mněla hlavu a patu když to tam ještě začne padat bude to ok.

    Havlik.libor

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 4
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Pepiik 6/7/2016, 20:39

    Co treba zajit na fotbal ? A necucet doma :-)
    Ja dneska byl a leva strana hodne nebezpecna(Batioja,Urdinov)

    Pepiik

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 0
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Václav Kotnour 6/7/2016, 20:02

    Všechny "Horní - Dolní" jsou dnes na onlajnech, pouze FCV ne! To už jsme vážně tak neschopní a nedokážeme si dnešní duel s Brnem umístit na onlajny. Zajímalo by mně kdo to má v klubu na starosti. Neví to někdo?

    Václav Kotnour

    Poèet pøíspìvkù : 13
    Karma : 0
    Join date : 17. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Pepiik 6/7/2016, 12:50

    Jo Starka to je borec:
    http://isport.blesk.cz/clanek/blesk-sport/274140/dalsi-fotbalova-spina-byvaly-majitel-zizkova-si-udajne-chtel-objednat-vrazdu.html
    Mam pocit,ze Vins kandidoval na sefa tenkrat jeste CMFS.

    Pepiik

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 0
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro gennaro 4/7/2016, 09:25

    FCVReferee napsal:Hm tak Bazal do Jablonce.
    Myslím že v záloze máme již dostatek kvalitních hráčů. Trenérovi nezávidím, bude to pro něho hodně složité dát někomu černého Petra a vyřadit ho s týmu.

    gennaro

    Poèet pøíspìvkù : 41
    Karma : 3
    Join date : 29. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FCVReferee 4/7/2016, 08:48

    Hm tak Bazal do Jablonce.
    FCVReferee
    FCVReferee

    Poèet pøíspìvkù : 48
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Hunter Highlander 1/7/2016, 14:56

    Admin napsal:
    Václav Kotnour napsal:Na "nejdražším" fóru v republice (FCV,) je úplně mrtvo. Komu tahle situace vlastně prospívá? Ještě že máme kde psát, aniž bychom se nedej bože dopustili, něčeho tak hrozného, jako je mít svůj vlastní názor. Těžko se smiřovat s klubovým ideálem: "kup si permici, a drž hubu"!  Oni to ti kluboví vlezdopr.....ti, časem pochopí sami.

    Nenaděláš nic. Je jasný, že občas se objeví spekulace, co nemají hlavu ani patu, nicméně v těchhle případech je to spíš realita, kterou nikdo nechce slyšet a klub jí nechce mít na svých stránkách.
    No a nedej bože, když se přemnoží hodně negativních příspěvků, které odráží realitu předváděné hry bounce

    Díky za tohle fórum,jen by mohlo být živější ale proti oficiálnímu je to pořád pohoda!!
    Hunter Highlander
    Hunter Highlander

    Poèet pøíspìvkù : 50
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 1/7/2016, 10:47

    Václav Kotnour napsal:Na "nejdražším" fóru v republice (FCV,) je úplně mrtvo. Komu tahle situace vlastně prospívá? Ještě že máme kde psát, aniž bychom se nedej bože dopustili, něčeho tak hrozného, jako je mít svůj vlastní názor. Těžko se smiřovat s klubovým ideálem: "kup si permici, a drž hubu"!  Oni to ti kluboví vlezdopr.....ti, časem pochopí sami.

    Nenaděláš nic. Je jasný, že občas se objeví spekulace, co nemají hlavu ani patu, nicméně v těchhle případech je to spíš realita, kterou nikdo nechce slyšet a klub jí nechce mít na svých stránkách.
    No a nedej bože, když se přemnoží hodně negativních příspěvků, které odráží realitu předváděné hry bounce
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Sponsored content


    Sponsored content


    Návrat nahoru Goto down

    Strana 5 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

    Návrat nahoru

    - Similar topics

     
    Povolení tohoto fóra:
    Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru