Hledat

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Diskuzní fórum
pro Vomi 22/6/2017, 17:09

» Diskuzní fórum
pro Lufa 21/10/2016, 20:30

» Informace pro diskutující
pro Admin 26/12/2015, 22:22

June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar

Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

[ Zobrazit celý seznam ]

Nejvíce zde bylo současně přítomno 21 uživatelů dne 27/2/2016, 16:55

Diskuzní fórum

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro serval43 za 30/11/2016, 17:52

nejhorší je, že rozpočtem cca 70-75 mil. Kč, FCV do I. ligy patří, ale co vedení dlouhodobě předvádí při tvorbě kádru A mužstva, tím patří někam do okresu. Kdyby takové kecy řekl Tulis v jakékoliv jiném fotbalovém klubu v obdobné situaci, tak má od majitele klubu okamžitého padáka, jen v Jihlavě, se nic neděje, díky slepé víře Vaculíka v Tulise jde I. ligový fotbal do kytek...
serval43

Poèet pøíspìvkù : 110

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miki za 30/11/2016, 13:11

Tulise jsem si vždycky vážil za to,co pro jihlavskej fotbal udělal a i jeho zásluhou se dostal do ligy.Teď při vyslovení jeho jména jsem naježenej jako starej pes a vyráží mi kopřivka.Je to větší žvanil ,než ta verbež v parlamentu.A jeho poslední článek na ofiko stránkách to jenom dokazuje.To jsou tak neskutečný žvásty,kterejma nás krmí už několik sezón.

Miki

Poèet pøíspìvkù : 64

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro milan jihlavský za 29/11/2016, 22:03

Tak toto pouze podepíšu!!!! Crying or Very sad Proboha to je alibismus nejvetší kategorie.... Těžko na vysočině,vysočina je chudá apod............ Malý je kdo má malých cílů.
Fandím jihlavskému fotbalu cca 30 let- snil jsem o divizi-to byla soutěž na úrovni, když se postoupilo do MSFL byl jsem v rauši - ll.liga to už byl jiný vesmír - 1.liga - člověk byl ve valhale, ale když vidím, že za polovinu peněz by se dalo dělat jednou tolik muziky....proboha pane Tulis-buďte už v reálu............
milan jihlavský

Poèet pøíspìvkù : 33

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro serval43 za 29/11/2016, 16:33

Tulis - Stále jsem přesvědčen, že máme dobré mužstvo a kvalitní realizační tým. Kdyby tomu tak bylo, tak se to v 15 kolech musí projevit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§. A pokračování blábolů Tulise "Myslíme si, že hráčský kádr je dostatečně kvalitní. Rozhodně však bude po skončení podzimní sezóny ze strany sportovního manažera a trenérů podroben důkladné analýze. Zvážíme, kde nás tlačí bota. Dílčí změny na naší soupisce mohou nastat třeba i ve vazbě na fotbalisty, kteří nyní hostují ve II. lize. Takže posily nebudou a kádr doplníme o hráče hostující v II. lize, kteří se z drtivé většiny neprosazují ani v této nižší soutěži!!!!!!. Pane bože za co trestáš fanoušky jihlavského fotbalu, pane Tulise běžte už do prd......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
serval43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Borr za 27/11/2016, 20:01

Divný je, že i když jsme posílili celkem dobře - Zoubele, Ikaunieks, Rabušic, Rosa, Urblík.. tak hrajeme tužku, to mi hlavu nebere... něco shnilého je v tom... Embarassed
Borr

Poèet pøíspìvkù : 105

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za 27/11/2016, 16:24

No, opravdu "kvalitní" utkání dvou týmů, které si tu druhou ligu momentálně zaslouží. 15 zápasů, 1 výhra a 10 vstřelených branek mluví za vše...
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 156

Zobrazit informace o autorovi http://fcvysocina.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Borr za 27/11/2016, 11:26

Já nějak nechápu proč zase nehrál Batioja, minule jeden z nejlepších.. Doufám, že už konečně posadí Dvořáka, dá na střed Zoubeleho
Borr

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro luui za 26/11/2016, 23:22

...ale zas pravda... neplašil bych... mám Dvořáka, máme Šamánka...... :-)))))

luui

Poèet pøíspìvkù : 23

Návrat nahoru Goto down

.

Příspěvek pro luui za 26/11/2016, 23:18

tak, za mě je to tak, že jedinýho hráče shopnýho dopředu něco dokázat "půjčilo" naše super vedení Zlínu... tady má u mě hlavní zásluhy Hipp, on rozhodoval koho si tu nechá... za mě zásadní chyba, mít Harise máme o 6 bodů víc a jsme jinde.. takto?? sestup.....

luui

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro serval43 za 26/11/2016, 17:00

gratulace k vydřené a šťastné remíze potvrzující Tulisovi II. ligové ambice. Výkon ve II. poločase gradoval, větší hnus už snad ani nejde hrát...
serval43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dihol59 za 26/11/2016, 16:58

Na to se nedá koukat,to kopyto Dvořákovo se netrefí do brány z malého vápna,hrůza affraid Bohužel II.liga se nám rapidně přibližuje Evil or Very Mad
Dihol59

Poèet pøíspìvkù : 42

Návrat nahoru Goto down

z onlajnu

Příspěvek pro dozlo za 26/11/2016, 16:56

Poslední minuty utkání se neodehrávají v nejvyšším tempu. Ani jeden z týmů se nežene dopředu. Oba celky se soustředí především na defenzívu. Typicka Bílkovina. Tenhle manšaft je už teď druholigovej.

dozlo

Poèet pøíspìvkù : 2

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Borr za 26/11/2016, 16:39

A Dvořák ze 4 metrů netrefí bránu..

serval43 napsal:jo, jo forma stoupá, na hřišti posledního za první poločas 0 gólů, 1 střela na branku...seno a vidle a II. liga...
Borr

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro serval43 za 26/11/2016, 16:13

jo, jo forma stoupá, na hřišti posledního za první poločas 0 gólů, 1 střela na branku...seno a vidle a II. liga...
serval43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hunter Highlander za 24/11/2016, 19:08

serval43 napsal:a Bílek je spokojen, mužstva se zvedá, prý není důvod ke změnám v sestavě. Trio Bílek, Bokša, Tulis - hrobaři jihlavského fotbalu!

Podle mě se mužstvo opravdu zvedá,hra je o hodně lepší než byla, ale je otázka zda to bude stačit... O hrobařích bych nepsal, ale myslím si že ve vedení máme až příliš matadorů a chybí zde někdo mladší s moderním pohledem na fotbal.
Hunter Highlander

Poèet pøíspìvkù : 46

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro serval43 za 24/11/2016, 18:17

a Bílek je spokojen, mužstva se zvedá, prý není důvod ke změnám v sestavě. Trio Bílek, Bokša, Tulis - hrobaři jihlavského fotbalu!
serval43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro ji.ke za 24/11/2016, 07:07

Je neuvěřitelný, jaké v této napjaté situaci vládne mediální ticho. Bývaly informace o stavu marodky, o tréninkách, nějaká prohlášení vedení, odpovědi na dotazy a kritiky na ofikowebu (občerstvení, barvy čepic, ...) NIC, vůbec NIC.
Nechápu a nedělá to na mně vůbec dobrej pocit. Jakoby klub vůbec nežil.

ji.ke

Poèet pøíspìvkù : 18

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za 22/11/2016, 15:10

Článek nic moc, ale alespoň se o tom mluví...
http://fotbal.idnes.cz/pohled-mf-dnes-radim-trusina-d16-/fotbal.aspx?c=A161120_201609_fotbal_par
Admin
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lufa za 21/11/2016, 19:03

Vomi napsal:Já Rosovo gesto hodnotím taky kladně. Ono když mančaft vede 3:0 nebo mu o nic nejde, tak to dokáže udělat každej. Měla by to bejt norma, ale musí na to mít koule. Snad to nebude bod, kterej bude rozhodovat o sestupu..

Přesně tak. Šancí na druhej gól bylo asi dost. A názor Bílka na tuto situaci jen podtrhuje, že to je hovado , který je pro body schopnej čehokoliv a absolutně popírá smysl sportu.

Lufa

Poèet pøíspìvkù : 62

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro milan jihlavský za 21/11/2016, 09:52

Tento bod rozhodovat nebude, o sestupu je již rozhodnuto dávno. Díval jsem se do historie a ještě nikdy se nikdo s tolika body po tolika kolech nezachránil. Sad Sad
milan jihlavský

Poèet pøíspìvkù : 33

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Vomi za 21/11/2016, 09:02

Já Rosovo gesto hodnotím taky kladně. Ono když mančaft vede 3:0 nebo mu o nic nejde, tak to dokáže udělat každej. Měla by to bejt norma, ale musí na to mít koule. Snad to nebude bod, kterej bude rozhodovat o sestupu..
Vomi

Poèet pøíspìvkù : 54

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro serval43 za 20/11/2016, 15:11

vymalováno je už dávno, tenhle kádr primadon a baletek na to nemá, klub s tragickým vedením - Tulisem nemá v I. lize, bohužel, co dělat...
serval43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro ji.ke za 20/11/2016, 09:01

Buďme realisti, dvakrát po sobě špičku neporazíme. Na to máme jiný soupeře. Jestli se to podaří....? Liberec a Příbram, myslím, že pokud nepřijdou alespoň 4 body, je vymalováno.
Je úsměvný, jak media i lidi mluví o Rosovu "gestu", jak vznosně a s otazníkem se mluví o přirozené věci, se přiznat, říct pravdu.
Jak směšný názor v dnešní pokřivený době... Za mně palec nahoru.

ji.ke

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Borr za 19/11/2016, 00:21

No ono je to sice bezva gesto, jenže nikdo jinej takový gesta nedělá a naší potápějící lodi to taky může být jeden z posledních hřebíčků do rakve. Jak se při svém vedení Zlín zatáhl bylo jasno, že je to konečná, protože my opět hrajeme pěší fotbal, když máme nahrát tak kličkujeme do plných - a nějak mi přijde že tyhle věci spolu souvisí, nikdo se pořádně nenabízí, není komu nahrát do běhu, samý vysoký míče a centry na náhody, bída a bída, nehrajeme na co máme, všechny týmy jsou rychlejší, lepší si nabíhají, přihrávají, napadají, prostě každý tým je tu ve všem lepší. I proti průměrnému Zlínu (a jeho 2.m. v lize na tom nic nemění) jsme vypadali jako leklý ryby. Přesně se to ukázalo, jak střely od nás skoro žádná neprošla na bránu, makali na doraz a naše "makání" charakterizuje ten třetí gól, kdy se obrana vracela jak kdyby už šli do šaten, ten protiútok jsme mohli v klidu pokrýt.. Už mě fakt nebaví na to koukat, příští zápas nejdu a bude to poprvé, co dobrovolně vynechám zápas.

Ravl napsal:Ve společnosti, kde se stává podvod takřka normou mě sportovní gesto Rosy potěšilo. Je to pořád jen fotbal, slušné chování a fair play by mělo být vždy na prvním místě. Za mě klobou dolů a Dík.
Borr

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dihol59 za 18/11/2016, 23:52

serval43 napsal:Rosa je kretén!!!
Nejsem žádnej Mirek Dušín,ale Rosovo přiznání k teči je pro mě osobně v téhle fotbalové žumpě opravdu super počin a DeBílkovo komentování svého svěřence odpovídá myšlení debilního Chátristy-v tom mě nezklamal.Roso super,jsi jeden z mála,který má mezi kopačkama trochu soudnosti sunny sunny sunny
Dihol59

Poèet pøíspìvkù : 42

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro sema.boga za 18/11/2016, 23:04

Rosovi je to u zádele. On bude dobrej, jeste pul roku přetrpi a jak Jihlava spadne , tak opustí potápějící se loď a pujde dal. Vzdyt je to žoldák a o Jihlavu mu nejde.
sema.boga

Poèet pøíspìvkù : 95

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ravl za 18/11/2016, 21:03

Ve společnosti, kde se stává podvod takřka normou mě sportovní gesto Rosy potěšilo. Je to pořád jen fotbal, slušné chování a fair play by mělo být vždy na prvním místě. Za mě klobou dolů a Dík.
Ravl

Poèet pøíspìvkù : 47

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ježek za 18/11/2016, 20:30

luui napsal:totálně idiotská střídání Bílka... když hrajem do plných stáhnout Dvořáka a nasadit Ikauniekse...

no... a až v létě sestoupíme bude Rosu hřát cena Fair Play... gratulace...

A to poslední střídání, to byla největší perla, dát tam Šamánka, který na podzim odehrál pár minut, skvělý tah. Přitom jsme potřebovali poslat na hřiště někoho, kdo by uměl nahrát a nacentrovat, ale jak Vaculíka, tak Šulka nechal sedět.

Ježek

Poèet pøíspìvkù : 38

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro serval43 za 18/11/2016, 20:22

Zlín porušil smlouvu, postavil Harbu a bude ho to stát 250 tis.Kč a v FCV se najde takový pako jako Rosa...Nic,než II.ligu si FCV na čela s Tulisem nezaslouží. Kdyby Harba zůstal v Jihlavě a nastupoval, tak je FCV v tabulce úplně jinde...
serval43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro serval43 za 18/11/2016, 20:08

to by udělal 1 z miliónů a zrovna takový sráč je v Jihlavě, doufám, že si už nezahraje...
serval43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro luui za 18/11/2016, 20:05

serval43 napsal:Rosa je kretén!!!

jj, použil jsem silnější slova... jistě kolegy potěšil, pokud je pravda že jsou bez premií než se dostanou na 14 místo... takový Mirek Dušín... byla to dobrá koupě, když už pro nic jiného tak pro tento zápas... jinde stejně moc vidět nebyl...

luui

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro serval43 za 18/11/2016, 20:01

Rosa je kretén!!!
serval43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro luui za 18/11/2016, 19:56

totálně idiotská střídání Bílka... když hrajem do plných stáhnout Dvořáka a nasadit Ikauniekse...

no... a až v létě sestoupíme bude Rosu hřát cena Fair Play... gratulace...

luui

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro serval43 za 18/11/2016, 19:52

II.liga za dveřmi...
serval43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro gennaro za 18/11/2016, 16:04

Harba nastoupí na 100%. Osobně se mi takové klauzule ve smlouvě nelíbí, buď se kluby gentlemansky dohodnou, že nebude hrát, již před podpisem hostovačky, nebo ať hraje, myslím tím všechny hostovačky.

gennaro

Poèet pøíspìvkù : 41

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za 18/11/2016, 15:27

Pokud nastoupí, tak fakt už nechápu. Ale pokud nastoupí, tak ať nám dá aspoň 2 branky cheers cheers cheers

http://isport.blesk.cz/clanek/muj-isport-blogy-redaktori-michal-kosturik/286326/harba-proti-jihlave-i-pres-tucnou-sankci-zlin-do-toho-asi-pujde.html
Admin
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lufa za 17/11/2016, 19:15

sema.boga napsal:Nechapu ty čepice ve fanshopu ?! Černá a žlutá ?! Jinak na šálách foto Hanuše . To vypadá na brzský odchod :-( .

Asi se chystá zase změna barev. A nebo vedení jen zkouší jak moc je fanoušek FCV bystrej .-)

Lufa

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro sema.boga za 15/11/2016, 15:56

Nechapu ty čepice ve fanshopu ?! Černá a žlutá ?! Jinak na šálách foto Hanuše . To vypadá na brzský odchod :-( .
sema.boga

Poèet pøíspìvkù : 95

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro ji.ke za 11/11/2016, 08:17

To je otázka, jestli pár korun. Sparta to má ošetřený na pokutu v řádu milionu korun, někdo to neuplatňuje vůbec.
Vzhledem k tomu jak jsme tady byli vždycky hodný, tak si myslím, že se Zlínu vyplatí ho postavit.
Nejbližší tři duely nejspíš hodně napoví a sám jsem zvědavej, co s mančaftem přes zimu hodlají dělat...

ji.ke

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro serval43 za 10/11/2016, 18:15

za Harbu zaplatí pár korun a bude hrát, to je další důkaz neschopnosti Tulise, kdyby to bylo naopak, tak je jasná dohoda, že nastoupit nemůže!!!

TULISI VYPADNI UŽ ZPÁTKY DO BRNA§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
serval43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za 10/11/2016, 08:39

Zajímavé
http://fotbal.idnes.cz/jihlava-zlin-harba-036-/fotbal.aspx?c=A161110_081115_fotbal_rou
Admin
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro ji.ke za 7/11/2016, 06:57

Tak klukům velký dík za odmakaný zápas, dalo se na to dívat, paráda, body důležitý!
ad Dvořka: averze , neaverze - útočník je tu hlavně od gólů. A za ty tři roky co tu je, dal jeden, jednu pentli a moc jich nepřipravil (řečené jednoduše), tudíž za mně - útočník o ničem...

ji.ke

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro David_Zeman za 6/11/2016, 11:00

Borr napsal:Já proti Dvořákovi averzi nemám, něco vybojuje, pokryje, nahraje, ale nemá žádné zrychlení, vidět dvakrát není, koncovka mizerná. Hrát místo něj Hronek v loňské formě a místo Štěpánka Šulek tak jsme na tom ještě o mnoho lépe..

Tou averzí to bylo myšleno obecně, ne na tebe. Tak zrychlení nemá to je jasný, ale ve chvíli kdy není prostor po zemi a musí to jít vzduchem, tak je hodně platný. Myslím, že pozice pod hrotem mu sedí.

David_Zeman

Poèet pøíspìvkù : 9

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za 6/11/2016, 01:38

Lufa napsal:Včera mi cosi říkalo, že FCV zaboduje a při skvělém kursu v tipáči 4,2 na Jihlavu by bylo škoda litr nevsadit bounce

Kurz letěl celý den dolů a já vůl dal na poločas .... cheers
Admin
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Borr za 5/11/2016, 21:48

Já proti Dvořákovi averzi nemám, něco vybojuje, pokryje, nahraje, ale nemá žádné zrychlení, vidět dvakrát není, koncovka mizerná. Hrát místo něj Hronek v loňské formě a místo Štěpánka Šulek tak jsme na tom ještě o mnoho lépe..

David_Zeman napsal:
Borr napsal:My jsme si zase říkali, jestli ve 2. poločase opět odpadneme.... Zajímavý, že máknout umíme, nevím proč to neděláme vždycky. Jenže znáte to, se silnými jsme často podali dobrej výkon a se slabšíma propadák. Až to potvrdíme se Zlínem a Příbramí, tak teprve uvěřím, že to půjde. Jinak mě moc nepřesvědčil Štěpánek (trochu moc zkaženejch přihrávek, moc zbrklej) a Dvořák, zdaleka není tak vidět jako ostatní ofenzivní hráči. Krejčí se hned v první minutě nechal obejít jako malej kluk a byl to klika (vlastně tyčka). Nejvíc nahoru podle mě šel Zoubele.

No Štěpánek sice nějakou přihrávku pokazí, ale zase ve středu vyhraje hodně soubojů a každej zápas se zlepšuje, na 19 let myslím dost slušný a vypadá to, že máme náhradu za Šulka. A co se Dvořky týče... tak nechápu tu averzi vůči němu, včera udržel takovejch míčů a tolik jich rozdal, že pro mě to byl jeden z chlapů utkání.
Borr

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lufa za 5/11/2016, 21:35

Včera mi cosi říkalo, že FCV zaboduje a při skvělém kursu v tipáči 4,2 na Jihlavu by bylo škoda litr nevsadit bounce

Lufa

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro David_Zeman za 5/11/2016, 19:42

Borr napsal:My jsme si zase říkali, jestli ve 2. poločase opět odpadneme.... Zajímavý, že máknout umíme, nevím proč to neděláme vždycky. Jenže znáte to, se silnými jsme často podali dobrej výkon a se slabšíma propadák. Až to potvrdíme se Zlínem a Příbramí, tak teprve uvěřím, že to půjde. Jinak mě moc nepřesvědčil Štěpánek (trochu moc zkaženejch přihrávek, moc zbrklej) a Dvořák, zdaleka není tak vidět jako ostatní ofenzivní hráči. Krejčí se hned v první minutě nechal obejít jako malej kluk a byl to klika (vlastně tyčka). Nejvíc nahoru podle mě šel Zoubele.

No Štěpánek sice nějakou přihrávku pokazí, ale zase ve středu vyhraje hodně soubojů a každej zápas se zlepšuje, na 19 let myslím dost slušný a vypadá to, že máme náhradu za Šulka. A co se Dvořky týče... tak nechápu tu averzi vůči němu, včera udržel takovejch míčů a tolik jich rozdal, že pro mě to byl jeden z chlapů utkání.

David_Zeman

Poèet pøíspìvkù : 9

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Borr za 5/11/2016, 18:47

My jsme si zase říkali, jestli ve 2. poločase opět odpadneme.... Zajímavý, že máknout umíme, nevím proč to neděláme vždycky. Jenže znáte to, se silnými jsme často podali dobrej výkon a se slabšíma propadák. Až to potvrdíme se Zlínem a Příbramí, tak teprve uvěřím, že to půjde. Jinak mě moc nepřesvědčil Štěpánek (trochu moc zkaženejch přihrávek, moc zbrklej) a Dvořák, zdaleka není tak vidět jako ostatní ofenzivní hráči. Krejčí se hned v první minutě nechal obejít jako malej kluk a byl to klika (vlastně tyčka). Nejvíc nahoru podle mě šel Zoubele.

Vomi napsal:Tak po poločase jsme si říkali, že pokud prohrají po takovém výkonu, nemůžeme říct ani popel. Tempo a napadání udrželi po celý zápas, jen nechápu, proč takhle nehráli už dřív. Důležitej první krok k záchraně. Příště by to chtělo zopakovat se Zastav Zlín a bude se hned líp dýchat. Jen tak dál.
Borr

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Vomi za 5/11/2016, 18:13

Tak po poločase jsme si říkali, že pokud prohrají po takovém výkonu, nemůžeme říct ani popel. Tempo a napadání udrželi po celý zápas, jen nechápu, proč takhle nehráli už dřív. Důležitej první krok k záchraně. Příště by to chtělo zopakovat se Zastav Zlín a bude se hned líp dýchat. Jen tak dál.
Vomi

Poèet pøíspìvkù : 54

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro ji.ke za 31/10/2016, 06:39

Jak říkají odborníci, druhý rok je v lize nejhorší....
..... já, coby neodborník dodávám, že i ten třetí, čtvrtý, pátý, .......

Né, vážně. Na Srbské to nebylo v první půli špatný, ale netuším, proč se takhle nedá hrát pokaždé, proč někteří hráči nejsu schopný hrát naplno, proč ani starší mazáci to nestrhnou, neseřvou, ... To podle mně není o hlavě...

ji.ke

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: