Hledat

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Diskuzní fórum
pro Lufa 15/12/2017, 18:35

» Diskuzní fórum
pro Lufa 21/10/2016, 20:30

» Informace pro diskutující
pro Admin 26/12/2015, 22:22

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

[ Zobrazit celý seznam ]

Nejvíce zde bylo současně přítomno 21 uživatelů dne 27/2/2016, 16:55

Diskuzní fórum

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa za 15/12/2017, 18:35

jiri kejnovsky napsal:Myslím, že tímto je završen rozprodej kvalitních hráčů FCV. Dle výsledkové a herní úrovně našich dorostů a juniorky asi nelze vsadit ani na zásadní konsolidaci týmu z vlastních zdrojů.  Vypadá to tedy, že v rámci finančních možností Vysočiny nám bude zpátky II. liga slušet.

Tak zase alespoň víme, že za 5 let  působení v 1.lize se dají rozprodat všichni talentovaní hráči z Jihlavy a okolí který FCV vybrakovala u jiných týmů.

Lufa

Poèet pøíspìvkù : 67

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za 12/12/2017, 21:21

V českém fotbalu je asi možný úplně všechno. Žumpa nad žumpu. Snad Dukla udrží extraligu, aby bylo na co v příštím roce chodit bounce bounce

Pelta se chce vrátit do fotbalu. Ale bude to těžké, promluvil po měsících mlčení
http://www.ceskatelevize.cz/sport/fotbal/cesky-fotbal/365728-pelta-se-chce-vratit-do-fotbalu-ale-bude-to-tezke-promluvil-po-mesicich-mlceni/
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 166

Zobrazit informace o autorovi http://fcvysocina.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miki za 9/12/2017, 10:02

Ještě zbývá Ikaunieks a prvoligové dveře jsou definitivně zavřené.A okamžitý návrat jako u Olomouce se konat nebude,tomu nevěřím.Ušetřím za permici a pokuď vůbec půjdu na fotbal,tak pouze na trochu zajímavýho soupeře a hlavně za pěknýho počasí.Snad se zachrání aspoň Dukla...

Miki

Poèet pøíspìvkù : 71

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro jiri kejnovsky za 8/12/2017, 10:52

Myslím, že tímto je završen rozprodej kvalitních hráčů FCV. Dle výsledkové a herní úrovně našich dorostů a juniorky asi nelze vsadit ani na zásadní konsolidaci týmu z vlastních zdrojů. Vypadá to tedy, že v rámci finančních možností Vysočiny nám bude zpátky II. liga slušet.

jiri kejnovsky

Poèet pøíspìvkù : 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za 7/12/2017, 18:37

No, tak Hanuš do Jablonce... Čekal jsem, kdy to přijde. cheers
Admin
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miki za 4/12/2017, 09:29

Můj názor je,že Vysočina o sobě už rozhodla! Z toho se nevyhrabou,10b. za podzim je tragédie.Kolikátou sezonu se to opakuje? To už není náhoda.V trenérovi to evidentně není,protože ať tu byl kdokoli, začali vždycky stejně.V hráčích - kolektiv se zase až tak nezměnil,měli by být sehraný.Je jasný ,že se jich hodně jenom veze a nedávají do toho max.Myslím,že je něco špatně v klubu samotným.Asi by to chtělo nějákou hlubší,nezávislou analýzu od někoho,kdo se tímhle zabývá.

Miki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Borr za 3/12/2017, 21:39

Koukal jsem na první poločas a přestože jsme vedli, tak by odpovídal stav 3:1, výkon bída, druhej jsem (asi naštěstí) neviděl.. Jestli se řádně neposílí, tak už nás sešup nemine
Borr

Poèet pøíspìvkù : 116

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Looser za 2/12/2017, 18:12

Jsme tam, kam asi patříme. Kádr se za poslední dva roky moc nezměnil a trvale se plácá u dna tabulky. Loni jsme se zachránili zázrakem. Jsem zvědavý, co se bude přes zimu dít.

Looser

Poèet pøíspìvkù : 2

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro serval43 za 2/12/2017, 17:33

Kopecký a Staněk ať se vrátí odkud přišli...a Tulise si vezmou sebou...
serval43

Poèet pøíspìvkù : 136

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za 2/12/2017, 13:53

Borr napsal:Musím reagovaz sám na sebe, přesně co jsem napsal před 14 dny se vyplnilo, výkon jedna velká ostuda..  Evil or Very Mad

Borr napsal:
Miki napsal:No konečně!Včera fotbal na kterej se dalo koukat.Zaviška 2 goly-super,ale u mě nejlepší hráč Fulnek.Sledoval jsem ho celej zápas,ten kluk tam jezdil jako motorová myš,byl prostě u všeho.Perfektní výkon.Bodík ze Sparty dáme a na závěr 3b s Brnem,ať se máne na jaře od čeho odpíchnout cheers

Já mám ze zápasu s Brnem obavy, vždycky když jsme podali dobrý výkon proti silnějšímu celku, tak jsem pak schopni podat bídnej výkon proti slabšímu celku. A Brno bude hrát úplně jinak než Liberec, jehož útočná hra nám vyhovovola. Jestli podáme takhle kvalitní výkon proti Brnu, tak budu překvapenej.

Upřímně, já odcházel v 53. minutě... pale
Admin
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Borr za 24/11/2017, 21:53

Musím reagovaz sám na sebe, přesně co jsem napsal před 14 dny se vyplnilo, výkon jedna velká ostuda.. Evil or Very Mad

Borr napsal:
Miki napsal:No konečně!Včera fotbal na kterej se dalo koukat.Zaviška 2 goly-super,ale u mě nejlepší hráč Fulnek.Sledoval jsem ho celej zápas,ten kluk tam jezdil jako motorová myš,byl prostě u všeho.Perfektní výkon.Bodík ze Sparty dáme a na závěr 3b s Brnem,ať se máne na jaře od čeho odpíchnout cheers

Já mám ze zápasu s Brnem obavy, vždycky když jsme podali dobrý výkon proti silnějšímu celku, tak jsem pak schopni podat bídnej výkon proti slabšímu celku. A Brno bude hrát úplně jinak než Liberec, jehož útočná hra nám vyhovovola. Jestli podáme takhle kvalitní výkon proti Brnu, tak budu překvapenej.
Borr

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro serval43 za 24/11/2017, 21:42

oprava zápasů doma 7, ale to nic nemění na podstatě věci...
serval43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro serval43 za 24/11/2017, 21:31

po dnešku je jasný, že FCV sestoupí, 10 bodů z 15 zápasů a už jen 6 zápasů doma, letos už se zázrak nestane, ale FCV to může jen pomoc vyčistit zatuchlý smrad a namyšlenost a neschopnost vedení FCV...
serval43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Borr za 7/11/2017, 13:31

Borr

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hunter Highlander za 5/11/2017, 20:10

Včera opravdu bojovný dobrý výkon, musím pochválit všechny. Druhý gól Závišky byl fantastickej.
Hunter Highlander

Poèet pøíspìvkù : 50

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miki za 5/11/2017, 19:28

No konečně!Včera fotbal na kterej se dalo koukat.Zaviška 2 goly-super,ale u mě nejlepší hráč Fulnek.Sledoval jsem ho celej zápas,ten kluk tam jezdil jako motorová myš,byl prostě u všeho.Perfektní výkon.Bodík ze Sparty dáme a na závěr 3b s Brnem,ať se máne na jaře od čeho odpíchnout cheers

Miki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za 1/11/2017, 20:27

Koukám, že obě fóra jsou chcíplá... No, není se asi čemu divit. V sobotu má dcera do 15h oslavu 7. narozenin, takže to mám tento víkend vyřešené bounce
Admin
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro serval43 za 20/10/2017, 21:46

teď jsem se ještě díval na tiskovku, pane Kopecký, běžte už do prde...
serval43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro serval43 za 20/10/2017, 21:40

jinak dnešní sestava i střídání - další podělaný zápas Kopeckýho, má to už za pár.....
serval43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro serval43 za 20/10/2017, 18:31

Krejčí si vsadil na klokany, kurs nebyl špatnej...
serval43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro serval43 za 15/10/2017, 09:58

samozřejmě, že trenér pracuje s materiálem, který má, ale už mě ser.. jeho řeči o tom, škoda, že....Prostě má pojmenovat věci tak jak jsou a nebát se kritiky hráčů. Loajální trenér vedení je nám k ničemu. Pivarník odmítl trénovat před sezónou FCV , protože chtěl změny v kádru a ty mu vedení nechtělo slíbit, teď trénuje v Brně a Brno hned vyhrálo. K čemu je trenér s kecama o tom, že byla škoda, že Dvořák nedal gól, Dvořák gól nedal protože je kopyto a nemá v kádru co dělat. Jeden zápas s 20, kdy zahraje dobře je trochu málo. Kromě Ikauniekse, není nikdo schopný dát gól, a to jeden (ne jediný) z problémů. Tak proč do prkýnka trenér neřekne, že v kádru chybí hráči (útočníci či ofenzivní záložník) schopný dát gól. Proč pořád ty kecy, co kdyby, na hráče není žádný tlak, Kopecký i vedení se tváří pohoda a klídek....
serval43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miki za 15/10/2017, 07:05

To už ani nemá cenu se rozčilovat..ale.To opravdu není jenom o trenérovi.Kolik už se jich tady vystřídalo a je to pořád stejný.Tady je něco špatně v samotným klubu.Není přece možný už několikátou sezonu začínat takhle.10 zápasů= 21b, máme 1/3,10 zápasů - 6 penalt proti nám ..? Hráči - kolik z nich má na 1.ligu,nebo je nějáka špatná chemie ve složení týmu...? Není tady žádnej tahoun,lídr kterej by je vyburcoval,nakopal do prdele.A pokuď někdo vyčnívá z řady( Ikaunieks),tak když né v zimě tak určitě na jaře mění dres.

Miki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro serval43 za 14/10/2017, 19:09

kolikrát od začátku sezóny kecal Kopecký, kdyby FCV dala první gól, tak by se zápas vyvíjel jinak, dnes první gól a klasika, zase jeden u poločasů tragický - dnes ten druhý...Kopecký ven!!!
serval43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro serval43 za 14/10/2017, 18:59

Kopecký ať jde do prd.le!!!
serval43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro D.C za 2/10/2017, 08:42

nedá se hrát jen s odchovanci , jen vím jak to je v Dukle s mládeží , junioři raději odcházejí hrát jinam atd.....

za FCV hraje z odchovanců Vaculík , Štěpánek , Rabušic,Kryštůfek ...je to málo. Nedávno jsem psal , že práce s mládeží se moc nedaří ...nepodařilo se zúročit silné ročníky 90 ,92......
V Jablonci , hrají dva dobře..... Tecl , Masopust!!

D.C

Poèet pøíspìvkù : 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lufa za 2/10/2017, 07:54

ještě k Dukle , kdo tam má dítě , bude se smát . Odchovanci odcházejí a přicházejí žoldáci !!

A proč by se měl někdo smát, nebo fakt máš pocit že ELH se dá hrát pouze s odchovancema ? Mimochodem, kolik odchovanců hraje za FCV ?

Lufa

Poèet pøíspìvkù : 67

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro D.C za 2/10/2017, 06:14

bohužel , špatné střídání , bylo potřeba posílit střed hřiště.......trenér chtěl vyhrát brejkem.....
Na druhou stranu , jeden z nejlepších týmů co tady hrál , Olomouc hrála moc dobře.

D.C

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro serval43 za 1/10/2017, 21:04

Kopecký po zápase, to jsou zase kecy... Aby si brzy nebalil kufry...Olomouc měla před startem I. ligy papírově daleko horší hráčský materiál a co s ním trenéři udělali, od Kopeckého jsme čekal daleko víc...
serval43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Borr za 1/10/2017, 20:56

Dneska to byla teda hrozná bída, Olomouc běhala a hrála, my jsme stáli a čuměli, všichni jako zpomalený filmy, obrana děravá jako řešeto a přihrávky nedáme na 2-3 metry.. Sad
Borr

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro serval43 za 1/10/2017, 19:27

dneska tomu dal Kopecký střídáními korunu, nerozehraného Marcina a Daníčka místo Urblíka... II. liga se zase přiblížila...
serval43

Návrat nahoru Goto down

ještě k Dukle , kdo tam má dítě , bude se smát . Odchovanci odcházejí a přicházejí žoldáci !!

Příspěvek pro D.C za 1/10/2017, 14:20

David_Zeman napsal:Pozitivní je, že to přehnaný sebevědomí se jim může dnes rychle vymstít. Stejně tak jako tvrdí, že Hroňas byl náš nejlepší hráč, to nás moc nakoukaný nemá. Nic proti Hroňasovi, ale víc než fotbalista to byl spíš běžec. Smile

jivys napsal:Na fotbal už nechodím, ale musím se tu omluvit všem  okolo Dukly. To jak to dělá Ščerban s Vlčákem a jak hrají podceňovaní hráči je prostě fantazie. Fotbal po pěti letech v lize šel totálně do kopru a už tu ani nikoho moc nezajímá. Kdo za to může ať si každý udělá názor sám. Tady je ale jeden moc pěkný článek, bohužel takto to v klubu opravdu je.

http://jihlavsky.denik.cz/fotbal_region/olomoucky-texl-se-tesi-na-trenera-jihlavy-a-jilka-prosi-o-ctyrdenni-volno-20170930.html

D.C

Návrat nahoru Goto down

Hronek byl platný hráč , ale ekonomika je neúprosná ! Ono ani v Olomouci nebude hodně peněz.....možná proto dostal Texl příležitost , ve 23-24 letech.

Příspěvek pro D.C za 1/10/2017, 14:18

David_Zeman napsal:Pozitivní je, že to přehnaný sebevědomí se jim může dnes rychle vymstít. Stejně tak jako tvrdí, že Hroňas byl náš nejlepší hráč, to nás moc nakoukaný nemá. Nic proti Hroňasovi, ale víc než fotbalista to byl spíš běžec. Smile

jivys napsal:Na fotbal už nechodím, ale musím se tu omluvit všem  okolo Dukly. To jak to dělá Ščerban s Vlčákem a jak hrají podceňovaní hráči je prostě fantazie. Fotbal po pěti letech v lize šel totálně do kopru a už tu ani nikoho moc nezajímá. Kdo za to může ať si každý udělá názor sám. Tady je ale jeden moc pěkný článek, bohužel takto to v klubu opravdu je.

http://jihlavsky.denik.cz/fotbal_region/olomoucky-texl-se-tesi-na-trenera-jihlavy-a-jilka-prosi-o-ctyrdenni-volno-20170930.html

Naposledy upravil D.C dne 2/10/2017, 06:52, celkově upraveno 1 krát

D.C

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro David_Zeman za 1/10/2017, 13:46

Pozitivní je, že to přehnaný sebevědomí se jim může dnes rychle vymstít. Stejně tak jako tvrdí, že Hroňas byl náš nejlepší hráč, to nás moc nakoukaný nemá. Nic proti Hroňasovi, ale víc než fotbalista to byl spíš běžec. Smile

David_Zeman

Poèet pøíspìvkù : 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro jivys za 1/10/2017, 11:39

Na fotbal už nechodím, ale musím se tu omluvit všem okolo Dukly. To jak to dělá Ščerban s Vlčákem a jak hrají podceňovaní hráči je prostě fantazie. Fotbal po pěti letech v lize šel totálně do kopru a už tu ani nikoho moc nezajímá. Kdo za to může ať si každý udělá názor sám. Tady je ale jeden moc pěkný článek, bohužel takto to v klubu opravdu je.

jivys

Poèet pøíspìvkù : 24

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Borr za 26/9/2017, 22:07

Zůstaň doma, jestli to vyjde i potřetí, tak je definitivní, že za špatné výkony posledních sezón můžeš ty Very Happy
Miki napsal:Ať jsem z nějákého důvodu nešel na dva poslední domácí zápasy (Dukla,Baník)tak jsme vyhráli.Mám jít v neděli na Olomouc- 0b.nebo mám zůstat doma - 3b ? Laughing
Borr

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro jiri kejnovsky za 26/9/2017, 14:52

To: Miki
Jako šalamounské řešení bych viděl jít tak na 60 - 70min a pak odejít. Oni to pak dotáhnou do vítězného konce....
... něco uvidíš a body zůstanou doma

jiri kejnovsky

Poèet pøíspìvkù : 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miki za 26/9/2017, 11:35

Ať jsem z nějákého důvodu nešel na dva poslední domácí zápasy (Dukla,Baník)tak jsme vyhráli.Mám jít v neděli na Olomouc- 0b.nebo mám zůstat doma - 3b ? Laughing

Miki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro D.C za 25/9/2017, 10:49

Kliku jsme měli , ale hráči bojovali až do konce . Za to jim patří poděkování . Penalta , přísná ! Výkon neurovnaný , málo kvality od hráčů !
Keresteš , Rosa , Fulnek hodně málo ukázali. Vaculík a Urblík ? Moc jim to vedle sebe nešlo , oba chtějí rozehrávat a málo napadají......
Ale i tak to na Baník stačilo.
Jen musíme závidět Baníku fanoušky ! My když dáme na 2:1 , je polovina domácích diváků naštvaná !! To je moc smutný !!!!
Ještě porazit Olmíky a bude veseleji!!!

D.C

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Vomi za 25/9/2017, 09:55

To jsme zas měli z prdele kliku, ale aspoň že tak.
Vomi

Poèet pøíspìvkù : 57

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro D.C za 23/9/2017, 20:04

Jen by mě zajímalo , proč Jugas nedostal červenou , v zápase se Zlínem. Náš Tlustý za stejný zákrok , minulé kolo , ano. Že by jiný metr ?

D.C

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za 21/9/2017, 15:18

Přesouvám jeden příspěvek, který se dostal do samostatného vlákna.

Prodej Hronka ?
Příspěvek pro D.C za Wed 6 Sep 2017 - 11:31

Proč se prodal Hronek ? Asi ekonomická situace klubu nebude růžová. Penízky se hledají těžce , jak FCV , tak Dukla.
Kdo za Hronka , musíme z vlastních zdrojů ho nahradit a podívat se kde je například naše vynikající mládež ? Proč neproudí nová mladá krev do "A" týmu ? Tulis si udržoval svoje kamarádíčky a těm se pracovat moc nechtělo , tam bych viděl zakopaný pes , ve sportovním úseku !!
Jinak přeji všem Sparťanům a Slávistům z Vysočiny , aby se trošku zamysleli nad svým chováním a uvědomili si kde mají kořeny !!
Admin
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro D.C za 21/9/2017, 12:41

Slušný , od ředitele.... a jdeme v neděli všichni fandit !!  Potřebujeme body!!

D.C

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro D.C za 18/9/2017, 07:10

Ostuda , nic jiného!!!

D.C

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miki za 17/9/2017, 20:07

To jsou neskutečný sračky,ať tahnou z ligy.Podporovat je opravdu nemá cenu.Vždyť je to několik sezon pořád stejný a to snad nemůže být náhoda.

Miki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Borr za 17/9/2017, 19:09

Další ostuda a jsme zase na "svém" místě tabulky. Nechápu Tlustého za ten nesmyslný zákrok a pak už to bylo o ničem, většina týmů je i v 10 schopná hrát kloudnou partii, my jsme hráli totální tužku..
Borr

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro serval43 za 17/9/2017, 15:42

tak do Jablonce zbytečná cesta, vše zase při starém...II. liga za dveřmi...
serval43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Havlik.libor za 13/9/2017, 07:52

Aha tak že jsem fanda a kvůli fotbalům v neděli si vyplácám dovolenou je vymyšlenej důvod jo to teda sory na fotbal v nepopulární dny jsen si ji za ty léta vyplácal dost až budu v důchodu ať si hrají třeba ve středu a neděle je prostě nakokot nazdar.

Havlik.libor

Poèet pøíspìvkù : 39

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro D.C za 13/9/2017, 06:55

to je asi tak , buď jsi fanda a fotbal máš rád , nebo si vymýšlíš nějaké důvody , proč nadávat.

D.C

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Havlik.libor za 13/9/2017, 05:12

Myslel jsem nechuť chodit na fotbal.

Havlik.libor

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Havlik.libor za 13/9/2017, 05:10

Už mne ty neděle začínaj srát vše se dělá pro fanoušky ale u nás se jen ustupuje hokeji a jde se na ruku Penovi budou se divit až lidi přestanou chodit v neděli navečer bude mít čím dál víc lidí chuť chodit na fotbal.

Havlik.libor

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: