FC Vysočina - fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Diskuzní fórum
pro Admin 22/7/2018, 20:43

» Diskuzní fórum
pro Lufa 21/10/2016, 20:30

» Informace pro diskutující
pro Admin 26/12/2015, 22:22

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Similar topics
    Kdo je přítomen
    Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

    nikdo není přítomen

    [ Zobrazit celý seznam ]


    Nejvíce zde bylo současně přítomno 21 uživatelů dne 27/2/2016, 16:55

    Diskuzní fórum

    +28
    jivys
    Dihol59
    wolfdesigner
    smutnej fanda
    jiri kejnovsky
    FCVReferee
    Excalibur
    Václav Kotnour
    AJET0
    David_Zeman
    Vomi
    Smutnej_fanda
    Lufa
    milan jihlavský
    gennaro
    Hunter Highlander
    rafyre
    FRL
    Pepiik
    class2
    Ježek
    Borr
    Maty
    luui
    Ravl
    sema.boga
    smejky
    Admin
    32 posters

    Strana 19 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

    Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Maty 29/12/2015, 13:20

    Luckassen by nemusel být špatnou volbou, ale Karišika nebrat. Už jen kvůli tomu, že teď máme pět stoperů, kteří mohou ligu v pohodě hrát. Jeden podle mne stejně bude muset jít pryč.
    Maty
    Maty

    Poèet pøíspìvkù : 34
    Karma : -4
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 29/12/2015, 13:10

    Linky jdou vkládat až 7 dní od registrace. Bohužel jsem nenašel, kde to zrušit. Zřejmě napevno daná podmínka.
    Jestli myslíš toto, tak dávám sem i do Tvého příspěvku

    iSport - Liberec x Mešanovič
    ODKAZ
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 29/12/2015, 11:56

    chtěl jsem vám sem vložit link na nový článek na iSport ( Mešan  x Liberec ) a nějak mi to nejde Sad
    iSport - Liberec x Mešanovič
    ODKAZ

    .....Podle informací Sportu bude Jihlava žádat finanční kompenzaci a hráčskou náhradu. Ve hře by měli být nizozemský útočník Kevin Luckassen (22) a obránce Miloš Karišik (27).


    Naposledy upravil Admin dne 29/12/2015, 13:12, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : EDIT ADMIN : vložen link)
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Maty 29/12/2015, 11:54

    Borr napsal:Já si právě myslím, že když proklamujeme, že se chceme časem dostat do Evropských pohárů, tak se právě musíme srovnávat s týmy jako je Liberec nebo Bolka. Minulé tituly pro současnost nic neznamenají, navíc Liberec skončil loni za námi..

    Každý rozumně uvažující musí vědět, že i tyto týmy může Jihlava porazit, nikoli porážet. Evropa pro FCV může přijít souhrou okolností přes domácí pohár. Přes ligu jen pokud by se našel zázračný investor. My bychom však měli být rádi za Vaculíka a stavět mu pomník. A ne plácat nesmysly a hanit jeho práci...
    Maty
    Maty

    Poèet pøíspìvkù : 34
    Karma : -4
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 29/12/2015, 11:48

    Já si právě myslím, že když proklamujeme, že se chceme časem dostat do Evropských pohárů, tak se právě musíme srovnávat s týmy jako je Liberec nebo Bolka. Minulé tituly pro současnost nic neznamenají, navíc Liberec skončil loni za námi..
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 29/12/2015, 11:34

    Maty napsal:
    Smutnej_fanda napsal:Maty: Bokša ví, co dělá? A je lepší než Jinoch? To snad ne! :-)

    Skoro bych se zeptal, koho od svého příchodu do Jihlavy přivedl? V létě to bylo tak marné, že si na žádnou posilu nevzpomínám. Áčko stále jede z toho, co tu postavil Jinoch. Starý pán nedokázal ani sehnat hostování - a zápasové vytížení - pro Vejmolu a Kotnoura. :-)

    To je pravda, ty gólmany nezvládl. Zapomíná se ale, že Vejmola byl po zranění a Hanuš byl též zraněný, tudíž odchod Vejmoly nemohl být úplně žhavý. Jo Kotnour měl někde hostovat. V létě to bylo pro Bokšu složitější, měl dost málo času. Co ale vím tak teď sportovní úsek funguje. Jasně ekonomika v tom hraje důležitou roli. Tomu se přizpůsobuje scouting a typy hráčů. Přichází mladí, perspektivní a hladoví fotbalisté. Myslím, že do budoucna to těžko bude jiné.

    Na hodnocení Bokši , jako sportovního manažera , je ještě brzy . V létě do toho skočil bez přípravy a času do konce přestupního období moc nebylo . Ale teď , jestli se zbaví trénování by měl ukázat , co v něm je . ( pokud budou finance ?! )
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Maty 29/12/2015, 10:36

    Smutnej_fanda napsal:Maty: Bokša ví, co dělá? A je lepší než Jinoch? To snad ne! :-)

    Skoro bych se zeptal, koho od svého příchodu do Jihlavy přivedl? V létě to bylo tak marné, že si na žádnou posilu nevzpomínám. Áčko stále jede z toho, co tu postavil Jinoch. Starý pán nedokázal ani sehnat hostování - a zápasové vytížení - pro Vejmolu a Kotnoura. :-)

    To je pravda, ty gólmany nezvládl. Zapomíná se ale, že Vejmola byl po zranění a Hanuš byl též zraněný, tudíž odchod Vejmoly nemohl být úplně žhavý. Jo Kotnour měl někde hostovat. V létě to bylo pro Bokšu složitější, měl dost málo času. Co ale vím tak teď sportovní úsek funguje. Jasně ekonomika v tom hraje důležitou roli. Tomu se přizpůsobuje scouting a typy hráčů. Přichází mladí, perspektivní a hladoví fotbalisté. Myslím, že do budoucna to těžko bude jiné.
    Maty
    Maty

    Poèet pøíspìvkù : 34
    Karma : -4
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Smutnej_fanda 29/12/2015, 10:30

    Maty: Bokša ví, co dělá? A je lepší než Jinoch? To snad ne! :-)

    Skoro bych se zeptal, koho od svého příchodu do Jihlavy přivedl? V létě to bylo tak marné, že si na žádnou posilu nevzpomínám. Áčko stále jede z toho, co tu postavil Jinoch. Starý pán nedokázal ani sehnat hostování - a zápasové vytížení - pro Vejmolu a Kotnoura. :-)
    Smutnej_fanda
    Smutnej_fanda

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 2
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FRL 29/12/2015, 10:03

    Hunter Highlander napsal:
    Ravl napsal:Admin:
    Další "perlou" je tvrzení, že v zimní přestávce není o čem diskutovat, proto tak malá účast na oficiálním fóru.  
    Já opravdu nemám vůbec nic proti p. Fuksovi, vážím si jeho nasazení a zápalu pro fotbal v Jihlavě, ale řekněte mi, proč z nás dělá blbce??
    Jsem rád za tohle fórum, protože svoboda slova je čím dál vzácnější...

    Ono by bylo o čem diskutovat, kdyby sem chodili kloudní hráči, když sem přijde nějakej Jarda Novák...
    nikdo neví co od něj čekat, tak se o něm těžko budou fans bavit. Jediný co padne, že když bude dobrej tak tu dlouho nezůstane FCV ho tradičně střelí za 20 mega, což je na půl sezony vystaráno a když se nechytne nebude vyčnívat tak tu buď zůstane nebo když nebude ani pro FCV přínosem tak ho pošlou na Slovensko na hstování a hledat mu nové působiště jako teď u Přeučila u kterýho to bylo vidět okamžitě že na ligu nemá!!!

    FRL

    Poèet pøíspìvkù : 24
    Karma : 1
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Maty 29/12/2015, 09:54

    No, myslím, že panika není na místě. A už vůbec ne srovnávání Jihlavy s Libercem, který je ve všech ohledech někde jinde - viz 3 tituly za posledních 12 let nebo kolik. Mám pocit, že mnozí diskutující by se měli probrat a dostat do reality Vysočiny.
    Hipp - bývalý kvalitní hráč a odborník, kterej má za sebou mnoho let u slovenské reprezentace určitě nebude špatnou volbou. Těžko si umím představit, že bychom do Jihlavy dostali lepšího kouče. Snad spolupráce s Kučerou a spol bude klapat.
    Bokša - jeho kroky dokazují že ví co dělá. Oproti Jinochovu období to má hlavu a patu. Hlavně se asi vše děje v souladu s ekonomikou klubu. Dobře že se bude soustředit jen na sportovní stránku.
    Batioja - drahý, neproduktivní, špatná komunikace. Určitě v něm asi něco je. Pokud navíc ale touží po rodině, tak nemá smysl ho tady držet. Náhradu máme.
    Jánoš - na podzim byl buď zraněný, vykartovaný nebo v nepřesvědčivé formě. Očividně sám neví co chce. Takového hráče bych tady nedržel.
    Mešanovič - jestli dobře počítám, tak zde vlastně končí sedmý rok. Navíc má za sebou hodně úspěšnou sezónu, tudíž je logický že zvažuje změnu a nový impuls. Pokud za lepších podmínek v Jihlavě prodlouží smlouvu, tak bude dobře. Pokud bude chtít jít jinam, tak bych ho tu půl roku násilím nedržel a snažil se ho prodat. Alespoň bude možné za tyto peníze koupit náhradu. Pokud by tu pod tlakem půl roku zůstal, tak je otázkou co by to udělalo s jeho motivací a hlavou. Ke všemu by za něj v létě nic nebylo, tudíž by klub těžko získával adekvátní náhradu.
    Kučera - určitě bude posilou a bude mít velkou motivaci na sebe upozornit, aby se v létě do Plzně dostal do základu. Zvlášť, když mohou odejít Hořava nebo Hrošovský.
    Nové posily - co sem si zjišťoval, tak by kádr mohly skutečně dobře doplnit a posílit.
    Maty
    Maty

    Poèet pøíspìvkù : 34
    Karma : -4
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Hunter Highlander 29/12/2015, 09:26

    Ravl napsal:Admin:
    Další "perlou" je tvrzení, že v zimní přestávce není o čem diskutovat, proto tak malá účast na oficiálním fóru.  
    Já opravdu nemám vůbec nic proti p. Fuksovi, vážím si jeho nasazení a zápalu pro fotbal v Jihlavě, ale řekněte mi, proč z nás dělá blbce??
    Jsem rád za tohle fórum, protože svoboda slova je čím dál vzácnější...
    Hunter Highlander
    Hunter Highlander

    Poèet pøíspìvkù : 50
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 28/12/2015, 21:50

    Admin:
    Další "perlou" je tvrzení, že v zimní přestávce není o čem diskutovat, proto tak malá účast na oficiálním fóru.
    Já opravdu nemám vůbec nic proti p. Fuksovi, vážím si jeho nasazení a zápalu pro fotbal v Jihlavě, ale řekněte mi, proč z nás dělá blbce??
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 28/12/2015, 21:39

    No, jsem zvědav, jak tohle nakonec dopadne...
    Jinak, kdo by sem chtěl hodit link, dejte mi ho do PM nebo mailu a já ho sem vložím. Vypadá to, že těch 7 dní od registrace se nedá vypnout :-)
    http://fotbal.idnes.cz/jihlava-treneri-prichody-odchody-mesanovic-fe3-/fotbal.aspx?c=A151228_141009_fotbal_dc
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 28/12/2015, 21:33

    Hlavně ten z dnešního poledne od Michala Koštuříka nám opravdu dělá reklamu. Pan redaktor popsal to, co již dlouho komentovali fandové na diskuzním fóru a proto jim bylo vypnuto a následně zpoplatněno. Výmluvy na údajné urážky majitelů, vedení, trenérů a všeho ostatního se jaksi nepovedly.
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 28/12/2015, 21:26

    Ravl:
    Já bych byl nerad sprostej hned takhle z kraje Mad
    Je jasné, že fórum sledují, ale uplatňování názorů v praxi si dovedu docela živě představit... Evil or Very Mad
    No, chtějí to takhle, mají to.
    Když bych si měl přeložit ten věčný alibismus a četl mezi řádky, znělo by to asi takto: ,,Važte si toho, že oficiální fórum v nějaké podobě zůstalo zachováno, protože jsme se na Vás mohli vysrat úplně, jako to udělala většina klubů fotbalové Synot ligy a hokejové Extraligy."
    Na druhou stranu to chápu. Je to prostě nejjednodušší. Buď to odstřihnout úplně nebo takto částečně povinnou registrací celým jménem. A pak se to dá šperkovat, jako třeba na Novinky.cz kde můžete napsat maximálně 2 příspěvky pod jeden článek affraid
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 28/12/2015, 21:14

    Každopádně máme slušnou reklamu na sportovních serverech, všude články o Vysočině, na isportu 3 články za dva dny.. Smile
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ravl 28/12/2015, 21:10

    Cituji p. Fukse: "Neanonymní diskutující na novém fóru mají navíc jednu jistotu - jejich příspěvkům bude vedení klubu dávat nesrovnatelně větší váhu, než tomu bylo v minulosti."
    Jak si toto zdělení, uveřejněné okamžitě po založení tohoto SVOBODNÉHO fóra vyložit? Jde o strach z možného úspěchu těchto stránek (za které znovu děkuji) a snaha přilákat nové fandy k registraci na placený oficiální web FCV? Nebo několikrát opakované tvrzení, ať už z úst p. Fukse nebo p. Tulise, že původní diskusní fórum FCV je vedením sledováno a názory fandů jsou uplatňovány v praxi se tak úplně nezakládalo na pravdě? Co myslíte vy? Wink
    Ravl
    Ravl

    Poèet pøíspìvkù : 47
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Barva fóra

    Příspěvek pro Admin 28/12/2015, 19:27

    Spuštěna anketa (nahoře nad příspěvky) jestli necháme tuhle barevnou kombinaci nebo si naladíme spíše do tmavé? cheers
    Časem možná zkusím přepnout na Invision místo phpbb2 a uvidíme, co to udělá :-)

    Vpravo nahoře lze nyní spustit Chat v kterémkoliv místě fóra, nemusíte tak na hlavní obrazovku. Dobré třeba pro debatu při venkovním zápase, abychom si nezanášeli diskuzi, uvidíme, jestli využijeme cyclops
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro class2 28/12/2015, 19:19

    sema.boga napsal:Ten Meši podle mě ještě neni definitivní. Co jsem četl na iDnes , tak to je zbožné přání Trpišovskýho a bude záležet co Libetec nabídne. ( jestli prodaj Šurala .... )

    nejde o to, že Meši jde do Liberce, píše se zde, že v ČR preferuje Liberec, nebo odchod do zahraničí. MfD pouze dodává, že Trpišovský po něm touží a Vaculík, že těch nabídek je více...

    class2

    Poèet pøíspìvkù : 29
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Havlik.libor 28/12/2015, 19:11

    Tak to je jasný ale kolikrát je člověk tak dopálenej že to uplně se servítkama napsat nejde když se bavíme u píva taky neříkáme lejno pochva atd...teď to myslím s humorem.

    Havlik.libor

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 4
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 28/12/2015, 19:10

    Ten Meši podle mě ještě neni definitivní. Co jsem četl na iDnes , tak to je zbožné přání Trpišovskýho a bude záležet co Libetec nabídne. ( jestli prodaj Šurala .... )
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 28/12/2015, 19:00

    Bude to asi hodně těžký. Hlavně nechápu, že se takhle rozbije do základu jádro mančaftu. Spíš bych řekl, že je to slušný hazard s první ligou, ale rád se budu plést.

    Havlik.libor napsal:Ahoj všechny co mne znaj zdravím a dík adminovi za tohle fórum aspoň nemusím když jsem totálně nasranej vše jen tečkovat a můžu si napsat vlastní názor.Co se týče dění v klubu dle mého názoru je to spíše krok zpátky ne dopředu ale více si múžem říct po prvních zápasech teď je ještě brzo něco hodnotit.

    V rámci nějaké elementární slušnosti by to být mohlo, ale žádnou tvrdou cenzuru tady zavádět něchci. Možná časem opravdu ta nejsprostější slova dám do "blacklistu". Mimochodem na stránkách HC Dukla i FV Vysočina mi to nedávno nevzalo slovo "homosexuál"...

    Aktivoval jsem tlačítko pro karmu +/- vedle příspěvku. Vypnutí omezení pro vkládání externích linků (7 dní od registrace) jsem zatím nenašel.

    Tak vkládám nalezené linky sám. Vloženy i do původního postu :-)
    NAŠA NITRA
    iSport
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Havlik.libor 28/12/2015, 18:57

    Ahoj všechny co mne znaj zdravím a dík adminovi za tohle fórum aspoň nemusím když jsem totálně nasranej vše jen tečkovat a můžu si napsat vlastní názor.Co se týče dění v klubu dle mého názoru je to spíše krok zpátky ne dopředu ale více si múžem říct po prvních zápasech teď je ještě brzo něco hodnotit.

    Havlik.libor

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 4
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FRL 28/12/2015, 18:55

    sema.boga napsal:No , odvolanej z duvodu špatné hry na hřištích soupeřů ?! Tak to tady dobře zapadne , to má s Jihlavou hodně společnýho :-(

    Si mě teda teď rozesmál Very Happy Ale tak za pokus to stojí. Třeba nedopadneme jak s KDYSI neznámím Karolem Markem toho času v 2. lize Smile

    FRL

    Poèet pøíspìvkù : 24
    Karma : 1
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty sema.boga

    Příspěvek pro FRL 28/12/2015, 18:39

    Harise tu už nejspíš neuvidíme, já sem s tim smířenej. Jde mi spíše o to, aby vedení dostalo koule a začalo myslet na to, že takto amatersky se fotbal dělat na nejvyšší úrovni prostě nedá... Nebo dá, ale pak bez diváků

    FRL

    Poèet pøíspìvkù : 24
    Karma : 1
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 28/12/2015, 18:26

    Smutnej_fanda napsal:Naposledy k fóru na webu: nejvíc mě naštvalo, jak ho najednou vypnuli - bez upozornění, bez infa o tom, jak dlouho bude vypnuté... Jak kdyby na diskurujících nikomu nezáleželo. :-) A při registraci na nové hned osobní údaje a dvacka poplatek, který ani nevím, kde skončil. :-)

    No, já se ještě vytrestal tak, že místo aktivace existující registrace z HC Dukla, jsem změnil telefonní číslo a rázem jsem musel zaplatit znovu, když jsem tam chtěl vrátit to původní číslo, protože na aktuálním firemním nemůžu posílat na 906, tak už to nešlo, no neřešil jsem a poslal holt znovu. No a komu? eSports.cz, s.r.o.

    class2 napsal:
    Smutnej_fanda napsal:Víte někdo něco o tom Hippovi? Koukám na jeho životopis, zkušenosti s repre jako hráč i trenér, to nezní špatně. Je sympatické, že vedení do Jihlavy bere kouče, kteří byli u nároďáku... :-) I když tam byl i pseudotrenér Straka. :-)

    V novinách Naša Nitra se píše, že byl odvolán pro neuspokojivé výsledky a špatnou hru především na hřištích soupeřů již po 9 kolech. Odkaz nelze přidat - platí pro nové členy... Sad

    Další článek o Hippovi je na iSportu z dnešního poledne: skvělý analytik, výborný asistent z jehož rozborů soupeřů těžili Weiss a Griga u repre. jinak kliďas, který to s Kučerou a vedením FC Vysočina bude mít těžké...

    Na to nastavení se podívám...
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 28/12/2015, 18:19

    No , odvolanej z duvodu špatné hry na hřištích soupeřů ?! Tak to tady dobře zapadne , to má s Jihlavou hodně společnýho :-(
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro class2 28/12/2015, 18:01

    Smutnej_fanda napsal:Víte někdo něco o tom Hippovi? Koukám na jeho životopis, zkušenosti s repre jako hráč i trenér, to nezní špatně. Je sympatické, že vedení do Jihlavy bere kouče, kteří byli u nároďáku... :-) I když tam byl i pseudotrenér Straka. :-)

    V novinách Naša Nitra se píše, že byl odvolán pro neuspokojivé výsledky a špatnou hru především na hřištích soupeřů již po 9 kolech. Odkaz nelze přidat - platí pro nové členy... Sad
    NAŠA NITRA

    Další článek o Hippovi je na iSportu z dnešního poledne: skvělý analytik, výborný asistent z jehož rozborů soupeřů těžili Weiss a Griga u repre. jinak kliďas, který to s Kučerou a vedením FC Vysočina bude mít těžké...
    iSport

    class2

    Poèet pøíspìvkù : 29
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Smutnej_fanda 28/12/2015, 17:42

    Víte někdo něco o tom Hippovi? Koukám na jeho životopis, zkušenosti s repre jako hráč i trenér, to nezní špatně. Je sympatické, že vedení do Jihlavy bere kouče, kteří byli u nároďáku... :-) I když tam byl i pseudotrenér Straka. :-)
    Smutnej_fanda
    Smutnej_fanda

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 2
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro rafyre 28/12/2015, 17:31

    bude to hodne horky jaro No
    rafyre
    rafyre

    Poèet pøíspìvkù : 19
    Karma : 0
    Join date : 28. 12. 15
    Location : Florida

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Smutnej_fanda 28/12/2015, 17:13

    Naposledy k fóru na webu: nejvíc mě naštvalo, jak ho najednou vypnuli - bez upozornění, bez infa o tom, jak dlouho bude vypnuté... Jak kdyby na diskurujících nikomu nezáleželo. :-) A při registraci na nové hned osobní údaje a dvacka poplatek, který ani nevím, kde skončil. :-)
    Smutnej_fanda
    Smutnej_fanda

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 2
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 28/12/2015, 16:50

    To mě jen tak zaujalo, že Baník angažoval zkušeného trenéra. Ale třeba bude v podstatě neznámý trenér výhodou :-)
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 28/12/2015, 16:21

    Banik bych sem netahal. Ten to už neda. Pro nas budou soupeři jiní . Nejvic ale mrzí jestli odejde Meši :-(
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Smutnej_fanda 28/12/2015, 16:13

    Hlavně staré fórum na FCV nijak zásadně neslušné nebylo, těch pár reakcí v emocích po zápase se dalo vydržet. :-) V kabině se taky nemluví slovníkem Mirka Dušína. :-)
    Smutnej_fanda
    Smutnej_fanda

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 2
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FRL 28/12/2015, 16:09

    Když budou slušné výkony bude slušné fórum... zákon padajícího howna...

    FRL

    Poèet pøíspìvkù : 24
    Karma : 1
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Rovněž díky za vznik tohoto dílka :)

    Příspěvek pro FRL 28/12/2015, 16:07

    Jo je to tu sice anglicky něco ale na to se dá časem zvyknout Surprised)

    FRL

    Poèet pøíspìvkù : 24
    Karma : 1
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 28/12/2015, 16:02

    To  Smutnej_fanda, FRL
    Nečekejte nic profi, bylo to dílo okamžiku, takže jsem to založil na prvním volném webu, co vypadal slušně a je zdarma.

    Ty obhajoby a řeči o tom, jak jinde tohle a tamto a jak jsme jedni z mála, co ještě fórum mají a blabla... Prostě je to jen problémové médium pro klub a prý to vadí i partnerům. Je pravda, že některé smyšlené kraviny se tam asi objevily, ale spíš bolela pravda poslední doby. A pokud bych se naštval já nebo někdo další a pořádně tam vybarvil, jak se hráči umí někdy chovat a že se za ně nejednou omlouval v restauraci i trenér a že dokážou s kámošema udělat v apartmánu větší bordel než cikorky... no, asi by to nebylo hezký čtení.

    Za 48 hodin máme včetně Admina 20 registrací, tak to snad bude v pohodě. Všechny nápady vítám, ale budeme omezeni možnostmi tohoto webu... Smile

    Na hlavní stránce najdete jednoduchý chat, pro rychlou diskuzi třeba při aktuálním zápase.  cheers
    https://fcvysocina.forumczech.com/


    Naposledy upravil Admin dne 28/12/2015, 16:10, celkově upraveno 2 krát
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Ježek 28/12/2015, 16:01

    Tak s trenérem jsem byl vedle jak ta jedle, to jsem fakt nečekal. Pamatuji si ho ještě jako hráče, ale jako trenéra ho vůbec neznám, no nebude to mít vůbec jednoduché. Velkou ztrátou je odchod střelce Murise, ale to se dalo čekat, končí mu smlouva a v Liberci bude hrát o poháry. Haris za nás hrát nechce, tak bude potřeba sehnat ještě útočníka.

    Ježek

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 2
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FRL 28/12/2015, 15:50

    Čau zatim sem píšu poprvé takže se s tim seznamuju Smile Nicméně pokud vedení nepůjde do jakéhosi ryzika, (nevim jak ono ryziko popsat jestli) Dát hráčům více než si mlžem dovolit s tím, že přijde boj o EL, nebo to prostě skončí fiaskem. Ale tohle motání se v kruhu mě FAKT nebaví! A hráče očividně taky ne. Jsou tu jen z nouze a nic víc proto hned jak něco kloudného je tak prachaj pale

    FRL

    Poèet pøíspìvkù : 24
    Karma : 1
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Smutnej_fanda 28/12/2015, 15:36

    Chápu odchod Přeučila, tipoval jsem, že na "odstřel" bude i Jungr. Dobrá zpráva je, že zůstáva Hanuš, u kterého jsem se celý podzim bál, aby nenastalo něco podobného, jako u Mešanoviće.

    Doufám, že si vedení ještě rozmyslí ten odchod Batioji, škoda jen, že si hlavu postavil i Harba.

    Nově příchozí hodnotit zatím nechci. Ale je fakt, že jejich předchozí působiště moc optimisticky nevypadají.
    Smutnej_fanda
    Smutnej_fanda

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 2
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Smutnej_fanda 28/12/2015, 15:30

    Díky za okamžitý vznik tohoto fóra. :-) Mám obrovskou radost a cítím hrdist, že to tady parádně žije a narozdíl od oficiálního webu se zde člověk i pobaví.

    A osobně tu nepostrádám ani věčně optimistické obhajoby a omluvy vedení od MF. :-) A to mám jinak Míru vcelku rád. :-)
    Smutnej_fanda
    Smutnej_fanda

    Poèet pøíspìvkù : 39
    Karma : 2
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 28/12/2015, 15:09

    Jak píšeš, no ty woe...
    Uvidíme na place, ale dobrý pocit z toho nemám. Vzhledem k tomu, že do Baníku přišel Petržela... Evil or Very Mad
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FCVReferee 28/12/2015, 14:40

    Brankáři: Hanuš, Rakovan
    Obrana: Tlustý, Krejčí, Šourek, Mišůn, Kryštůfek, Koutek, Urdinov
    Záloha: Nerad, Jungr, Vaculík, Šulek, Fulnek, Kukol, Marek, Demeter, Hronek, Novotný
    Útok: Dvořák, Klíma, Marcin

    neříkám, že z toho něco nepostavíme, ale... ty woe Very Happy Very Happy Very Happy
    FCVReferee
    FCVReferee

    Poèet pøíspìvkù : 48
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FCVReferee 28/12/2015, 14:23

    Bohužel prostě lepší hráči jdou pryč a ti co měli trpělivost a věřili v lepší zítřky tak jim došla. Škoda Jánoše i Mešiho, ale opravdu se jím nedivím protože mají navíc... Ale co mě nejvíc děsí, že odchazí hráči co měli zkušenosti s boji se záchranou. To co tady zůstalo je torzo, jako tým poskládáme, ale jestli se udrží?
    FCVReferee
    FCVReferee

    Poèet pøíspìvkù : 48
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Pepiik 28/12/2015, 13:25

    Hipp Hipp hura bacha at nedostanem bůra, novej pokrik kotle :-) Vypada to velice nadejne trener bez jakehokoliv uspechu druholigovej kadr a vedeni s ruzovejma brylema.Pokud odejde Mesi a neprijde adekvatni posileni muzem to rovnou zabalit.

    Pepiik

    Poèet pøíspìvkù : 38
    Karma : 0
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro sema.boga 28/12/2015, 13:16

    On si třeba trener Hipp dotahne s sebou nejakou nadejnou slovenskou hvezdicku :-(
    sema.boga
    sema.boga

    Poèet pøíspìvkù : 95
    Karma : 3
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Admin 28/12/2015, 13:05

    Tak to teda čumím, co se děje. Do jarní části tedy jdeme s tím, že vlastně vůbec nevíme, do čeho jdeme. Teda odvahu vedení bych chtěl mít..
    http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/255973/tresk-v-jihlave-na-odchodu-je-nejlepsi-strelec-mesanovic-a-dalsi.html
    Admin
    Admin
    Admin

    Poèet pøíspìvkù : 173
    Karma : 2
    Join date : 26. 12. 15

    https://fcvysocina.forumczech.com

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro class2 28/12/2015, 12:25

    FCVReferee napsal:To je přesně ono, nebát se investovat do lepších hráčů. Jenže toho my se tady asi nedočkáme. Za poslední 3 roky kdo do Jihlavy přišel na přestup a byl lepší než ostatní?

    a i teď v zimě to nevypadá na žádnou hitparádu. Makedonec bez kondice a herní praxe, 2 hráči z druhé ligy, Robin Demeter z třetiligového Meziříčí, záložník Kučera, který toho moc na podzim nenahrál,... a k tomu slovenský trenér, kterého odvolali od druholigové Nitry.

    class2

    Poèet pøíspìvkù : 29
    Karma : 1
    Join date : 28. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro FCVReferee 28/12/2015, 12:13

    To je přesně ono, nebát se investovat do lepších hráčů. Jenže toho my se tady asi nedočkáme. Za poslední 3 roky kdo do Jihlavy přišel na přestup a byl lepší než ostatní?
    FCVReferee
    FCVReferee

    Poèet pøíspìvkù : 48
    Karma : 1
    Join date : 27. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Borr 28/12/2015, 12:08

    Já si nemyslím, že by to bylo o tom, že by tu hráči nechtěli hrát, jen prostě nechtějí hrát pořád o sestup, chtějí si zahrát v Evropě... Prostě chyba managementu se špatným doplňováním kádru. Koukněte na Liberec, jeden čas neměl prachy, vypadalo to, že bude hrát furt dole a stačilo sehnat pár zajímavých hráčů, vhodně doplnit kádr a najednou hrají zase nahoře..
    Borr
    Borr

    Poèet pøíspìvkù : 119
    Karma : 4
    Join date : 26. 12. 15

    Návrat nahoru Goto down

    Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

    Příspěvek pro Sponsored content


    Sponsored content


    Návrat nahoru Goto down

    Strana 19 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

    Návrat nahoru

    - Similar topics

     
    Povolení tohoto fóra:
    Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru