FC Vysočina - fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Diskuzní fórum
pro Admin 22/7/2018, 20:43

» Diskuzní fórum
pro Lufa 21/10/2016, 20:30

» Informace pro diskutující
pro Admin 26/12/2015, 22:22

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Similar topics
    Kdo je přítomen
    Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

    nikdo není přítomen

    [ Zobrazit celý seznam ]


    Nejvíce zde bylo současně přítomno 21 uživatelů dne 27/2/2016, 16:55

    Diskuzní fórum

    +28
    jivys
    Dihol59
    wolfdesigner
    smutnej fanda
    jiri kejnovsky
    FCVReferee
    Excalibur
    Václav Kotnour
    AJET0
    David_Zeman
    Vomi
    Smutnej_fanda
    Lufa
    milan jihlavský
    gennaro
    Hunter Highlander
    rafyre
    FRL
    Pepiik
    class2
    Ježek
    Borr
    Maty
    luui
    Ravl
    sema.boga
    smejky
    Admin
    32 posters

    Strana 14 z 20 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next

    Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Vomi 19/1/2016, 16:16

    Já bych tu výhru neshazoval. Je jediná a kór jestli maj v týmu furt toho Horymíra.. Wink
    Vomi
    Vomi

    Poèet pøíspìvkù : 59
    Karma : 1
    Join date : 04. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FRL 19/1/2016, 15:56

    gennaro napsal:
    Lufa napsal:Tak jsme smázli zachraňující se Všehrad z ČFL rozdílem třídy a vyhráli 2:0, druhý  gól až v poslední minutě. Jaro vypadá nadějně Sad

    Vyšehrad hraje FNL, ne ČFL. Tak alespoň v přátelácích střílí Marcin, snad mu to vydrží do ligy, přál bych mu to. Když bude zdravotně v pořádku útočník číslo 1.

    Na prvoligovej tým slušnej výsledek Exclamation Jak píše/š Jan 19, 2016 9:01 am v tomto příspěvku, v tom je ten největší problém, kterej má FCV.

    FRL

    Poèet pøíspìvkù : 24
    Karma : 1
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro gennaro 19/1/2016, 15:33

    Lufa napsal:Tak jsme smázli zachraňující se Všehrad z ČFL rozdílem třídy a vyhráli 2:0, druhý  gól až v poslední minutě. Jaro vypadá nadějně Sad

    Vyšehrad hraje FNL, ne ČFL. Tak alespoň v přátelácích střílí Marcin, snad mu to vydrží do ligy, přál bych mu to. Když bude zdravotně v pořádku útočník číslo 1.

    gennaro

    Poèet pøíspìvkù : 41
    Karma : 3
    Join date : 29. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Lufa 19/1/2016, 15:18

    Tak jsme smázli zachraňující se Všehrad z ČFL rozdílem třídy a vyhráli 2:0, druhý gól až v poslední minutě. Jaro vypadá nadějně Sad

    Lufa

    Poèet pøíspìvkù : 71
    Karma : -2
    Join date : 02. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Smutnej_fanda 19/1/2016, 09:01

    A Muris? Snaha o prodloužení smlouvy tu dlouhodobě byla, Muris měl o navýšený kontrakt zájem, ale Slavia je holt teď velké lákadlo. Zvlášť když je v ní Jinoch, který má velký podíl na Murisově kariéře v Čechách. Prostě jsme malý provinční klub, který každý rok hraje o záchranu a má jen takové hráče, kteří za něj chtějí hrát.
    Smutnej_fanda
    Smutnej_fanda

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 2
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Smutnej_fanda 19/1/2016, 08:56

    Haris si postavil hlavu. Nechce hrát za klub, se kterým prodloužil smlouvu a kde má ještě na rok platný kontrakt. A když mu vedení nabízí hostování, ještě se mu to nezdá a chce si vybírat. Chlapec by si měl sednout na zadek, uvědomit si, že už rok a půl nehraje žádný zázrak a jít do sebe. Už totiž není tím fotbalistou, o kterém se u nás psalo v souvislosti s repre Bosny a případným MS v Brazílii, ale naopak dražší náhradník, který dal za podzim dva góly a teď je v juniorce Jihlavy.
    Smutnej_fanda
    Smutnej_fanda

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 2
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro luui 18/1/2016, 23:18

    Smutnej_fanda napsal:FCVReferee: A co by sis za borce, kterému po sezoně končí smlouva a bude k mání zadarmo, představoval? Myslím, že víc jak hotovost a dva hráče na púlroční hostování z toho vysekat nešlo, když se Muris rozhodl odejít. Chápu ho a ve Slavii mu to přeju - narozdíl od Harise, jehož aktuální přístup mě štve.

    Nj... tak pak se ale nabízí otázka jestli se borcovi neměla nabídnout nová, vylepšená, smlouva o rok dřív... tak to ve sportovním světě chodí... ale přijde mi, že si kvalit Mešiho nebyli tak nějak moc vědomi... ale tak chybama se každý učí... jen mi jich přijde poslední dobou nějak víc... sice jsou v lize už pár let ale pořád jak vyjukaní zajíci...
    A co se Harise týče, co provedl tak hrozného...? že prohlásil že za klub, který ho po skvělé sezóně postupně přestal stavět do základních řad aby ho nakonec odložil někam na slovač, že za ten klub už nemá moc chuť hrát? mně to nepřijde jako nějaká hrůzná reakce...
    Každopádně... měli jsme dva fantastické ofenzivní hráče... a teď máme prd...

    luui

    Poèet pøíspìvkù : 23
    Karma : 1
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Smutnej_fanda 18/1/2016, 22:13

    FCVReferee: A co by sis za borce, kterému po sezoně končí smlouva a bude k mání zadarmo, představoval? Myslím, že víc jak hotovost a dva hráče na púlroční hostování z toho vysekat nešlo, když se Muris rozhodl odejít. Chápu ho a ve Slavii mu to přeju - narozdíl od Harise, jehož aktuální přístup mě štve.
    Smutnej_fanda
    Smutnej_fanda

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 2
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FCVReferee 18/1/2016, 19:22

    Já nevím, rok co rok jsme blíž sestupu. Už minulý rok jsme říkali, že to už bylo o hubu. Ted je to snad ještě horší Very Happy Jak tu někdo říkal, je potřeba frajera, co má něco odehráno. Vedení se rozhodlo takhle. Jen mě štve, že za Murise přišli dva hráči na hostování a po sezoně zase budou pryč.
    FCVReferee
    FCVReferee

    Poèet pøíspìvkù : 48
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 18/1/2016, 18:50

    sema.boga napsal:
    gennaro napsal:
    FRL napsal:
    gennaro napsal:
    Smutnej_fanda napsal:Tak test Koutka skončil tak, jak jsem předpokládal. Jeho návratem do Uničova.
    Škoda, podle jeho vyjádření to vypadalo na sympaťáka, který v hlavě rozhodně nemá jen merunu. :-)

    http://fotbal.idnes.cz/fotbal-jihlava-hipp-0o7-/fotbal.aspx?c=A160118_080339_fotbal_rou

    Ale jsem zvědavej, kterého toho útočníka chtějí přivést. Že by někoho ze Slovače? :-)

    Velku otázkou je, bude-li se jednat o útočníka KVANTINÍHO, nebo KVALITNÍHO???

    Abys mohl vybírat, musíš mít z čeho, takže počítám že za A bude správná odpověď

    Možná přijde i kouzelník:-)

    Takže Lábus s Kaisrem ;-)

    By mě zajímalo, jestli z toho budete mít takovou prdel taky za rok ve 2. lize Smile No
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 18/1/2016, 18:41

    gennaro napsal:
    FRL napsal:
    gennaro napsal:
    Smutnej_fanda napsal:Tak test Koutka skončil tak, jak jsem předpokládal. Jeho návratem do Uničova.
    Škoda, podle jeho vyjádření to vypadalo na sympaťáka, který v hlavě rozhodně nemá jen merunu. :-)

    http://fotbal.idnes.cz/fotbal-jihlava-hipp-0o7-/fotbal.aspx?c=A160118_080339_fotbal_rou

    Ale jsem zvědavej, kterého toho útočníka chtějí přivést. Že by někoho ze Slovače? :-)

    Velku otázkou je, bude-li se jednat o útočníka KVANTINÍHO, nebo KVALITNÍHO???

    Abys mohl vybírat, musíš mít z čeho, takže počítám že za A bude správná odpověď

    Možná přijde i kouzelník:-)

    Takže Lábus s Kaisrem ;-)
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro gennaro 18/1/2016, 18:01

    FRL napsal:
    gennaro napsal:
    Smutnej_fanda napsal:Tak test Koutka skončil tak, jak jsem předpokládal. Jeho návratem do Uničova.
    Škoda, podle jeho vyjádření to vypadalo na sympaťáka, který v hlavě rozhodně nemá jen merunu. :-)

    http://fotbal.idnes.cz/fotbal-jihlava-hipp-0o7-/fotbal.aspx?c=A160118_080339_fotbal_rou

    Ale jsem zvědavej, kterého toho útočníka chtějí přivést. Že by někoho ze Slovače? :-)

    Velku otázkou je, bude-li se jednat o útočníka KVANTINÍHO, nebo KVALITNÍHO???

    Abys mohl vybírat, musíš mít z čeho, takže počítám že za A bude správná odpověď

    Možná přijde i kouzelník:-)

    gennaro

    Poèet pøíspìvkù : 41
    Karma : 3
    Join date : 29. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FRL 18/1/2016, 16:35

    gennaro napsal:
    Smutnej_fanda napsal:Tak test Koutka skončil tak, jak jsem předpokládal. Jeho návratem do Uničova.
    Škoda, podle jeho vyjádření to vypadalo na sympaťáka, který v hlavě rozhodně nemá jen merunu. :-)

    http://fotbal.idnes.cz/fotbal-jihlava-hipp-0o7-/fotbal.aspx?c=A160118_080339_fotbal_rou

    Ale jsem zvědavej, kterého toho útočníka chtějí přivést. Že by někoho ze Slovače? :-)

    Velku otázkou je, bude-li se jednat o útočníka KVANTINÍHO, nebo KVALITNÍHO???

    Abys mohl vybírat, musíš mít z čeho, takže počítám že za A bude správná odpověď

    FRL

    Poèet pøíspìvkù : 24
    Karma : 1
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro gennaro 18/1/2016, 11:43

    Smutnej_fanda napsal:Tak test Koutka skončil tak, jak jsem předpokládal. Jeho návratem do Uničova.
    Škoda, podle jeho vyjádření to vypadalo na sympaťáka, který v hlavě rozhodně nemá jen merunu. :-)

    http://fotbal.idnes.cz/fotbal-jihlava-hipp-0o7-/fotbal.aspx?c=A160118_080339_fotbal_rou

    Ale jsem zvědavej, kterého toho útočníka chtějí přivést. Že by někoho ze Slovače? :-)

    Velku otázkou je, bude-li se jednat o útočníka KVANTINÍHO, nebo KVALITNÍHO???

    gennaro

    Poèet pøíspìvkù : 41
    Karma : 3
    Join date : 29. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Pepiik 18/1/2016, 11:41

    Aby to nebyl Skutka ze Slavie :-)

    Pepiik

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 0
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Smutnej_fanda 18/1/2016, 09:30

    Tak test Koutka skončil tak, jak jsem předpokládal. Jeho návratem do Uničova.
    Škoda, podle jeho vyjádření to vypadalo na sympaťáka, který v hlavě rozhodně nemá jen merunu. :-)

    http://fotbal.idnes.cz/fotbal-jihlava-hipp-0o7-/fotbal.aspx?c=A160118_080339_fotbal_rou

    Ale jsem zvědavej, kterého toho útočníka chtějí přivést. Že by někoho ze Slovače? :-)
    Smutnej_fanda
    Smutnej_fanda

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 2
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 18/1/2016, 05:54

    Hunter Highlander napsal:
    Ježek napsal:Mužstvo by potřebovalo lídra, tahouna, tak jak to tvrdili trenéři, co zde působili. Můžeme jít cestou nákupu mladých talentovaných hráčů, ale musí mít  okolo sebe  i zkušené hráče, od kteréch se mohou učit a budou je v zápase kočírovat. Takovými typy boužel naši starší hráči (Marek, Vaculík..) nejsou.
    Asi tak,přátelé mám strach že letošní sezóna skončí velkým průserem. Věčně nám to vycházet nebude a absence zkušených hráčů bude asi znát. Navíc příchod Kučery (jestli vůbec přijde) nemusí a asi ani nebude spasení,ten kluk pořádně nehrál a fotbal je kolektivní sport... Rád se budu mýlit.

    Bohužel mám stejný pocity :-( .
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Hunter Highlander 17/1/2016, 22:06

    Ježek napsal:Mužstvo by potřebovalo lídra, tahouna, tak jak to tvrdili trenéři, co zde působili. Můžeme jít cestou nákupu mladých talentovaných hráčů, ale musí mít  okolo sebe  i zkušené hráče, od kteréch se mohou učit a budou je v zápase kočírovat. Takovými typy boužel naši starší hráči (Marek, Vaculík..) nejsou.
    Asi tak,přátelé mám strach že letošní sezóna skončí velkým průserem. Věčně nám to vycházet nebude a absence zkušených hráčů bude asi znát. Navíc příchod Kučery (jestli vůbec přijde) nemusí a asi ani nebude spasení,ten kluk pořádně nehrál a fotbal je kolektivní sport... Rád se budu mýlit.
    Hunter Highlander
    Hunter Highlander

    Poèet pøíspìvkù : 50
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 17/1/2016, 21:19

    Smutnej_fanda napsal:Sema.boga: Talent v 26 letech? V té době už buď fotbalista jsi, nebo nejsi. Trochu se bojím, že moc opravdu šikovných hráčů pro ligu v MSFL v jejich 26 letech nenajdeš. Ale třeba se pletu, Koutek je výjimka, angažmá v Jihlavě získá, bude posilou a já se pánům Bokšovi, Tulisovi a Fikesovi v létě rád omluvím. :-)

    No , uvidíme , jak dopadne tenhle experiment. Když , jak piše on sám , že je na tom fyzicky trošku hůř ?!
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Smutnej_fanda 17/1/2016, 21:08

    Sema.boga: Talent v 26 letech? V té době už buď fotbalista jsi, nebo nejsi. Trochu se bojím, že moc opravdu šikovných hráčů pro ligu v MSFL v jejich 26 letech nenajdeš. Ale třeba se pletu, Koutek je výjimka, angažmá v Jihlavě získá, bude posilou a já se pánům Bokšovi, Tulisovi a Fikesovi v létě rád omluvím. :-)
    Smutnej_fanda
    Smutnej_fanda

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 2
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ježek 17/1/2016, 18:01

    Mužstvo by potřebovalo lídra, tahouna, tak jak to tvrdili trenéři, co zde působili. Můžeme jít cestou nákupu mladých talentovaných hráčů, ale musí mít okolo sebe i zkušené hráče, od kteréch se mohou učit a budou je v zápase kočírovat. Takovými typy boužel naši starší hráči (Marek, Vaculík..) nejsou.

    Ježek

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 2
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 17/1/2016, 14:43

    Borr napsal:http://fotbal.idnes.cz/jihlava-koutek-pribeh-0uf-/fotbal.aspx?c=A160116_2219007_fotbal_tof

    Dobrej rozhovor

    Kluk bude třeba talent. Ale není to borec , co nám pomůže tohle jaro se záchranou.
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 17/1/2016, 11:48

    http://fotbal.idnes.cz/jihlava-koutek-pribeh-0uf-/fotbal.aspx?c=A160116_2219007_fotbal_tof

    Dobrej rozhovor
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Maty 17/1/2016, 10:21

    luui napsal:
    rafyre napsal:derby s Banickem bude taky pekny ... cheers

    Tak, mě rozhodně nepřekvapí, jesti se Baník na jaře ještě dokáže dostat před nás...
    dnes opět super výkon s Táborem Smile))

    a  o "koncepční" práci vedení svědčí i slova Tulise o Batiojovi:  "na doporučení skupiny manažerů sem přišel s tím, že by byl schopen se zviditelnit v české kopané a následně přestoupit do jiného klubu" tak nevím... shánějí oni posily, opory týmu, nebo jen kšeftíky...

    Tak Tulis jen jasně a upřímně řekl jak to funguje u exotických hráčů kteří přijdou do české ligy. Vždycky jsou za nimi manažeři. U každýho je to přeci stejný, žádný zde nechce zůstat natrvalo a chce se posunout. Pořád to ale znamená že klub za něj zaplatí velký peníze minimálně manažerovi, hráči platí plat, který je většinou vyšší než u místních hráčů a poté doufá že se hráč chytne a prosadí. A to se Batymu úplně nepovedlo. Asi dobře že se klub do podobných experimentů pouští jen vyjimečně a po sledování (hrál v Srbsku, byl tu 2x na testech). Teď jsou v něm nemalý prachy, který se úplně nezúročily. Třeba se ale ještě chytne pod Hippem.
    Maty
    Maty

    Poèet pøíspìvkù : 34
    Karma : -4
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Lufa 17/1/2016, 09:15

    AJET0 napsal:Já třeba vidím jako hlavní problém to, že tu není hráč zvučného jména. To, že jsou v Jihlavě nízký platy je asi známá věc a je to jeden z důvodů, proč odsud všichni prchaj - důvodej jsou vždy peníze. Ono s 50 tis. měsíčně se na stáří opravdu nezaopatříte. No a kdybysme měli nějakého hráče jako byl Blažek, tak ti hráči sem chodili jenom proto, že tu takovej hráč byl - nebo spíš pomohlo jim to v rozhodování. Řekli si, "Příbram, Hradec nebo Zlín, peníze mi nabízej všude stejný, ale v Jihlavě budu v kabině s Blažkem, Kolouškem a něco se od nich naučím. Dneska tomu tak není. Ale uvidíme, třeba to bude zrovna dobrý. Bokša se sice jako trenér ani mě moc nezdál, ale třeba zrovna jako manažer bude dobrej.
    ***************************

    To jo, Mešanoviče už prodal, tak třeba se mu podaří slušně bouchnout i toho druhýho a posledního slušnýho hráče - Hanyho. Laughing

    Lufa

    Poèet pøíspìvkù : 71
    Karma : -2
    Join date : 02. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Srdcaři

    Příspěvek pro AJET0 17/1/2016, 08:57

    Já třeba vidím jako hlavní problém to, že tu není hráč zvučného jména. To, že jsou v Jihlavě nízký platy je asi známá věc a je to jeden z důvodů, proč odsud všichni prchaj - důvodej jsou vždy peníze. Ono s 50 tis. měsíčně se na stáří opravdu nezaopatříte. No a kdybysme měli nějakého hráče jako byl Blažek, tak ti hráči sem chodili jenom proto, že tu takovej hráč byl - nebo spíš pomohlo jim to v rozhodování. Řekli si, "Příbram, Hradec nebo Zlín, peníze mi nabízej všude stejný, ale v Jihlavě budu v kabině s Blažkem, Kolouškem a něco se od nich naučím. Dneska tomu tak není. Ale uvidíme, třeba to bude zrovna dobrý. Bokša se sice jako trenér ani mě moc nezdál, ale třeba zrovna jako manažer bude dobrej.

    AJET0

    Poèet pøíspìvkù : 14
    Karma : 0
    Join date : 17. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty podle herniho nasazeni a postaveni v tabulce to spis vidim na ty kseftiky

    Příspěvek pro rafyre 17/1/2016, 06:36

    luui napsal:
    rafyre napsal:derby s Banickem bude taky pekny ... cheers

    Tak, mě rozhodně nepřekvapí, jesti se Baník na jaře ještě dokáže dostat před nás...
    dnes opět super výkon s Táborem Smile))

    a  o "koncepční" práci vedení svědčí i slova Tulise o Batiojovi:  "na doporučení skupiny manažerů sem přišel s tím, že by byl schopen se zviditelnit v české kopané a následně přestoupit do jiného klubu" tak nevím... shánějí oni posily, opory týmu, nebo jen kšeftíky...
    Razz Razz
    rafyre
    rafyre

    Poèet pøíspìvkù : 19
    Karma : 0
    Join date : 28. 12. 15
    Location : Florida

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro luui 17/1/2016, 01:42

    rafyre napsal:derby s Banickem bude taky pekny ... cheers

    Tak, mě rozhodně nepřekvapí, jesti se Baník na jaře ještě dokáže dostat před nás...
    dnes opět super výkon s Táborem Smile))

    a o "koncepční" práci vedení svědčí i slova Tulise o Batiojovi: "na doporučení skupiny manažerů sem přišel s tím, že by byl schopen se zviditelnit v české kopané a následně přestoupit do jiného klubu" tak nevím... shánějí oni posily, opory týmu, nebo jen kšeftíky...

    luui

    Poèet pøíspìvkù : 23
    Karma : 1
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 16/1/2016, 20:28

    Ravl napsal:Pustil jsem si rozhovor s trenérem Hippem. Jeho výraz napovídal, jak je asi spokojen s výkonem, ale hlavně s přístupem některých hráčů. Na právě probíhající fyzickou přípravu se nelze vymlouvat, týká se všech týmů. Uvidíme...

    Jak se Vám líbí nová VIP přístavba??  Stalo by za pokus přihlásit tuto perlu architektury do soutěže Stavba Vysočiny 2016. Doufejme, že přiláká nové sponzory... tongue

    Já počkám s hodnocením, až to bude dostavěný.. Zatím to samozřejmě vypadá "všelijak".
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro rafyre 16/1/2016, 20:21

    derby s Banickem bude taky pekny ... cheers
    rafyre
    rafyre

    Poèet pøíspìvkù : 19
    Karma : 0
    Join date : 28. 12. 15
    Location : Florida

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 16/1/2016, 20:19

    Pustil jsem si rozhovor s trenérem Hippem. Jeho výraz napovídal, jak je asi spokojen s výkonem, ale hlavně s přístupem některých hráčů. Na právě probíhající fyzickou přípravu se nelze vymlouvat, týká se všech týmů. Uvidíme...

    Jak se Vám líbí nová VIP přístavba?? Stalo by za pokus přihlásit tuto perlu architektury do soutěže Stavba Vysočiny 2016. Doufejme, že přiláká nové sponzory... tongue
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 16/1/2016, 17:44

    No vida, tak vyrovnaný zápas s Táborskem... pale
    Osobně jsem tedy nebyl, ale podle onlinu a ohlasu lidí, co to viděli, to asi nebyl úplně dobrej výkon.
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FRL 16/1/2016, 17:10

    Smutnej_fanda napsal:A t nejsem jen negativní, v úterý můžeme slavit výhru nad Vyšehradem. :-)

    Ono toho pozitiva moc neni ani pale

    FRL

    Poèet pøíspìvkù : 24
    Karma : 1
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FCVReferee 16/1/2016, 16:56

    Hipp není moc nadšený Very Happy
    FCVReferee
    FCVReferee

    Poèet pøíspìvkù : 48
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Smutnej_fanda 16/1/2016, 15:57

    A t nejsem jen negativní, v úterý můžeme slavit výhru nad Vyšehradem. :-)
    Smutnej_fanda
    Smutnej_fanda

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 2
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Smutnej_fanda 16/1/2016, 15:55

    No nic, potvrdilo se to, co už delší dobu říkám. Když v létě vhodně obměníme kádr, budeme mít slušný tým na druhou ligu. :-)

    Kdybych měl někomu poradit z jihlavského týmu dobrého hráče na první ligu, po odchodu Mešanoviće ukážu už jen na Hanuše.
    Smutnej_fanda
    Smutnej_fanda

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 2
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Havlik.libor 16/1/2016, 15:03

    Žádná změna k lepším zítřkům remíza s Táborskem to jen dokazuje dle mého názoru nemáme tým na první ligu.

    Havlik.libor

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 4
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 16/1/2016, 13:35

    Tak se divam na online s Taborem ?! Fakt dobry !
    .......
    ....ofsajd domacich
    .....znovu ofsajd domacich
    .....take ofsajd na druhe strane
    A to vse po dvou minutach ....super ;-)
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Smutnej_fanda 15/1/2016, 21:54

    Maty: Nikdo mi nevymluví, že práce vedení FC Vysočina je v otázce trenérů nekoncepční a náhodná. V žádném jiném prvoligovém klubu se netočí trenéři tak často, jako u nás. A jestli náš tým vždy musí probrat až výměna kouče, je to hodně špatný. Protože dříve nebo později to nevyjde...
    Smutnej_fanda
    Smutnej_fanda

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 2
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Maty 15/1/2016, 21:37

    Smutnej_fanda: Výměny trenérů nesou alespoň krátkodobej efekt. Zatím přispěly k tomu že sme nespadli. Buďme rádi aspoň za to. I Vaculík by tady určo chtěl mít kouče 10 let v kuse a vždy bez potíží uhrát střed tabulky.... na to tady ale nejsou hráči a peníze.
    A nemyslím že bychom zatím některou sezónu byli v klidu. Zatím sme se klepali vlastně pokaždý. Těžko to někdy bude při této konkurenci lepší.
    Maty
    Maty

    Poèet pøíspìvkù : 34
    Karma : -4
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Maty 15/1/2016, 21:32

    FRL napsal:
    Maty napsal:
    luui napsal:hmmm, tak už nám to začalo... a není divu že to dopadlo takto, stavět kádr pro záchranu z třetiligových fotbalistů to nejde... mně tedy bohužel přijde, že vedení staví tým pro druhou ligu... jinak mi to hlava nebere... úmyslný, řízený sestup s tím, že budou hrát v klidu 2.ligu za penízky města, vychovávat hvězdy a pak výhodně prodávat... jinak tomu nerozumím...
    jako naposled Klimenta... utržit 30M a neinvestovat nic... a teď, prodat jedinýho chlapa, který byl schopen se prosadit... když jsou na sestup... to jsem zvědav na tu posilu co za něj má přijít... zlatý voči...

    Tak sem myslel, že dementní příspěvky zde bude psát jenom FRL. Toto vážně může napsat jen debil či nepřítel klubu. Proboha, tak proč ten Vaculík do ligy vůbec postoupil, rve prachy do přestupů a mění trenéry. Vždyť by to mohl hrát s juniorama, ne? Ach jo. Značku luui si ale vyvabuji z ofic fóra, kde jeho blbý černý vize stejně nikdy nebyly naplněný, tudíž sem v klidu.

    Celkem by mě zajímalo, jaký přestupy máš na mysli? Ty mladý, který nikdy člověk neví, jak se vybarví? To fakt nemyslíš vážně! Šilinger, Teplý nebo Marcin... všichni přicházeli jako nadějný mladíci a kde jsou dneska? Marcin, tu ještě neodehrál za A tým jeden celej zápas! Takže pokud mé příspěvky nemusíš, tak je prostě nečti  Exclamation
    Je vidět, že zase asi tak dementní nebudou, pokud je ventiluje více lidí!!!

    Proboha, na světě neexistuje klub kterýmu by vyšly všechny přestupy!!! Pokud by FCV nevyšel žádnej jak naznačuješ, tak asi dřepí max ve II. lize. A to nemluvím o všech těch talentech co Vysočina koupila v mládežnickém věku z regionálních klubů a teď sou z nich reprezentanti nebo hrajou ve špičkovejch mančaftech, A Marcinovi osobně ještě věřím že neřekl poslední slov.
    Maty
    Maty

    Poèet pøíspìvkù : 34
    Karma : -4
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 15/1/2016, 20:44

    http://jihlavsky.denik.cz/fotbal_region/jihlava-je-pro-me-priorita-rika-fotbalovy-zaloznik-velkeho-mezirici-robin-demet-20160110.html

    Zajímavý sice jsem slyšel, že by se mohl vrátit, ale po tom co už máme v kádru 30 kopaček jsem nečekal, že by to ještě bylo aktuální
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Lufa 15/1/2016, 20:02

    Ravl napsal:Promiňte, ale nemohu souhlasit s tvrzením, že každoroční boj FCV o udržení mezi domácí elitou znamená, že není o co hrát. To je demagogie. Nejvyšší soutěž je automaticky nejsledovanější a také nabízí nejkvalitnější fotbalové mače u nás. Pokud máte rádi fotbal jako takový, nevím co si přát víc?? Druhou ligu?? Tomu nerozumím. Je to boj o každý bod, takže tvrzení, že není o co hrát je hodně mimo. Exclamation
    Tak on by se i ten každoroční boj o záchranářský body dal skousnout ale muselo by se na ten fotbal dát hlavně koukat.
    Pokud to je ale holomajzna, kde si neumí hráči nahrát na 5 metrů ,okořeněná náhodnými výkopy směrem kamsi na soupeřovu polovinu, tak potom to je věc názoru nakolik jsou lidi rádi že se tu za 120 let dostal fotbal do nejvyšší ligy a jak připomíná mluvčí, že to FCV stojí nemalý peníze včetně provozování vebových stránek. Smile
    Já osobně si pod slovem fotbal představuju krapet něco jinýho.

    Lufa

    Poèet pøíspìvkù : 71
    Karma : -2
    Join date : 02. 01. 16

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 15/1/2016, 19:39

    Promiňte, ale nemohu souhlasit s tvrzením, že každoroční boj FCV o udržení mezi domácí elitou znamená, že není o co hrát. To je demagogie. Nejvyšší soutěž je automaticky nejsledovanější a také nabízí nejkvalitnější fotbalové mače u nás. Pokud máte rádi fotbal jako takový, nevím co si přát víc?? Druhou ligu?? Tomu nerozumím. Je to boj o každý bod, takže tvrzení, že není o co hrát je hodně mimo. Exclamation
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FRL 15/1/2016, 18:42

    Maty napsal:
    luui napsal:hmmm, tak už nám to začalo... a není divu že to dopadlo takto, stavět kádr pro záchranu z třetiligových fotbalistů to nejde... mně tedy bohužel přijde, že vedení staví tým pro druhou ligu... jinak mi to hlava nebere... úmyslný, řízený sestup s tím, že budou hrát v klidu 2.ligu za penízky města, vychovávat hvězdy a pak výhodně prodávat... jinak tomu nerozumím...
    jako naposled Klimenta... utržit 30M a neinvestovat nic... a teď, prodat jedinýho chlapa, který byl schopen se prosadit... když jsou na sestup... to jsem zvědav na tu posilu co za něj má přijít... zlatý voči...

    Tak sem myslel, že dementní příspěvky zde bude psát jenom FRL. Toto vážně může napsat jen debil či nepřítel klubu. Proboha, tak proč ten Vaculík do ligy vůbec postoupil, rve prachy do přestupů a mění trenéry. Vždyť by to mohl hrát s juniorama, ne? Ach jo. Značku luui si ale vyvabuji z ofic fóra, kde jeho blbý černý vize stejně nikdy nebyly naplněný, tudíž sem v klidu.

    Celkem by mě zajímalo, jaký přestupy máš na mysli? Ty mladý, který nikdy člověk neví, jak se vybarví? To fakt nemyslíš vážně! Šilinger, Teplý nebo Marcin... všichni přicházeli jako nadějný mladíci a kde jsou dneska? Marcin, tu ještě neodehrál za A tým jeden celej zápas! Takže pokud mé příspěvky nemusíš, tak je prostě nečti Exclamation
    Je vidět, že zase asi tak dementní nebudou, pokud je ventiluje více lidí!!!

    FRL

    Poèet pøíspìvkù : 24
    Karma : 1
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Smutnej_fanda 15/1/2016, 18:39

    "Jen blázen může při pohledu na účastníky ligy čekat že každou sezonu budeme od začátku hrát v klidu."

    Kterou sezonu po návratu do ligy jsme rozjeli jinak, než příšerně? :-) Úvod soutěže se nám vydařil jen první rok - pod panem Komňackým - kdy jsme těžili z nováčkovského nadšení, Venci Kolouška a Standy Tecla.
    Smutnej_fanda
    Smutnej_fanda

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 2
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Smutnej_fanda 15/1/2016, 18:35

    Výměny trenérů nesou efekt? Na jak dlouho? Který trenér tu dokončil i druhou sezonu po svém příchodu?
    Smutnej_fanda
    Smutnej_fanda

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 2
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Maty 15/1/2016, 17:56

    Smutnej_fanda napsal:Maty: Říká se, že s jídlem roste chuť. Všichni jsme rádi, že je v Jihlavě první liga, ale na to už si lidi tak trochu zvykli. Teď chtějí víc, než se každý rok jen zachránit. Chtějí vidět výhry, tým v klidné středu, nebo v horní polovině tabulky. Zvlášť, když vedení často a rádo mluví o pohárech...

    A co je místo toho? Dno tabulky, stálě výměny trenérú, odchody skoro každého, kdo něco ukáže. To je demotivující.

    Bojím se bojím, abychom na podzim nechodili na Sokolov, Táborsko a další špeky. :-)

    Každej kdo si spočítá 1 + 1 musí odchody hráčů chápat.... je zázrak že se tyto hráče daří nahrazovat... teda zatím. Co je klidný střed tabulky... v tom je teď možná jen Zlín, kterej je na nováčkovský euforii. Na 8 plac máme "jen" 4 body. Jen blázen může při pohledu na účastníky ligy čekat že každou sezonu budeme od začátku hrát v klidu. Z mýho pohledu jde liga navíc stále nahoru a bude to těžší a těžší. Chápu i výměny trenérů, když nesou efekt tak proč ne. Aspoň je vidět že se klub chce zachránit.
    Podle mne v týhle republice a v Jihlavě zvlášť lidi raději kritizujou, nedokážou myslet pozitivně a fotbal si užít. Taky si kladu otázku jestli lidi v tom našem hokejovým kraji fotbalu vůbec rozumí
    Maty
    Maty

    Poèet pøíspìvkù : 34
    Karma : -4
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Smutnej_fanda 15/1/2016, 17:35

    Maty: Říká se, že s jídlem roste chuť. Všichni jsme rádi, že je v Jihlavě první liga, ale na to už si lidi tak trochu zvykli. Teď chtějí víc, než se každý rok jen zachránit. Chtějí vidět výhry, tým v klidné středu, nebo v horní polovině tabulky. Zvlášť, když vedení často a rádo mluví o pohárech...

    A co je místo toho? Dno tabulky, stálě výměny trenérú, odchody skoro každého, kdo něco ukáže. To je demotivující.

    Bojím se bojím, abychom na podzim nechodili na Sokolov, Táborsko a další špeky. :-)
    Smutnej_fanda
    Smutnej_fanda

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 2
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Maty 15/1/2016, 14:59

    Lufa napsal:
    Maty napsal:
    Lufa napsal:Po delší době jsem kouknul na forum FCV. Fuks je fakt neskutečnej mimoň. Opravdu tam není stránka, kdy by nezmiňoval jak klub cpe těžký prachy do webu.  

    Jako urážět Míru Fukse, kterej by se pro FCV rozkrájel, může fakt jen mimoň.Rozhodně ne ten kdo fandí FCV.

    Koho jsem jak urážel ??  Je rozdíl být fanoušek a zaslepenec. A u Fukse to s tou zaslepeností je fakt neskutečný.
    Ty jeho neustálý nářky jak klub do všeho cpe "nemalý"peníze a co dokázali za 120 let. Pokud má opravdu potřebu všem připomínat jak je pro klub drahý placení vebových stránek , tak ať se na to vys*erou a stránky zruší. Třeba tím ušetří na pořádný hráče, kteří nebudou dostávat nářez skoro v každým zápase.

    No jestli to od tebe spíš není zaujatost nebo dokonce hloupost. Vždy se snaží upozornit na to že klub dává prachy nejen do hráčů ale i do budoucna, to je jenom dobře... a nemluví o tom jak je drahej provoz webu, ale o tom že klub neplatí a neprovozuje web pro to, aby tam anonymové nadávali vedení a plácali blbosti, který si pak veřejnost často přebírá jako pravdu. Stejně tak snad není nic špatnýho na tom že zaslepeným fandům občas připomene že současný úspěchy (jo, vážně myslím že fotbal u nás je nyní úspěšný) fotbalu nejsou jen tak. Krajskej přebor a divizi nepamatuju, každopádně historii fotbalu tady nemáme fakt žádnou. Podle keců na fórech mám často pocit že fanoušci v Jihlavě si prvoligovýho fotbalu neváží, ani si ho nezaslouží. Co by za to dali v jiným normálním českým městě který má lehce přes padesát tisíc lidí.
    Maty
    Maty

    Poèet pøíspìvkù : 34
    Karma : -4
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Sponsored content


    Sponsored content


    Návrat nahoru Goto down

    Strana 14 z 20 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next

    Návrat nahoru

    - Similar topics

     
    Povolení tohoto fóra:
    Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru